Discutii libere L75

Enyx88

member
Scor reacție
0
De lansat provocari pe extern se ocupa papagali ca tine care n-au altceva de facut.

Aici e forum pentru luema 75. Daca tu esti un frustrat si n-ai alte subiecte pe rol canta la alta masa.

Unde intram sa jucam, jucam impotriva oricarui trib e pe harta si e impotriva noastra.
Asa a fost mereu. In mentalitatea ta de taran coclit o fi dovada de slabiciune ca nu provocam pe nimeni dar nici nu e nevoie sa o facem din moment ce nu mai avem nimic de demonstrat pe server.

Suntem unul din cele mai bune triburi de pe server. Putem si sa pierdem ca nu suntem invincibili dar in general castigam cand incepem o lume de la bun inceput cu intentia sa o castigam :)

Te-am ceau.
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Nu stiu de ce ii atacati asa pe Roma ca au pierdut pe 73, avand in vedere ca au intrat cu o luna mai tarziu decat toate celelalte echipe, nu i am vazut nici pe toti din echipa, ci doar pe cativa, si in ciuda a tot, au fost scosi cu greu de acolo, foarte greu
Si au facut bine treaba acolo, pacat ca nu au avut cu cine juca, de si au avut intentii bune

Bv lor
Nu am intrat dupa o luna..am intrat dupa o saptamana si ceva din ce tin minte si nu am bagat pp-uri in faza de inceput pentru ca realist nu intentionam sa jucam la victorie cat sa ne bucuram de joc in compania unor jucatori ft buni cum sunt cei din mnks. Lumea 71 fusese castigata usor si am vrut sa vada unii playeri de la noi cum e sa joci impotriva unui adversar bun :))
am dat eu cateva circulare la motivare ca erua multi care dormeau pe conturi dar realist era clar ca n-avem cum sa ne batem cu mnks i nconditiile de acolo. Aveam putini jucatori care jucau din echipa noastra plus ca pentru noi viteza a fost cam mare..nu mai avem timpul disponibil de joc pe care il aveam in urma cu 2-3 ani.
Pentru noi a fost ok si am apreciat experienta de acolo. Nu din cauza noastra au pierdut aliatii nostri lumea 73
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Felicitari castigatorilor. Nobody dai berea:))

Oricand ai un weeked liber :D

Intre timp cinste celui mai fain inamic avut de pe l56

1593609314744.png
 

K A R A

member
Scor reacție
0
Am o corectie la ce spui pentru ca spui in necunostinta de cauza. "Lipeala" asta cu squad s-a facut pe luema 73 unde cineva din conducerea woc ne-a prezentat jucatorii care urmau sa infiinteze squad (mai precis pe tupeu) ca aliati de incredere cu care putem juca impreuna in eventualitatea in care se preconiza un razboi vs DK. DK se anuntase cai intra pe lume contra noastra dar au renuntat ca nu le-a convenit situatia. Evident ca nu mai puteam da inapoi din intelegerea cu squad dupa ce DK n-a mai intrat.. o intelegere e o intelegere chiar daca se schimba datele problemei.
Personal nici nu m-a interesat cine e in componenta squad la momentul respectiv daca stiam ca cei care il conduc sunt de incredere .Am avut dubiile mele cand am vazut fosti jucatori din gentle pe acolo dar, sub nici o forma, nu intentionam sa rup alianta sau sa provoc ruperea ei.

Sa nu uitam totusi de acest mesaj, in care Enyx spune ca s-a aliat inca dinainte sa inceapa lumea cu un trib fata de care "avea dubii" doar ca sa aiba un aliat impotriva DK-ului.

Chiar asa de frica va e de acest DK ? :D Mai rau decat de Mnks ? :D
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Ne asteptam sa intre si DK cu aliat. Asa se zvonea. Ne batem oricand cu DK 1VS 1 fara probleme pe o lume unde o sa intram. Dar nu pot sa promit o lume anume pt ca ne luam o pauza si ne interesează si setarile
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Ne asteptam sa intre si DK cu aliat. Asa se zvonea. Ne batem oricand cu DK 1VS 1 fara probleme pe o lume unde o sa intram. Dar nu pot sa promit o lume anume pt ca ne luam o pauza si ne interesează si setarile


De preferat una cu universitate, ca acolo nu trebuie sa va bateti pe harta. ;)
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Sa nu uitam totusi de acest mesaj, in care Enyx spune ca s-a aliat inca dinainte sa inceapa lumea cu un trib fata de care "avea dubii" doar ca sa aiba un aliat impotriva DK-ului.

Chiar asa de frica va e de acest DK ? :D Mai rau decat de Mnks ? :D

La inceput de lume, ati raportat Roma cu Squad, ati vazut ca nu mai e cazul de comparatie intre cele doua triburi, si ati inceput sa aduceti in discutie triburi externe ?
Mnks, ii consider superiori, insa cum am demostrat pe l73 nu ne este frica sa pierdem.

Cu DK-ul , 1 vs 1 putem juca la un nivel echivalent, si indiferent de cine castiga, consider ca ar fi o lupta echilibrata cat timp alte triburi externe nu inclina balanta in favoarea unui trib.

Cat despre universitate, s-a intamplat sa fie setarea asta, nimeni nu voia sa astepte inca 3 luni pentru alta lume.
Insa sa nu uitam ca pana acum am jucat pe l51,l56,l61,l64,l73 fara universitate , castigand 3 din 5
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Poate tu, asta e a doua cu universitate pe care o joaca si castiga roma, mai informeaza-te ;)
 
Ultima editare:

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Nu am precizat nicaieri, ca l75 este prima universitate jucata de Roma.
Reciteste din nou, cu atentie, ce am scris :

-Am explicat motivul pentru care am intrat pe l75 - ca ar fi trebuit sa facem pauza de 3 luni, un timp enorm.
-Am facut o lista, cu lumiile fara universitate jucate de Roma

Nu are rost oricum sa continuam circul pe extern, va inteleg frustrarea infrangerii dar nu aprob cum va manifestati hate-ul pe aici de la inceputul lumii.

Multumesc Squad pentru participare, ne auzim pe urmatoarea lume
 

warhopegod

member
Scor reacție
0
Felicitari invingatorilor!

Inclusiv forumul extern a fost jucat minunat! :))

Personal, am avut toata increderea ca Roma va triumfa din nou. Bravo! A fost o lume castigata pe merit unde chiar si pierzatorii ar trebui sa se rezume la cel mult un, "Respect, well played!"

Oricine ar avea orice altceva de spus, ar trebui sa dea dovada de fair play si sa o faca pe harta intr-o alta lume. Aici, nu ati lasat loc de dubii legat de cine a meritat victoria!
 
Sus