Discutii libere L76

.ghost.

member
Scor reacție
0
erau doar verisorii asa ca stai linistit : ))

VirusBun777
astăzi la ora 17:40
Eu am ales să plec la ei ca erau mulți în zona mea, am conformat legilor lor, partajare comenzi trimitere de trupe în ajutor, aseară ma dat mesaj sa mai trimit ajutor altora mai bine din jumătate din trupe, nu am putut ca le aveam la curățat acum ma atacat și îmi ia satul și cabs iam scris la day și afara din trib..... Nu este un jucător bun și nici nu joaca cinstit

cum ii aia cu internele ? : ))) dovada cat esti de incapabil, dar find cu verde de paris pe tine este clar de unde ai invatat cum se face :D
Se pare ca mi-am făcut un fan mare.

Atâta timp cât omul avea 1.2k trupe și 100-100 trimise pe la nu știu cine, inactiv de 3 zile și trimitea trupele la curățat la 30h de ce să-l țin în trib?

Eu zic sa îți vezi de cotețul tău și sa taci

Smurff.

member
Scor reacție
0

Atâta timp cât omul avea 1.2k trupe și 100-100 trimise pe la nu știu cine, inactiv de 3 zile și trimitea trupele la curățat la 30h de ce să-l țin în trib?

Asta înseamnă că eu am 2 fani?

Smurff.

member
Scor reacție
0
Încă nu am primi răspunsuri la întrebările mele..... Și vreau și dovata la alea 3 sittere.... La ce spune ghost nu vreau ca el oricum e pe lângă discutie

Și apropo cipri (Borzești) acu sunt eu pe extern... Ce s-a postat azi sunt ale mele.. Ce sa postat anterior nu îmi aparțin. Și asta îl vizează și pe leu. Nu ma mai acuzați aiurea(nu zic de tn cipri) . Orice problema aveți cu mine va răspund pe joc sau în privat cu mare drag(excepție face leu) cu el nu ai ce sa vb.

LovingBeer

member
Scor reacție
1
Nu stiu in ce topic sa intreb asta, ma puteti ajuta? "Unde se poate intreba ceva cu un sens, a pune o intrebare serioasa si a cere ceva ce pare mult dar in realitate ni se cuvine, o chestiune concreta ce poate primi un raspuns sincer. Fara master ban." Intreb pentru un prieten.

Evoluti0n

member
Scor reacție
0
Nu stiu in ce topic sa intreb asta, ma puteti ajuta? "Unde se poate intreba ceva cu un sens, a pune o intrebare serioasa si a cere ceva ce pare mult dar in realitate ni se cuvine, o chestiune concreta ce poate primi un raspuns sincer. Fara master ban." Intreb pentru un prieten.
In topicul " Cum sa dai un backstab! "

Ultima editare:

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Ma bucur ca inca ma aveti in postarile voastre pe diferite lumi.
Sunt profund recunoscator si apreciez unii jucatori.
Ma uimeste insa ca dupa atatia ani, n-ati revenit deloc cu picioarele pe pamant, ca aveti aceleasi postari unii dintre voi, parca ati avea foldere cu replici salvate in pc.
Succes alor mei !

Tiristul

member
Scor reacție
0
Fato tu ești specială. Nu mulți au reușit sa facă ce ai făcut tu.
Autografe dai? Dau la schimb pp-uri

Ursu*e*Dulce

member
Scor reacție
1

ce zici boss ? se conduce bine un trib cu 200 pct ? am impresia ca cedezi satele si vrei sa faci acelasi lucru, oricum felicitari pentru ce ai aratat azi tu si fratii tai din green care se pare ca nu au fost capabili sa va blindeze nimic, practic ati fost carne de tun ... ghici cine urmeaza acum ? tic tac

.ghost.

member
Scor reacție
0
ce zici boss ? se conduce bine un trib cu 200 pct ? am impresia ca cedezi satele si vrei sa faci acelasi lucru, oricum felicitari pentru ce ai aratat azi tu si fratii tai din green care se pare ca nu au fost capabili sa va blindeze nimic, practic ati fost carne de tun ... ghici cine urmeaza acum ? tic tac
Stai liniștit ca frații din green ajuta mai mult decât crezi.

Vii pe aici pe extern și te dai mare cu un organizat de 60 de oameni pe 5 oameni.

Daca erai asa de bun, la ora asta nu trebuia sa mai fie nici un sat acolo.

Dar organizarea voastră lasă în continuare de dorit

Ia și plimba Ursu!

Ai organizat un k întreg sa scoți 5 oameni ca ai văzut și tu ca omuleții tai nu se descurca sa ia sate singurei.

Ursu*e*Dulce

member
Scor reacție
1
70AE2E42-A1E2-4E0A-A06C-293A8EB732EB.jpeg

nu ii stres, de disparut oricum dispari, ii si greu sa te aperi la gap de 200 ms :))) scuze avem mereu, ai iesit pe barba ta, aveai tot greenu alaturi plus alte triburi la care ai mers cu miloaga, faptul ca pe ei ii doare undeva de voi este partea a2a si era ceva normal, doar nu te ai simtit vre o piesa importanta pe harta asta ?:)) acuma ai ramas cu satele de langa ei, practic lions este inutil ca trib si trebuie sa iti faci intrarea la ei cu ce va ramas acolo, daca nu atunci te las sa imi faci poezii cum ii faceai lu watcher sj poate te invit iar aici ;) te las cresti iar si sa tradezi de cate ori vrei, de scos o sa te scot mereu

felicitari oricum pentru modul in care ati aparat satele ... rar am vazut asa organizare ca la carte

mbot23

member
Scor reacție
0
sincer nu stiu daca asta e o victorie cu care merita sa te lauzi.
v-a luat 2 saptamani sa ne scoateti, noi fiind 5, iar voi un continent intreg.
doua saptamani de atacuri date aiurea, cu zero organizare si logica. uita-te putin in clasament sa vezi cate trupe v-am omorat intre timp :)) cred ca a meritat si nu ne-am chiar facut de rusine.
ar trebui sa fiti recunoscatori, daca nu ieseam noi din trib poate nici acum nu reuseati sa dati in organizat calumea.
dar sincere felicitari, se pare ca a treia oara chiar e cu noroc :))
oricum, consider ca stim sa pierdem si sa recunoastem ca am pierdut. asta nu inseamna ca ne regretam decizia sau ca suntem suparati ca ne-ati scos, chiar din contra.
va doresc succes si sper sa castige cei mai buni :)