Discutii libere L76

ely.one

member
Scor reacție
0
imi pare rau sa te dezamagesc dar noi nu mimam nimic, daca am zis ceva aia se intampla :) cred ca au fost destule vorbe spuse si duse la finalizare fara probleme

nu stiu despre ce pna vorbesti pentru ca am intrat cu o mana de oameni sa ne jucam vs green, nu abera aiurea mai ales cand esti cont cu 2 postari si ceri explicatii, intai te prezinti si poate daca esti catalogat peste barbar atunci stam de vorba


LA REVEDERE si multa bafta pe alta lume unde poate nu o sa jucam
mai bine raman anonim decat sa iti spun cine sunt vrei sa iti aduc mesaje cand ai vorbit cu cristina?????
 

DeletedUser47645

hai cu mesajele domnule anonim, sa imi spui si de care cristina zici, nu de alta dar sunt multe cristine si cu unele au fost discutii interesante + poze, video etc etc
 

19nyc

member
Scor reacție
0
mai bine raman anonim decat sa iti spun cine sunt vrei sa iti aduc mesaje cand ai vorbit cu cristina?????
Alexe,cat timp nu esti pronuntat in discutiile de pe aici,fa bine si nu te lansa in afirmatii aiurea,si nu deschide subiecte ce te depasesc din toate punctele de vedere.Ce a fost s-a dus,si asa ramane.Nu esti in masura sa vorbesti in numele altcuiva,si nici sa reprezinti un anumit pol.
Daca ai ceva de spus Cristinei,ceea ce ar fi chiar absurd,caut-o in privat.Ai un minim de decenta si uita asa cum esti uitat (soarele va apune mereu la vest,nu la est cum vor unii ori altii).
Intre timp,tu joaca ( poate o fi ultima lume pana la urma),si lasa politica pentru cei care nu-s cu capul in nori si nici cameleoni de conjuctura.2 bani,doua parale...sa te tot joci cu ele cand ai cu ce si de ce. ;) E greu,stiu!


Nefiind un jucator activ pe lumea 76,va urez tuturora un joc cat mai placut,lipsit de evenimente neplacute,si fie ca cei mai buni sa castige!

Mult succes !
 

ely.one

member
Scor reacție
0
Alexe,cat timp nu esti pronuntat in discutiile de pe aici,fa bine si nu te lansa in afirmatii aiurea,si nu deschide subiecte ce te depasesc din toate punctele de vedere.Ce a fost s-a dus,si asa ramane.Nu esti in masura sa vorbesti in numele altcuiva,si nici sa reprezinti un anumit pol.
Daca ai ceva de spus Cristinei,ceea ce ar fi chiar absurd,caut-o in privat.Ai un minim de decenta si uita asa cum esti uitat (soarele va apune mereu la vest,nu la est cum vor unii ori altii).
Intre timp,tu joaca ( poate o fi ultima lume pana la urma),si lasa politica pentru cei care nu-s cu capul in nori si nici cameleoni de conjuctura.2 bani,doua parale...sa te tot joci cu ele cand ai cu ce si de ce. ;) E greu,stiu!


Nefiind un jucator activ pe lumea 76,va urez tuturora un joc cat mai placut,lipsit de evenimente neplacute,si fie ca cei mai buni sa castige!

Mult succes !
nyc frumos discurs dar atata timp cand stiu ca am drepate nu tac, totdeauna ai avut respect de la mine si vei avea......
 

DeletedUser49839

Parerea mea e ca diferentele sunt majore intre ce joc era atunci si ce joc e acum. Timpul investit in joc nu mai e asa mare, ca in fond scripturile atat regulamentare cat si neregulamentare (ca sa nu mai spun de boti si chestii mai sofisticate) sunt mult mai prevalente decat acum 10 ani. Numarul de sate este mult mai mic, iar in consecinta si numarul de atacuri este mult mai mic (atunci se vorbea de mii de fulluri la cel mai mic organizat), acum vorbim de cateva sute.
Doar ca un mic exemplu, pe vremea aia nici nu era gap, iar T-train nu exista sau era interzis, iar acum stiti prea bine care e situatia. Nu mai vorbesc de facilitati tip turn care nu mai necesita ca jucatorul sa fie on sa eticheteze, aplicatii mobile pe care primesti notificari, depozit pentru resurse samd.
Iar atunci lumile durau 2-3 ani...acum cam maxim 1 an.
Numarul de jucatori e mult mai mic, de cele mai multe ori se coordoneaza maxim maxim 100 jucatori, pe cand pe vremuri erau sutele, iar academiile erau pline de jucatori, nu de conturi.
Nu mai e demult un joc de skill in opinia mea.
Cam pe cand ati inceput voi sa rezistati mai mult de un sfert de luna s-a vazut deja ca nu mai necesita skill jocu, ai dreptate si tu din cand in cand
 

Vegeta

member
Scor reacție
0
=)))
fHvUsi5.jpg
 
Scor reacție
0
Din clipa in care ati dat situatia nimeni nu mai sparge nici o trupa sau nu mai consuma nici un nobil! Nu vreau sa mai aud ca nu mai am atatia nobili sau atacul imi e plecat sau mi l-am spart. Din clipa in care raportati situatia trupele raman in sat nemiscate, iar recrutarea sa mearga continuu!


Pentru orice nelamurire va stau la dispozitie

Cu respect,
DrDieHard


Felicitari pentru organizat !

PS : NU MISCATI :)))
 

DeletedUser47645

ati mai fost voi asa fericite dupa 2-3 menvre si la final ati intrat pe silent :) maestrul sorin08 care trimite circulare de pe ghost cu printuri modificate ? acolo bateti pe toata lumea, in rest pe harta sunteti cine sunteti de obicei :))

va zic iar aia cu ne auzim la final ? deja a devenit plictisitoare treaba asta
 

vladislav88

member
Scor reacție
0
DrDieHard si conducerea cand au facut recrutari

"va invit si pe voi ... sa ne dam in ciocan"

 
Ultima editare:
Scor reacție
0
mai pompi u mai ai curaj sa vi sa vorbesti de lumea 72 dupa ce ati cerut sprijin de la green si ei v-au ajutat cand voi nu erati in stare sa faceti un organizat ca oamenii
mai ai curaj sa vorbesti de DZ dupa ce stai in conferinta cu oameni si le spui ca intri ca rupi harta si cand colo ti-ai facut trib mai continui.....


Bineinteles ca am curaj sa vorbesc :) Si da , am cerut sprijin la green pentru ca eu joc pentru tribul meu si prioritari sunt jucatorii mei nu altii :) Doar nu fac cartile sa castige vecinul , care oricum cauta sa ma arda recrutand o buna zona de la inamici ( ,,prietenii stiu de ce,, )

Cat despre DZ , da , urma sa intru cu DZ la joaca dar 20crys nu dorea sa intre pe harta , deci nu ma putea tine legat , daca ea nu joaca , nu joc nici eu :) Ulterior mi am cautat oameni de joaca , pe unii ea ii refuza , deci clar nu puteam juca pentru ca eu nu mi parasesc oamenii , nu i chem sa le dau cu sutul in fund :)

Deci ia mistria si papa maro in alta parte , nu venii cu acuze nefondate in conditiile in care nici nu te am vazut pe acea lume sau poate esti undercover cine stie :) Acuzele le accept de la tovarasii din green ( sorin hulk centorag etc) pe care i am vazut pe harta cat si de la jucatorii mei sau cei din glory :)
 
Sus