Discutii libere L76

iulian mafia

member
Scor reacție
1
vezi ca ma confunzi cu stapanii tai din green de ma iei cu latrat ;) acum ca ati fost trimisi unde va este locul, o sa te rog sa faci liniste pe aici, a fost destul cat ai bazait ca un tantar pe aici pana la primul organizat pe tine ...

Toata lumea sa faca liniste s-a intors ursu pe contul principal din banat .. curiozitate : cum de este inactiv @usor elegant ?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
asa i-am dat ordin, probleme ? fa tiket daca nu iti convine ceva :( ati postat numai de pe conturi noi facute aici si comentezi de altii ?



sa nu imi spui ca faci tu organizatele in green ... daca nu lansez ma bagi la interne ? grupa mea ataca unde vreau eu nu unde ne zici tu deci nu mai ne stresa cu organziatele astea ... spargeri pentru conducere :)) zzaaat ma, sa va spargeti singuri
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
asa i-am dat ordin, probleme ? fa tiket daca nu iti convine ceva :( ati postat numai de pe conturi noi facute aici si comentezi de altii ?



sa nu imi spui ca faci tu organizatele in green ... daca nu lansez ma bagi la interne ? grupa mea ataca unde vreau eu nu unde ne zici tu deci nu mai ne stresa cu organziatele astea ... spargeri pentru conducere :)) zzaaat ma, sa va spargeti singuri

Nu ma cheama urs sa pun ca pe 72 tot nwo sa dea pentru tine :)))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
da bre dar noi ne comparam sau cum ? ii diferenta dintre mare intre noi :)))

Parte 1:
Jucători: Ursu*e*Dulce
Parte 2:
Jucători: iulian mafia

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
423
Tabăra 2: 127
Diferență: 296

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
8
Tabăra 2: 0
Diferență: 8

chart


ai avut cateva incercari dar nici dumnezo nu a fost cu tine, maximul care l-ai primit a fost o adeziune 2 si dupa nobilul omorat cu defful de la maram draga de ea :X noroc ca stie cine merita sa pastreze satele pe granita



Iti dai seama cat minti?! :))))) De-ar fi fost asa, nu ai fi fost indeajuns de fraier sa zici asta, ca prindeam spionul. Mars ma de-aici cu minciunile tale :))))


eu nu sunt fraier stai linistit, tu esti incat sa te oftici pentru ca asa este :D o sa iti postez atacurile conducerii si celor care sunt al numar si pusi sa atace acolo kamikaze ;) doar nu lasati voi tintele bune la oricine ... sa fim seriosi, stim prea bine cum joaca green
 

Centorag

member
Scor reacție
0
eu nu sunt fraier stai linistit, tu esti incat sa te oftici pentru ca asa este :D o sa iti postez atacurile conducerii si celor care sunt al numar si pusi sa atace acolo kamikaze ;) doar nu lasati voi tintele bune la oricine ... sa fim seriosi, stim prea bine cum joaca green
Nu, nu ai nicio idee cum joaca green, minti ca de obicei, doar esti in tabara adversa, cum ai putea spune adevarul? :)))))
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
da bre dar noi ne comparam sau cum ? ii diferenta dintre mare intre noi :)))

Parte 1:
Jucători: Ursu*e*Dulce
Parte 2:
Jucători: iulian mafia

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
423
Tabăra 2: 127
Diferență: 296

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
8
Tabăra 2: 0
Diferență: 8

chart


ai avut cateva incercari dar nici dumnezo nu a fost cu tine, maximul care l-ai primit a fost o adeziune 2 si dupa nobilul omorat cu defful de la maram draga de ea :X noroc ca stie cine merita sa pastreze satele pe granita






eu nu sunt fraier stai linistit, tu esti incat sa te oftici pentru ca asa este :D o sa iti postez atacurile conducerii si celor care sunt al numar si pusi sa atace acolo kamikaze ;) doar nu lasati voi tintele bune la oricine ... sa fim seriosi, stim prea bine cum joaca green

Cum joaca green? :eek:
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
scuze ... "joaca" gata nu va agitati, si voi sunteti uimiti crezand ca jucati ceva ... gata ... puterea unor ghilimele

apropo voi va tineti de manutza cand postati aici ?
 
Ultima editare:

urssmircea

member
Scor reacție
1
am vazut ... de aia apar conturile alea asa peste noapte sa zica de noi una alta, nu sunt alte voastre ... stim stim
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
ai si traducere ? :))) cred ca am dat jet al green cand venea cu miloaga :D vrei ss cu 3x0d cand ma intreba de ce nu vreau alianta cu ei ? sa vedem cine ii cu miloaga....
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Ai dat pe dracu', iar vrei sa-ti amintesc cum ti-ai trimis sotia cu miloaga la green?
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Dar tu alt subiect de discutie ai? Am mai dezbatut cata milogeala ai dat la green cateva pagini in urma iar tu nu ai dovedit nimic din ce ai spus.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
se pare ca a fost sters postul cu acele printuri .... nu mai cereti chestii de genu daca nu se pot pastra pe aici :D

hai spor la organizatul de maine, sper sa faceeti treaba buna


noroc ca aveti si jucatori la numar care ataca pe bonus :( astia sunt din categoria kamikaze :)) dati acolo sa fie, conducerea sa poata ataca satucele mari <3


forta green
 

Paul44

member
Scor reacție
0
dati acolo sa fie, conducerea sa poata ataca satucele mari <3

Nu boss, doar voi faceti asta, atacuri de la 24h pe jucatori care stiti ca sunt blindati, poate poate culege vreunu din conducere satul.
Inca nu ai zis cum e cu Ale, cumparaturile hienei (watcher) si mesajul de pe joc de la kampfstier.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
hai bre pune oamenii sa atace calumea, dai 10 circulare diferite in speranta ca prinzi speonii ? pe aia din 100 ii bagi cobai vorba unui mare conducator, sa iti fie rusine organizatorule
 
Sus