Discutii libere L76

Centorag

member
Scor reacție
0
ne vedem pe nord vest atunci ;) in cazul in care vreti sa veniti si nu fugiti prin alte parti gen sud est sa fiti siguri ca ne plictisim pana sa ajungem la voi


pwp spartanilor

green nr 1, cel mai smeker trib cu cei mai smekeri jucatori in special gasca vesela cre acum cateva luni faceati ravagii pe extern cu amenintati si toate cele iar acum asteptati sa vedeti unde intram ca sa fugiti in partea opusa ... nord vest pokemonii mei, va astept, daca nu veniti este clar si incheiem socotelile si gurita inchisa de acum incolo (expetie centorag, cel mai bun din green, singurul care nu pierde sate...)
N-ai decat sa te duci si in Siria, ce ne intereseaza pe noi :) Esti prea neimportant sa-mi fac planurile in functie de fumurile tale si cu siguranta nu le schimb ca-mi arunci tu mie provocare :) Vom da relocare acolo am decis si voi comenta cat am chef, pana una alta, ma anunti cand o sa-mi vezi macar zidul
 

Ion Legenda

member
Scor reacție
0
In sfarsit, se face o invitatie asa cum trebuie pe forumul asta :)
Ca de razboi din vorbe pe extern... cine nu s-a plictisit ?!
Macar se vede de la inceput cui ii e frica si de cine pe lumea asta :))
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Eu zic sa ai grija pe cine provoci, ca s-ar putea sa ti-o iei fix ca gentle ;) Pana atunci poate inveti si tu ce-i ala split :)

Centorag.. Acum o luna erai zmeu..chiar aveam o parere mai decenta despre voi.Ati tot urlat pe 72 ca ati fost batuti cu manevre si ca ati vrea o lume sa fie sansele egale.. Si acum o dati in balarii
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
N-ai decat sa te duci si in Siria, ce ne intereseaza pe noi :) Esti prea neimportant sa-mi fac planurile in functie de fumurile tale si cu siguranta nu le schimb ca-mi arunci tu mie provocare :) Vom da relocare acolo am decis si voi comenta cat am chef, pana una alta, ma anunti cand o sa-mi vezi macar zidul


nu era provocare, era raspuns la ce a zis zeus cu vanatul :) daca tot te incorzi la mine dupa ce ai mai multe lumi pierdute decat ai avut sate in total pe unde ai jucat tu serios chiar este penibil ... nu vorbi de ziduri si alte cele ca ai fost un fan si asta ramai, ai disparut cu tentativa aia de trib dupa 2 organizate si tot te dai spartan ? ai ajuns ca spartacus care este pe acelasi stil cu greenu doar ca el a avut puterea sa duca 1 luna in plus fata de voi :( cum ziceam, fugiti in partea opusa si jucati cu barbarele iar pe extern faceti muschi pana ramaneti fara barbare si ajungeti sa dati iar delete ... vai de voi si de ce a ajuns jocul asta, plin de slabani cu 1000 suporti si cam atat :( asta este green ...

poftim elitele :)

Statistici Triburile: ro53: Player
Triburile.ro Profil Jucător: Tiberius Opsius (tribe changes)
Trib vechiTrib nouDată/TimpPuncte
Nimenigreen13th September 2016 - 21:11:03159
greenblack13th October 2016 - 21:08:24492
blackNimeni11th November 2016 - 16:09:430


SatPuncteVechiul ProprietarNoul ProprietarDată/Timp
red.png
green_043 (441|531) K542,228Tiberius Opsius [black]Hulk [green]2016-11-07 00:30:29



Statistici Triburile: ro60: Player
Triburile.ro Profil Jucător: Tiberius Opsius (tribe changes)
Trib vechiTrib nouDată/TimpPuncte
Nimeniblue05th October 2017 - 04:12:14161
blueNimeni05th December 2017 - 14:09:160


Sat
PuncteVechiul ProprietarNoul ProprietarDată/Timp
red.png
The Greenback Boogie (477|578) K543,941Tiberius Opsius [blue]Sorin08 [green]2017-12-03 10:54:40



Statistici Triburile: Lumea 76: Player
Triburile.ro Profil Jucător: Tiberius Opsius (tribe changes)
Trib vechiTrib nouDată/TimpPuncte
Nimenigreen07th May 2020 - 12:04:440
greenblue15th May 2020 - 00:04:46204

in curs....


Ani de Vechime (Argint - Nivel 3)
Joacă Triburile pentru 3 ani.



In 3 ani de zile acest cont a crescut doar pe 2 lumi unde a intrat sa faca tribul principal pana sa intrati voi iar dupa a mers in academie si apoi luat moca, aici la fel :))) urmeaza sa fie luat si asta ... vrei si alte conturi corectilor ? am si cu domnisoara maram, o colectie de inobilari al unui cont care este fix ca cel de mai sus doar ca acel cont are 8 ani experienta :))) astia da prieteni adevarati, sa intre atatia ani pe un joc care nu il joaca, doar sa faca un tribulet si sa ridice niste cladiri ....




de curios am cautat pe olx prieteni de genu si nu gasesc nimic, voi unde ii gasiti ?
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Lansez si eu o provocare pentru green! In special pentru Centarog, "maestrul rachetelor" sti bine ca eu te-am numit asa, mi-a placut cum ai jucat, cred ca te-am respectat si am vorbit respectos in totdeauna. Mai lansez o provocare o pentru alta persoana care mi-a castigat respectul pe 72 si anume verboten, am incaput sa il consider chiar un prieten: "maestre, hai la joc". Si nu in ultimul rand o provoc pe maram, care prin decembrie trimitea mesaje pe la jucatori cu ce videoclipuri a postat dansa pe youtube, te rog, hai la joc! Va asteptam pe toti pe K44!!! Haideti, nu fiti fricosi, va rog!
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Lansez si eu o provocare pentru green! In special pentru Centarog, "maestrul rachetelor" sti bine ca eu te-am numit asa, mi-a placut cum ai jucat, cred ca te-am respectat si am vorbit respectos in totdeauna. Mai lansez o provocare o pentru alta persoana care mi-a castigat respectul pe 72 si anume verboten, am incaput sa il consider chiar un prieten: "maestre, hai la joc". Si nu in ultimul rand o provoc pe maram, care prin decembrie trimitea mesaje pe la jucatori cu ce videoclipuri a postat dansa pe youtube, te rog, hai la joc! Va asteptam pe toti pe K44!!! Haideti, nu fiti fricosi, va rog!
Tot respectul pentru modul in care am interactionat, esti cam opusul ursuletului :) Cat despre provocare, venim, stai linistit :)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Tot respectul pentru modul in care am interactionat, esti cam opusul ursuletului :) Cat despre provocare, venim, stai linistit :)


nu va cunoaste bre :)) cine va cunoaste stie ca nu meritati respect ;) vezi mai sus ceva si daca vrei alte exemple o sa iti pun ca sa vezi CINE ESTE GREEN si modul in care jucati, postam doar ce se poate, alte cele cica nu sunt permise ... deci hai sa discutam restul pe harta, cu toate ca la voi cuvantul dat nu prea a fost niciodata respectat asa ma astept si aici sa zici asa si sa te relochezi in sud est
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Cateva ore mai tarziu... :D Sper ca Green isi da seama ca nici o victorie detasata pe lumea asta nu va spala rusinea de a fugi de cei care le-au propus o lupta directa pe acelasi K ...
Ia mai scuteste-ma, cand provoci pe cineva , vii tu dupa ei, nu invers. Ce sa-ti zic, sa-si dea inceput nou daca nu le convine. Daca nu, sa ne astepte, n-am mentionat si cand venim ;)
 

Ion Legenda

member
Scor reacție
0
Ia mai scuteste-ma, cand provoci pe cineva , vii tu dupa ei, nu invers. Ce sa-ti zic, sa-si dea inceput nou daca nu le convine. Daca nu, sa ne astepte, n-am mentionat si cand venim ;)

Va stiu oameni cu ceva in cap, sper ca iti dai seama singur de penibilul raspunsului de mai sus. Atunci cand nu ai ce raspuns sa dai, sau de fapt, nu vrei sa recunosti public adevarul, un raspuns de genul doar te afunda si mai mult. Si ti-o spun ca cineva care nu e implicat in nici una din taberele aflate in conflict aici, judec obiectiv cele intamplate.
Nu e nici o rusine sa iti fie frica de cineva, sa stii.
 
Scor reacție
0
Ia mai scuteste-ma, cand provoci pe cineva , vii tu dupa ei, nu invers. Ce sa-ti zic, sa-si dea inceput nou daca nu le convine. Daca nu, sa ne astepte, n-am mentionat si cand venim ;)
Hai ma Centorag ca va stiam oameni cu cap... Pai vreti sa ne dam inceput nou sa incepem noi cu 26 puncte si voi cu 100 cai scosi?..s a propus un razboi egal dar a vazut toata comunitatea triburile.ro ca v ati dat inapoi, indiferent de tabara din care face parte.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Hai ma Centorag ca va stiam oameni cu cap... Pai vreti sa ne dam inceput nou sa incepem noi cu 26 puncte si voi cu 100 cai scosi?..s a propus un razboi egal dar a vazut toata comunitatea triburile.ro ca v ati dat inapoi, indiferent de tabara din care face parte.
Ati invatat si voi ceva nou atunci, nu va mai dati preinregistrare cand intrati dupa altii :) Noi cand i-am provocat pe altii ne-am dus peste ei, nu invers. Hai, gata cu gargara ieftina, ne vedem pe harta :)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ia mai scuteste-ma, cand provoci pe cineva , vii tu dupa ei, nu invers. Ce sa-ti zic, sa-si dea inceput nou daca nu le convine. Daca nu, sa ne astepte, n-am mentionat si cand venim ;)


citeste externul pe 72 unde zeus a zis cu manutele lui ca o sa ne vanati, am venit la duel direct cand am auzit ca veniti pe lumea asta ai am zis sa o facem frumos parte in parte pe acelasi k fara scuze si alte porcarii, ai zis ca veniti in postul de mai sus iar acum bagi scuze :))) stai linistit ca se rezolva, oricine face diplomatie cu green o sa fie tratati la fel, asta o sa fie prima mutare sexy :) restu le primiti pe
parcurs ati fugit, asta este ... o sa va luati bataie fara sa va atacam eu zic sa incepeti cu niste documentare despre cum se fac nodurile corect si rezistente, la final de lume o sa aveti nevoie unii din voi ;)
 
Sus