Discutii libere L76

Scor reacție
0
Stimate domn
Nici nu ma interesează cu cine va aliați sau cât de bine sau rau jucati dar cred ca ai depășit limita de nesimțire și de grosolănie când ți-ai făcut adversarii păduchi, aici dai dovada de cât de disperat și de prost educat ești!
Ți-as spune cine se aseamănă cu niște păduchi dar nu-mi permit sa fac asemenea afirmații!
Cât de penibil și obsedat poți sa fi încât sa ajungi la jigniri de asemenea natura?
Pe unii care nu stiu sa guste o gluma, nu ai cum sa ii respecti:

155442_thumb
maram în data de 31.05. la ora 19:58
noobilor!
154843_thumb
Watcher on the wallîn data de 31.05. la ora 19:53
Buna, vad ca te ai dezvoltat frumos, desi tribul tau nu promite prea multe. Te ar interesa sa joci alaturi de familia hienelor?
heart
 

Hulk

member
Scor reacție
0
au venit ca raspuns la mesajele voastre.. Si chiar si asa e normal, nu ma intereseaza.. Dar un medaj asa de caterinca sa ne intretinem unii cu altii.. Voi numai arogante peste tot, dar cand e vorba de bataie? Run kitty run
:))))
Nu vezi bine data mesajelor?
Putin îmi pasa de bătaia ta mai ninja, eu ma joc de plăcere!
Cred ca fiecare caută ce-a primit când era mic!!
 

Deleted User - 2327230

Cred ca este nașpa cu latei. Deh conjuncturile astea :(

 
Ultima editare de un moderator:

LastResort

member
Scor reacție
0
Nu va mai alarmati... sunt lamurit de lumea 76... hai sa jucam pe harta. App danysro care a foat la noi si a dat inceput nou sper sa nu fie suport stii ce zic :))).. Kampfister sper ca nu iei tu satu ala de barbari :))
 

LastResort

member
Scor reacție
0
astăzi la ora 13:35
green isi protejeaza jucatorii vechi...cei care isi sparg atacurile pe inamici...sunt innobilat intern..atat de dobitoci sunt..am cerut deff provizoriu...ca eram numai 5 oameni intr-o mare de rosii..au spus sa sa descurcam singuri..

practic sunt niste infumurati...pacat...ca ii stiu pe multi de pe alte lumi..am jucat cu ei..dar sub alt nume..si ei nu stiu asta...

sunt in jucator vechi..care persista inca de pe lumea 2.....dar nu imi plac genul astia de jucatori..
ieri au trecut printr-un organizat...bineinteles ca nu stiu de la cine..ca nu se posta pe forum...presupun ca au un grup de whatsapp..ceva de genul prin care comunica..se axeaza pe zona lor momentan...cei care sunt mai departe de ei..cum am fost eu...nu ii intereseaza..probabil eram carne de tun pe viitor....sau nici nu apucam viitorul.

;) trimis astazi de la voi. Frumoasa politica.. sper sai mancati pe toti intern :)
 

GumGum

member
Scor reacție
0
astăzi la ora 13:35
green isi protejeaza jucatorii vechi...cei care isi sparg atacurile pe inamici...sunt innobilat intern..atat de dobitoci sunt..am cerut deff provizoriu...ca eram numai 5 oameni intr-o mare de rosii..au spus sa sa descurcam singuri..

practic sunt niste infumurati...pacat...ca ii stiu pe multi de pe alte lumi..am jucat cu ei..dar sub alt nume..si ei nu stiu asta...

sunt in jucator vechi..care persista inca de pe lumea 2.....dar nu imi plac genul astia de jucatori..
ieri au trecut printr-un organizat...bineinteles ca nu stiu de la cine..ca nu se posta pe forum...presupun ca au un grup de whatsapp..ceva de genul prin care comunica..se axeaza pe zona lor momentan...cei care sunt mai departe de ei..cum am fost eu...nu ii intereseaza..probabil eram carne de tun pe viitor....sau nici nu apucam viitorul.

;) trimis astazi de la voi. Frumoasa politica.. sper sai mancati pe toti intern :)
Esti binevenit vtm <3
 

kampfstier

member
Scor reacție
0
Nu va mai alarmati... sunt lamurit de lumea 76... hai sa jucam pe harta. App danysro care a foat la noi si a dat inceput nou sper sa nu fie suport stii ce zic :))).. Kampfister sper ca nu iei tu satu ala de barbari :))


de ce il vrei tu?

Ia uite de ce a dat inceput nou jucatorul tau
Ca l-ati aparat pana nu ati mai putut
Ati esuat lamentabil cand ne-ati atacat aseara si ai zis sa scornesti niste minciuni ca doar pe asta se bazeaza la unii jocul asta in ultimul timp
Rusinica si pentru postare si pentru tentativa de organizat de aseara.
Asta ca sa ma exprim elegant.
Data viitoare cand vrei sa mai faci afirmatii la adresa mea abtine-te.

Cu respect

ps: schimbati macar numele tribului ca ii faceti de rusine pe cei care l-au intemeiat de drept cu multe lumi in urma.
nu sunteti nici macar o urma a celor care au jucat acolo si pentru care ti-am zis de la inceput ca am un mare respect
scuze sergiule dar trebuia spusa
 
Sus