Discutii libere L75

diabolicklol

member
Scor reacție
0
1593537109306.png
 

Deleted User - 743788713

Iti dai seama daca universitatea era la el ce licitatii facea pe aici:))))))))))))))de la 250 de euro in sus
hahahahahahah, corrrectt. stai ca o comite si in rroma ca doar stim cine e. el sta in cocina si se da pe aici ca are viata lu fracsu. lansati ma bunilor o provocare vs dk mnk revo daca va tine sa va vedem pe lume cu dominanta, fermieri si donatori de sate o sa deveniti pe lume cu dominanta
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
hahahahahahah, corrrectt. stai ca o comite si in rroma ca doar stim cine e. el sta in cocina si se da pe aici ca are viata lu fracsu. lansati ma bunilor o provocare vs dk mnk revo daca va tine sa va vedem pe lume cu dominanta, fermieri si donatori de sate o sa deveniti pe lume cu dominanta
mai plangi mult pe aici mă anonimule?:)) Plin de frustrati pe forumul asta.

Rumegați bine înfrângerea asta si acceptati faptul ca doar locul 1 se premiaza :)

Roma victor!
 

Deleted User - 743788713

mai plangi mult pe aici mă anonimule?:)) Plin de frustrati pe forumul asta.

Rumegați bine înfrângerea asta si acceptati faptul ca doar locul 1 se premiaza :)

Roma victor!
frustrat esti u bah care te plangi pe la unu si altu ca pe 73 ati iesit fara drept de apel si dai vina ca ati intrat o saptamana dupa, penibililor. de asta refuzi sa provoci direct un trib ca stii ce nubi sunteti. sa va vad pe lume ku domintanta ca de dusmani sa ocupa florinel teparul de aur sa ii adune vs rroma :)))))))))))) esti atat de mizer incat joci cu oricine doar sa iti aduka o victorie ca pe alte lumi alti au adus victorii pt rroma
 
Scor reacție
0
Nu stiu de ce ii atacati asa pe Roma ca au pierdut pe 73, avand in vedere ca au intrat cu o luna mai tarziu decat toate celelalte echipe, nu i am vazut nici pe toti din echipa, ci doar pe cativa, si in ciuda a tot, au fost scosi cu greu de acolo, foarte greu
Si au facut bine treaba acolo, pacat ca nu au avut cu cine juca, de si au avut intentii bune

Bv lor
 
Sus