Discutii libere L76

DeletedUser49839

de nu eram eu pe contu ala si erau ceva vedete dinastea de a voastre de prin green, zbura contu cu tot cu steaguri in ziua aia, zi mersi ca v0am tinut granita si voi blindati in a 5-a linie ca sigur ataca acolo :))

organizatele mereu in acelasi loc, saptamana dupa saptamana, aceeasi tinta aceleasi fake-uri, ai de viata mea chiar i-am zis la Alice, cum naiba poti juca cu astia ca ma ia cu dureri de cap.

chiar si atunci, daca nu erau aia 4-5 baieti din mnk zbura oricum contu, ca erau sute de fulluri pe un cont cu 20 sate in mislocu lor... :))
poti fi rambo da nu poti sa te rogi la doamne doamne sa iti tina satele cand vine un asemenea val
 

Centorag

member
Scor reacție
0
de nu eram eu pe contu ala si erau ceva vedete dinastea de a voastre de prin green, zbura contu cu tot cu steaguri in ziua aia, zi mersi ca v0am tinut granita si voi blindati in a 5-a linie ca sigur ataca acolo :))

organizatele mereu in acelasi loc, saptamana dupa saptamana, aceeasi tinta aceleasi fake-uri, ai de viata mea chiar i-am zis la Alice, cum naiba poti juca cu astia ca ma ia cu dureri de cap.

chiar si atunci, daca nu erau aia 4-5 baieti din mnk zbura oricum contu, ca erau sute de fulluri pe un cont cu 20 sate in mislocu lor... :))
poti fi rambo da nu poti sa te rogi la doamne doamne sa iti tina satele cand vine un asemenea val
Tu la 1 noaptea ne-ai anuntat ca ai atacuri, ce minuni ai impresia ca puteam noi sa facem? :))) Sa nu mai zic ca tu iti facusei contul full atac, normal ca a sat DK pe tine :))) un split n-ai facut si ai pierdut jumate de cont si te dai jucator. Hai ma lasi :))))
 

kampfstier

member
Scor reacție
0
asta ii toata discutia ? pune tot bre sa inteleaga si restu ...

pana acum nu aveam nimic si acum vrei tot
transferul de pp il ai mai sus
nu vreau sa iti fac colegul mai tare de ras cand cel caruia i-a facut propunerea l-a tras de limba pana a spus si cate pp a bagat pe lumea asta
am vrut doar sa iti demonstrez ca jucatorii tai se fac vinovati exact de aceleasi lucruri de care ne acuzi nefondat pe noi fara nici cea mai mica dovada
si ca sa nu iti mai dau apa la moara
da green si-a dat stergere pe lumile unde au fost tradati de aliati dar nu pentru ca erau mai buni ci pentru ca diferenta de sate era prea mare pentru a fi recuperata
nu avea nici un rost sa cheltuim timp si bani doar ca sa intarziem un final care oricum era acelasi
am fost destul de maturi sa recunoastem asta si am dat stergere
nu mi se pare un lucru dezonorant in asta

cu asta eu am terminat cu "propaganda" ta de doi lei

probabil discutia asta o sa mai dureze multe lumi de acum incolo si vei face aceleasi afirmatii si pe L200 (daca om mai trai si vom fi sanatosi si nu ne prinde corona ca tot e la moda :D)
dar noi tot vom fi acolo sa va contrazicem (cu dovezi ca in cazul de fata) chiar daca va convine sau nu
 

DeletedUser49839

https://prnt.sc/t73dk4 - iulian mafia

vreti sa va iau la 11 metri pe toti aici sa vada toti ce jucatori a-ti fost pe l60, de va tot mandriti sau o lasam moarta ca sunteti petarzi pe harta?
 

DeletedUser49839

dupa gandirea asta a ta, trebuia sa fac si eu ca si voi sa nu iau nici un sat o luna de zile ca era mai bine... belea

bine ma toty, renunt eu trag in talentu vost :)) spor si numa bine
 

Centorag

member
Scor reacție
0
dupa gandirea asta a ta, trebuia sa fac si eu ca si voi sa nu iau nici un sat o luna de zile ca era mai bine... belea

bine ma toty, renunt eu trag in talentu vost :)) spor si numa bine
pai tu te dai mare ca luai sate cu contul 80% atac in granita, si cand te alergau harry, bote si adi nu stiai cum sa dai de mine, rege si iulian sa-ti aparam contului, ca tu de unde sa ai :)))) Vedeta de carton ce esti :))))

Eu nu inteleg la ce avea nevoie Alice de tine , era 10 clase peste tine cand se apara ;))))
 

DeletedUser47645

Tu la 1 noaptea ne-ai anuntat ca ai atacuri, ce minuni ai impresia ca puteam noi sa facem? :))) Sa nu mai zic ca tu iti facusei contul full atac, normal ca a sat DK pe tine :))) un split n-ai facut si ai pierdut jumate de cont si te dai jucator. Hai ma lasi :))))


acuma vorbesti asa dar cand era sa intre si sa joace la voi nu ai facut reprosurile astea :))) exact cum a fost cu aia recrutati din dz (la final de lume ati dat vina pe ei si ca din cauza lor a trebuit sa dati delete)
 

Paul44

member
Scor reacție
0
https://prnt.sc/t73dk4 - iulian mafia

vreti sa va iau la 11 metri pe toti aici sa vada toti ce jucatori a-ti fost pe l60, de va tot mandriti sau o lasam moarta ca sunteti petarzi pe harta?

Dream Team scama&ursu. Daca o sa conduceti amandoi tribul, e clar ca o sa va impiedicati singuri cum ati mai facut-o.
Bine boss, ati inchis voi lumi fara interne. V-am zis, echipa fantoma care a inchis cel putin 75 de lumi


acuma vorbesti asa dar cand era sa intre si sa joace la voi nu ai facut reprosurile astea :))) exact cum a fost cu aia recrutati din dz (la final de lume ati dat vina pe ei si ca din cauza lor a trebuit sa dati delete)

UrsuLake, cine a acuzat DZ? Cred ca s-a scris clar peste tot ca nu a avut legatura. Iar ai halucinatii.


10.The wall! (441|452) K448,267Hiena*e*turbata [HY]Watcher on the wall [HY]2020-06-19 03:18:21
red.png
09.The wall! (440|453) K442,701Hiena*e*turbata [HY]Watcher on the wall [HY]2020-06-16 07:22:10
red.png
05.The wall! (435|450) K442,823Hiena*e*turbata [HY]Watcher on the wall [HY]2020-06-16 00:55:23
red.png
02.The wall! (443|455) K444,536Hiena*e*turbata [HY]Watcher on the wall [HY]2020-06-15 22:39:42

Oare cine era pe contul hienei si cine a cumparat contul pana la urma? Pam pam
 
Ultima editare:

Paul44

member
Scor reacție
0
Toti joaca pana or sa ia din nou 0 sate pe organizat. Dupa aia o trimit pe Ale sa negocieze alianta contra cine stie cui si eventual incearca sa mai cumpere conturi pe care sa le innobileze Watcher.

Lasand ironiile la o parte, Hienele au prima sansa chiar la lume, si-au absorbit k-ul primii cu nspe academii, au vreo 2 saptamani avans fata de restul, au intrat cu vreo 150 sate in k-ul green si mai folosesc si fostul WoC pe post de scut.
Vom vedea tot acest avans unde ii va duce.
 

DeletedUser49839

Nu fac echipa cu nimeni, iti dau peste bot cu adevaru, n-am nevoie sa sustina nimeni nimic din ce spun.. esti prea petarda ca sa intelegi ce s-a intamplat pe anumite lumi, unele chestii trec doar prin cercuri restranse nu pe la toti papagalii ^^
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu fac echipa cu nimeni, iti dau peste bot cu adevaru, n-am nevoie sa sustina nimeni nimic din ce spun.. esti prea petarda ca sa intelegi ce s-a intamplat pe anumite lumi, unele chestii trec doar prin cercuri restranse nu pe la toti papagalii ^^
pai sustine twstats altceva, cum ar putea sa te mai sustina altcineva? :))) Ai fost singurul noob de pe contul gagik , doar n-o iesi Alice sa zica ce bine ai jucat tu acolo dupa rezultatele pe care le-ai avut :)))
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Taci mah, tu n-auzi ca ei au fost acolo la intemeierea green si stiu cum au dat backstab pe 33 la propriul trib?
Si pe 42, ursulake a fost concediat de SH si se batea cu regele milisecundelor Ralf dar tot green l-a innobilat intern, cand in realitate i-a fost salvat funduletul de la interne.
Pe 60 probabil stiau inclusiv ce era in gandul fiecarui jucator green.

Probabil ursulake era si pe hiena turbata de a incercat sa cumpere alt cont, doar sa il cedeze apoi la watcher.
 

DeletedUser47645

eu totusi cred ca esti pe pastile albastre si la tine au alt efect :))
 
Sus