Discutii libere L76

Centorag

member
Scor reacție
0
citeste externul pe 72 unde zeus a zis cu manutele lui ca o sa ne vanati, am venit la duel direct cand am auzit ca veniti pe lumea asta ai am zis sa o facem frumos parte in parte pe acelasi k fara scuze si alte porcarii, ai zis ca veniti in postul de mai sus iar acum bagi scuze :))) stai linistit ca se rezolva, oricine face diplomatie cu green o sa fie tratati la fel, asta o sa fie prima mutare sexy :) restu le primiti pe
parcurs ati fugit, asta este ... o sa va luati bataie fara sa va atacam eu zic sa incepeti cu niste documentare despre cum se fac nodurile corect si rezistente, la final de lume o sa aveti nevoie unii din voi ;)
 

Ion Legenda

member
Scor reacție
0
Si uite asa lumea asta si-a pierdut rostul inca de la inceput...
Cine o va castiga va conta prea putin, important e ca am vazut care este tribul puternic si care este tribul fricos.
Restul e can-can.
 
Scor reacție
0
Lasa-ma sa ghicesc, anti-vaccin si pandemia nu exista?

ce sa intrii ma tu pe k cu noi? ca tu nu ai cum sa bati Green daca nu esti ajutat nu mai vorbi prostii pe aici pui de spartan ce esti tu cu intratul tau pe continent cu noi,au mai intrat si altii cum zici tu si dupa 2 saptamani au disparut,tu doar asa poti castiga o lume pe joculetul asta,nu mai vorbii de altii ca nu inchid singuri lumi ca tu esti mai rau;) ai uitat ca pe l 42 te milogeai sa te luam in trib cand te-ai certat cu ralf si ai fost dat afara din SH:)))) pe lumea 68 la fel recrutari interne si mesaje ca si aici pe lumea 72 ca pe harta e greu ma Mircica sa mai bati;) hai bafta nu are rost sa-ti mai dau atentie ca nu am cu cine;) pa pa ;)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Exact, trebuia sa intrati pe k la noi, noi am ales 54, voi 44 :D Invatati cum e cu preinregistrarea pana data viitoare :))))
 
Scor reacție
0
Exact, trebuia sa intrati pe k la noi, noi am ales 54, voi 44 :D Invatati cum e cu preinregistrarea pana data viitoare :))))

Deja o dati in penibil ati asteptat sa va relocati pana in ultimele minute.. :)).. Cand am vazut ca nu o faceti v am scris si pe extern..inteleg orice, dar ce spui tu deja e penibil
 
Ultima editare:

Centorag

member
Scor reacție
0
Deja o dati in penibil ati asteptat sa va relocati pana in ultimele minute.. :)).. Cand am vazut ca nu o faceti v am scris si pe extern..inteleg orice, dar ce spui tu deja e penibil
Penibili sunteti voi , v-ati dat preinregistrare si va rugati de noi sa intram pe un k ales de voi. Nu mersi, eu vreau sa castig lumea si joc asa cum vreau, daca vrei sa ma provoci, n-ai decat sa vii dupa mine, daca nu esti in stare nici macar de atat, jet oceanic :)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
jalnic !!!! lasa bre ca zbori si asa, nu iti mai da filme, tu joci sa castigi ? pai tu joci de 100 ani si nu ai castigat nimic aici, altii joaca de ieri si au 2 lumi castigate ... vai steaua voastra, si cu dj la platane tot nu sunteti pe ritm singura solutie este sa nu joace chiar nimeni, altfel nu vad cum sa duceti o lume pana la final
 

Deleted User - 2327230

De ce ursuletule ? Nu ai sperante ca m-ai văzut lângă tine?
Imi plăcea mai mult nick-ul tau dinainte ursul g...nu zic ca nu vreau sa se creada ca ti-as adresa insulte :)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
hai ca am treaba si ma plictisesti, te transfer la watcher sau sabie :*


39899FE7-5B78-47EF-9F70-FA4D3685CDA1.jpeg


❤️❤️❤️❤️❤️


daca se face ca pe 72 ( fuziune ca sa aveti interne, atunci mai bine ii anuntam si pe ei despre green si ce va poate pielicica)


sa faci alinte cu gandu la fuziune cand inca este protectie ? asta inseamna sa ai trib cu pretentii la castigarea lumii viva green, cel mai jmeker trib :( dar din pacate toate planurile voastre trec pe la noi, iar cand se intampla asta automat si rezulatele sunt cum vrem noi ❤️❤️❤️❤️ spor la crescut barbare, altceva nu aveti ce lua chit ca ii interzis la ele ( asa era si pe 72 cu aliatii, era interzis pentru ei dar pt grupu vesel din green nu doar amaratii au fost internati asa cum o sa fie si in woc interne fara motiv, in cazul in care se respecta regula cu nu la barbare, avem niste neamuri acolo pregatite sa schimbe regula pentru simplu fapt ca avem de unde si voi nu )

cius
 
Scor reacție
0
hai ca am treaba si ma plictisesti, te transfer la watcher sau sabie :*


Vezi atașament 2731

❤❤❤❤❤


daca se face ca pe 72 ( fuziune ca sa aveti interne, atunci mai bine ii anuntam si pe ei despre green si ce va poate pielicica)


sa faci alinte cu gandu la fuziune cand inca este protectie ? asta inseamna sa ai trib cu pretentii la castigarea lumii viva green, cel mai jmeker trib :( dar din pacate toate planurile voastre trec pe la noi, iar cand se intampla asta automat si rezulatele sunt cum vrem noi ❤❤❤❤ spor la crescut barbare, altceva nu aveti ce lua chit ca ii interzis la ele ( asa era si pe 72 cu aliatii, era interzis pentru ei dar pt grupu vesel din green nu doar amaratii au fost internati asa cum o sa fie si in woc interne fara motiv, in cazul in care se respecta regula cu nu la barbare, avem niste neamuri acolo pregatite sa schimbe regula pentru simplu fapt ca avem de unde si voi nu )

cius

1. Cu leul albastru nu vreau nici macar eu sa am de a face:))
2. Fuziunea green woc o puteti face doar in urmatoarea luna.. Dupa aia n o sa mai aveti ce fuziona.. Din cate stiu conturile in stergere si barbarele nu prea pot fuziona decat cu adversarii..
3. Green cauta un " change" dar va ajunge la fel ca si pe ultima lume.. Cand le merge prost o sa se destrame, nici macar n o sa piarda cu capu sus..

Acum fricoasele mele, dans
 

Deleted User - 2327230

Ursule ai gura cam mare de când nu mai esti in tribul meu. Atunci ai fost mielusel.
Cat despre watcher...Nu ma bag in seama cu necunoscuti.
 
Ultima editare de un moderator:

urssmircea

member
Scor reacție
1
eu in tribul tau ? ii destul ca am la
profil o lume inchisa dupa ce am luat pe amaratii de green la noi si strica imaginea, acuma sa zici ca am fost in tribul tau chiar ii grav :)))
 

Deleted User - 2327230

Ai fost chiar de 2 ori în alias si odata aveai la sat. Protejat de leul albastru :)))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
poate de pe contul suport centorag... eram ala care nu isi arata zidurile, nu ai auzit de marele cento ? omul racheta


doar ca el nu stie cu adevarat ce inseamna racheta pe jocu asta :( un sat de 10k bonus ferma ii o mini racheta :( dar asa ceva de genu cu 30% pop ii altceva... nu degeaba se umbla la butonu delete dupa 2 organizate :)))
 
Sus