Discutii libere L76

Centorag

member
Scor reacție
0
Vezi atașament 3435

Mda... V-ați făcut de panarama poate, nu ca v-ați făcut prezenta pe lume la panarama.. Când joci la panarama nu ești atât de disperat încat după ce v-am scos în start după ce ați consumat zeci de mii de pp(se vede în poza de mai sus) peste 40k pp băgate, pt ca e primul sat pe lume :)) ați început iar în spatele nostru băgând iar pp:))) și v-am scos de doua ori pe aceeași lume după ce am făcut un armistițiu cu aliații voștrii fame care v-au aruncat ca pe niște șosete la gunoi:)) sunteți praf, de pe 53 încoace primiți ce meritați de la toată comunitatea, în fine spor pe 76 poate întoarceți lumea ca mafiotii:)))) pup green :*
Ia zi, ce gust are sa fii interna in fame? Ma anunti cand ti-o aparea l 67 la profil :))) Pana atunci invata sa numeri, ca tot repetati obsesiv un 2 care n-a existat :)


Ps: a te face pres in fata fame-ul si a va prostitua nitel inainte de final de lume, inseamna ca ati scos la iveala ce caractere aveti, nu pe cineva de pe harta
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ursulica, pana la urma tu ai jucat pe lumea asta ca nu ne ai lamurit


chiar trebuie sa raspund la toate no name-urile ? am scris la cateva pagini in spate ce era de zis si acuma ma intrebi daca am jucat ca nu sunteti lamuriti ? daca esti singurul prost si pe langa tine zizou, de ce vorbesti la plural ? :) lasa macar oameni care au dat astacuri pe mine sa spuna ceva daca au de zis, nu prea ii ok sa apara barbarele vorbitoare sa intrebe pe cineva care a fost top 5 oda, top 3 sustinator daca a jucat :))

E9C9F0B2-9700-4A84-815B-042895E60231.jpeg


defapt esti suport pe extern :(



0EA8327D-3A8C-4945-85F0-A90CA2134CBE.jpeg


1394 la aparator vorbeste de jucatul pe extern :)

daca sunteti in prima linie va uitati parolele de extern dar nah :)) asa de la o distanta la care nici domnii gn nu ajung la voi ii lejereanu sa dati din gurita ;)
 
Ultima editare:

DoNo

member
Scor reacție
0
Feel us in the Dark
In the darkness
Our shadows they follow you
Like an accomplice
Lost all of your dreams
The night is heartless
Our shadows they follow you
In the darkness
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Ia zi, ce gust are sa fii interna in fame? Ma anunti cand ti-o aparea l 67 la profil :))) Pana atunci invata sa numeri, ca tot repetati obsesiv un 2 care n-a existat :)


Ps: a te face pres in fata fame-ul si a va prostitua nitel inainte de final de lume, inseamna ca ati scos la iveala ce caractere aveti, nu pe cineva de pe harta

Vorbești prostii amice, dar ma bucur ca nu ai negat ca ati intrat la panarama cum ai spus :)) ne-am bătut cu fame în vest(3 organizate mari pe noi și pierdusem doar 1 sat) și cu voi și wind în est, aveam pna cu wind și ne minteau ca dădeau pe voi dar voi aveați pna cu ei,am rupt cu gașca lui pepsi din granița cu fame și după și cu wind pentru-ca pepsi a garantat pentru ei și nu suport sa ma ia cineva de prost doar știi, am vorbit cu fame ca după ce va scoatem sa le lăsăm satele dar păcat ca v-ați barbarizat la fel ca pe 53 și asa a fost pentru-ca cu oamenii care sunt ok avem cuvânt, dar voi nu meritați asta din partea nimanui:)) ați întrat sa ne scoateți dar ați fost scoși de 2 ori pe aceeași lume:)) dar dacă voi aveați alianță cu fame de ce v-au lăsat ca pe fraieri și nu au continuat alianța pana ne scoteati:)) dacă nu se întâmpla faza cu wind mai ținea destul de mult acea lume, îmi asum ca am pierdut dar asuma-ți și tu când intrii serios nu după ce pierzi zici ca ai jucat la panarama, pe fiecare lume pe care întrați pierdeți și găsiți motive... Sunteți 0 pe acest joc
 

Michael28

member
Scor reacție
0
chiar trebuie sa raspund la toate no name-urile ? am scris la cateva pagini in spate ce era de zis si acuma ma intrebi daca am jucat ca nu sunteti lamuriti ? daca esti singurul prost si pe langa tine zizou, de ce vorbesti la plural ? :) lasa macar oameni care au dat astacuri pe mine sa spuna ceva daca au de zis, nu prea ii ok sa apara barbarele vorbitoare sa intrebe pe cineva care a fost top 5 oda, top 3 sustinator daca a jucat :))

Vezi atașament 3436

defapt esti suport pe extern :(



Vezi atașament 3437

1394 la aparator vorbeste de jucatul pe extern :)

daca sunteti in prima linie va uitati parolele de extern dar nah :)) asa de la o distanta la care nici domnii gn nu ajung la voi ii lejereanu sa dati din gurita ;)

Stai calm ursule ca pe lumea 76 ai fost mai Noname ca mine, asta doar daca nu pui la socotoala " jucatul " pe extern, ca la acest capitol esti sef :)))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
la noi nu vorbea nimeni de michael cum se vorbea la voi de urs deci nu stiu cine ii no name :) probabil nici colegii tai nu stiu cine esti din moment ce acest cont nu a existat pe vre-o lume... dar ai acolo pe tw tot ce este nevoie, iar daca vrei info despre un cont anume nu are rost sa cauti stresat, joc pe toate conturile :)) dar vorbim despre jucat, ce inseamna la tine sa joci ? cand spui cuiva ca a jucat doar pe extern, trebuie sa ai ceva serios de aratat, sa vedem cum sta treaba cu jucatul :) intreb de curios sa invat si eu ceva nou de la niste jucatori adevarati cum esti tu
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
la noi nu vorbea nimeni de michael cum se vorbea la voi de urs deci nu stiu cine ii no name :) probabil nici colegii tai nu stiu cine esti din moment ce acest cont nu a existat pe vre-o lume... dar ai acolo pe tw tot ce este nevoie, iar daca vrei info despre un cont anume nu are rost sa cauti stresat, joc pe toate conturile :)) dar vorbim despre jucat, ce inseamna la tine sa joci ? cand spui cuiva ca a jucat doar pe extern, trebuie sa ai ceva serios de aratat, sa vedem cum sta treaba cu jucatul :) intreb de curios sa invat si eu ceva nou de la niste jucatori adevarati cum esti tu

Lasa vrajeala ca stie lumea ce poti. Rupi internele si apoi te lauzi cu inamici invinsi. Vei ramane mereu seful internelor si vei trai cu impresia ca tu joci si asta iti justifica foamea. Stai linistit ca nu esti singurul fomist care crede asta.
 

TommyShelby

member
Scor reacție
0
Lasa vrajeala ca stie lumea ce poti. Rupi internele si apoi te lauzi cu inamici invinsi. Vei ramane mereu seful internelor si vei trai cu impresia ca tu joci si asta iti justifica foamea. Stai linistit ca nu esti singurul fomist care crede asta.

Cand ne arati si noua alea 5-6 atacuri date in 30ms ???????
 

TommyShelby

member
Scor reacție
0
Cine esti tu sa iti dam explicatii?Ia stai acolo unde joci si fa splituri

Am vorbit cu tine? Lasa-l pe zizou sa ne raspunda ca el sa dadea smecher pe extern, sau cand nu se descurca cheama seful cel mare?

Du-te si vezi cum imparti alea 25 de locuri ale DK-ului ca eu zic ca o sa fie greu sa multumesti pe toata lumea :)
 
Scor reacție
0
Am vorbit cu tine? Lasa-l pe zizou sa ne raspunda ca el sa dadea smecher pe extern, sau cand nu se descurca cheama seful cel mare?

Du-te si vezi cum imparti alea 25 de locuri ale DK-ului ca eu zic ca o sa fie greu sa multumesti pe toata lumea :)
Mai bine sa imi bat capul cum le impart decat sa stau caprita cum ai stat tu.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Lasa vrajeala ca stie lumea ce poti. Rupi internele si apoi te lauzi cu inamici invinsi. Vei ramane mereu seful internelor si vei trai cu impresia ca tu joci si asta iti justifica foamea. Stai linistit ca nu esti singurul fomist care crede asta.


seful internelor ? uitate putin pe tw dar probabil o sa gasesti ceva gen 20 euro satu si alte explicatii, tu ai luat barbare peste tot unde ai jucat, pe 42 vad ca doar barbare si interne pana la finalul jocului fara sa vezi granita :) la fel cum esti si aici. Uitate la locul 1 pe lume, are inamici invinsi si majoritatea satelor luate intern, daca ii coleg cu tine este ok, altfel ii praf :)) te astept oricand in granita cu mine sa jucam si vedem cine ii paleta si cine nu, pana atunci accepta cine esti
 

TommyShelby

member
Scor reacție
0
Daca ne spui si cine esti promit ca te invatam pe urmatoarea lume unde ne intersectam si stilul "purcelus".

Daca nu stii cine sunt de unde deduci faptul ca am stat caprita? :))

Acum inteleg de ce ii suportati pe de-al de Mihaitza, cine se aseamana se aduna. Cat despre alte lumi, si eu sper sa ne intalnim ca aici nu am avut granita cu voi, sa simt si eu cat de buni sunteti. Cine stie, daca esuezi cu imparteala poate ne batem si pe lumea asta :)

In rest, nu te mai baga aiurea in seama pe viitor, mersi.
 

xXDestroyXx

member
Scor reacție
0
Daca nu stii cine sunt de unde deduci faptul ca am stat caprita? :))

Acum inteleg de ce ii suportati pe de-al de Mihaitza, cine se aseamana se aduna. Cat despre alte lumi, si eu sper sa ne intalnim ca aici nu am avut granita cu voi, sa simt si eu cat de buni sunteti. Cine stie, daca esuezi cu imparteala poate ne batem si pe lumea asta :)

In rest, nu te mai baga aiurea in seama pe viitor, mersi.
Pai ce sa ne batem>?Pana sa faceti alianta cu green si aia va bateau, co player la mauLL
 
Scor reacție
0
Daca nu stii cine sunt de unde deduci faptul ca am stat caprita? :))

Acum inteleg de ce ii suportati pe de-al de Mihaitza, cine se aseamana se aduna. Cat despre alte lumi, si eu sper sa ne intalnim ca aici nu am avut granita cu voi, sa simt si eu cat de buni sunteti. Cine stie, daca esuezi cu imparteala poate ne batem si pe lumea asta :)

In rest, nu te mai baga aiurea in seama pe viitor, mersi.
Poate totusi ne spui cine esti,sau preferi sa ramai in umbra in speranta ca pe alta lume reusesti sa ajungi in DK?
 
Sus