Discutii libere L76

Scor reacție
0
Ma bucur ca inca ma aveti in postarile voastre pe diferite lumi.
Sunt profund recunoscator si apreciez unii jucatori.
Ma uimeste insa ca dupa atatia ani, n-ati revenit deloc cu picioarele pe pamant, ca aveti aceleasi postari unii dintre voi, parca ati avea foldere cu replici salvate in pc.
Succes alor mei !

@Dicsie, @Marky., @Olandezul Zburator

Ca să citez un mare înțelept pe triburile.ro : "E gata lumea"
 

Atașamente

  • Screenshot_20200703_181839_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_20200703_181839_com.whatsapp.jpg
    713 KB · Vizualizări: 206
  • Screenshot_20200703_182253_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_20200703_182253_com.whatsapp.jpg
    53,5 KB · Vizualizări: 203

iulian mafia

member
Scor reacție
1
hai bre pune oamenii sa atace calumea, dai 10 circulare diferite in speranta ca prinzi speonii ? pe aia din 100 ii bagi cobai vorba unui mare conducator, sa iti fie rusine organizatorule

Tu incerci sa impresionezi pe cineva sau ? e bun daca dupa o zi ti-ai dat seama de unele lucruri ..se putea si mai rau :)))
 
Scor reacție
0
Cum a facut el zeul tribal sa imi expire vacanta fix in ziua organizatului green.. Ce sa zic, felicitari pt el, nu e unul nici f wow dar nici f prost.. Luand in calcul si vreo 5 cedari de sate pe care le stim, per total este ok.
Totusi, daca ati ajuns sa va asociati cu alde ghost.. Ceva miroase a putina disperare. Am totusi ceva respect pt unii dintre voi ca jucatori, dar sa te asociezi cu d astia de dau circulare zilnic pe la inamici, mie unul mi ar fi rusine. Sa nu mai zic ca desi primise invitatie la noi si, putea sa stea in banca lui, deja era acolo, el imi trimitea poezii si poze cu ce aveau fostii colegi prin sate de frica sa n ajunga interna.
Inca ceva ce vreu sa clarific, la fostii DC eu m am dus sa vorbesc cu ei, dar fostii White au venit singuri la noi, asa ca varianta cu n au stiut sa joace pe harta si dadeau mesaje de recrutare pica.. Ghost a plecat ca e un serpisor care nu stie nici el de capu lui. Mai bine si schimba numele in Eminescu tribal, ca le are cu poeziile..
 

G H O S T

member
Scor reacție
0
Cum a facut el zeul tribal sa imi expire vacanta fix in ziua organizatului green.. Ce sa zic, felicitari pt el, nu e unul nici f wow dar nici f prost.. Luand in calcul si vreo 5 cedari de sate pe care le stim, per total este ok.
Totusi, daca ati ajuns sa va asociati cu alde ghost.. Ceva miroase a putina disperare. Am totusi ceva respect pt unii dintre voi ca jucatori, dar sa te asociezi cu d astia de dau circulare zilnic pe la inamici, mie unul mi ar fi rusine. Sa nu mai zic ca desi primise invitatie la noi si, putea sa stea in banca lui, deja era acolo, el imi trimitea poezii si poze cu ce aveau fostii colegi prin sate de frica sa n ajunga interna.
Inca ceva ce vreu sa clarific, la fostii DC eu m am dus sa vorbesc cu ei, dar fostii White au venit singuri la noi, asa ca varianta cu n au stiut sa joace pe harta si dadeau mesaje de recrutare pica.. Ghost a plecat ca e un serpisor care nu stie nici el de capu lui. Mai bine si schimba numele in Eminescu tribal, ca le are cu poeziile..
Nu mai fi așa frustrat.

Ciocu mic și joc de glezne
 
Scor reacție
0
Nu mai fi așa frustrat.

Ciocu mic și joc de glezne
Cand nu ai ce spune.. Bagi asta, eu sic mai bine sa faci o poezie:))) in fine de aici in colo nu mai conversez cu tine, esti asa caracter ca nici colegii care te au urmat nu vor sa fie asociati cu tine, iar in materie de razboi, nu prea am moral pe tine..

Ah si legat de comentariile cu vanzari de conturi, nu va faceti griji pt banii nostri, suntem ok
 

Paul44

member
Scor reacție
0
hai bre pune oamenii sa atace calumea, dai 10 circulare diferite in speranta ca prinzi speonii ? pe aia din 100 ii bagi cobai vorba unui mare conducator, sa iti fie rusine organizatorule

Acel moment cand esti arogant prematur. Cobai ii folosesti tu pe astia din WoC, tocmai s-a dovedit asta :)

Totusi, daca ati ajuns sa va asociati cu alde ghost..

Voi va asociati cu br, mai jos de atat nu puteti ajunge, despre ce vorbim?

Luand in calcul si vreo 5 cedari de sate pe care le stim

Probabil conturile pe care a stat ursulake sitter le consideri cedari?

Ah si legat de comentariile cu vanzari de conturi, nu va faceti griji pt banii nostri, suntem ok

Deci tu faceai oferte din spatele hiene turbate. Am inteles, notam :)
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Eh, nu cred ca trebuie sa o dam in arogante de real life, mai ales ca toata comunitatea stie ca unora de la voi le mor sobolanii de foame in casa.

Voi iar va faceti tickete intre voi si dati vina pe altii?
 
Scor reacție
0
Eh, nu cred ca trebuie sa o dam in arogante de real life, mai ales ca toata comunitatea stie ca unora de la voi le mor sobolanii de foame in casa.

Voi iar va faceti tickete intre voi si dati vina pe altii?
Nici n am de ce s o dau in real life cu tine, probabil ca n ai asa ceva, din moment ce nici macar cu contul real nu esti in stare sa postezi pe extern.. Esti la categoria spartacus, ghost si alte palete pe .ro

Cum stiu multi colegi de la voi, am lasat toate discutiile doar la nivel de joc, dar daca tot acuzi ca s a cumparat cont sa fii sanatos, razvan a platit opt greseala de a fi baiat ok cu un muritor de foame, atat de greu de scos ca a doua zi a pierdut satul, si cu o zi inainte de ban se sparsesera 4 sate de atac pe el,si s a luat ban pt un mesaj prost conceput. Asta este, s a platit, s a luat ban si mergem in continuare, dar vad ca forumul .ro incepe sa aibe parte numai de exemplare gen leul albastru, ghost, spartacus, iar mai nou acest paulica :(.. Se duce de rapa comunitarea, dar e normal cu ce se intampla pe joc, un mesaj ca al lui leul albastru era cat pe ce sa scape nebanat, fiind cel mai josnic mesaj pe care l am vazut eu pe joc, dar pt un cont cedat unde spargi trupe de frica sa nu iei ban ca stii ca esti vanat.. Ghici ce, nu scapi
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Tu ai comentat toata lumea 72 de pe margine, cu un amarat de sat la nspe ore de granita... sau te adaugi si pe tine in categoria descrisa?
Ma gasesti si pe harta daca ai nevoie de ceva, la punctajul meu am aparator mai mare decat tine si daca ma chinui putin, te ajung si la sustinator.

Pe 72 ai stat primele 3 luni la un sat apoi ai rupt internele si comentai pe aici de zici ca tu tineai toate granitele. Acum iti permiti sa iti dai arogante de punctaje cu altii. Vad ca nici aici nu o duci mai bine, numa interne, cont cumparat si barbare (sper ca nu vrei sa te lauzi cu innobilari de acum 2 zile).

Las-o mai moala ca incepi sa mergi spre aceleasi replici ca si br, zeu pe extern si 0 pe harta
 
Scor reacție
0
Tu ai comentat toata lumea 72 de pe margine, cu un amarat de sat la nspe ore de granita... sau te adaugi si pe tine in categoria descrisa?
Ma gasesti si pe harta daca ai nevoie de ceva, la punctajul meu am aparator mai mare decat tine si daca ma chinui putin, te ajung si la sustinator.

Pe 72 ai stat primele 3 luni la un sat apoi ai rupt internele si comentai pe aici de zici ca tu tineai toate granitele. Acum iti permiti sa iti dai arogante de punctaje cu altii. Vad ca nici aici nu o duci mai bine, numa interne, cont cumparat si barbare (sper ca nu vrei sa te lauzi cu innobilari de acum 2 zile).


Las-o mai moala ca incepi sa mergi spre aceleasi replici ca si br, zeu pe extern si 0 pe harta
Ma confunzi cumetre, eu am zis ca pe 72 am dat mereu cu capu de zid la toate organizatele, aia mi a fost soarta acolo si le am spus si colegilor ca am avut niste luni mai aglomerate ce nu mi au permis sa joc:).. Dar asta nu inseamna ca echipa noastra nu a castigat, iar a voastra a pierdut. Ca in orice echipa sunt oameni mai in forma, oameni cu perioade mai bune mai proaste, rezerve si etc, dar toata echipa castiga( cel putin in cazul nostru, la voi doar 10 baieti). Iar aici nu mi duce tu grija de sate, va invit sa va aratati muschii.. Si de ce sa nu ne laudam cu satele de acum 2 zile, ca baietii aia erau aliati cu voi, sau prin asta recunosti ca erau cantitate neglijabila? Vezi ca ai vreo 4 esecuri la rand, nu prea stiu cum e sa vorbesti cu oamenii care pierd lume dupa lume, stiu ca aveti un limbaj al vostru, un fel de orc language. Imi pare rau, dar nu sunt interesat sa o invat.
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Deci tu ai voie sa comentezi de pe margine, dar altii nu au voie? Te contrazici singur.
Cine are mah 4 esecuri la rand? Dupa 60, doar pe 72 si aici a mai intrat green in formula completa, iar pe 72 se stiu circumstantele pierderii. Despre ce vorbim? Sau iar iti descrii tie echipa? De fapt, ce echipa a voastra a castigat pe 72, cand le-ati dat la NWO internele voastre sa va primeasca la ei? Poate pompy cu divinno sa comenteze ca ne-au batut, iar aici nu este NWO sa putem spune ca ne luam revansa contra lor. Voi ramaneti crescatorii nostri de sate de pe 72.

Te-a invatat ceva ursulake, sa vorbesti fara sa raspunzi la nimic sau sa o dai pe langa.
Ati dat o tura pe noi, ati luat 0, am dat azi pe voi si avem vreo +20. Ati aratat si fostul WoC ce cantitate neglijabila e pentru voi.
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Apropo, de ce nu bagati toate triburile la razboi? Sau iar mergeti pe strategia "lasam doar tribul scut, sa nu dam rau la statistica"
 
Scor reacție
0
Apropo, de ce nu bagati toate triburile la razboi? Sau iar mergeti pe strategia "lasam doar tribul scut, sa nu dam rau la statistica"
Pai au fost toate triburile la razboi, dar au plecat oamenii care declarase razboi, hotii mici.. Da bn ei n au fost niciodata in razboi cu voi, din cate stiu erau toti acolo. Vad ca mai degraba pe voi va invatat maram cum sa vorbiti pe aici, adica prostut..mi se pare ca esti cam trist...
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Cred ca hotii sunt singurii care nu au mimat razboiul, asa cum faceti voi. La fel o sa ziceti si de cei din woc peste o luna =)))))
Oricum v-am invatat ceva pana acum, sa imi furati replicile :))
 
Scor reacție
0
Cred ca hotii sunt singurii care nu au mimat razboiul, asa cum faceti voi. La fel o sa ziceti si de cei din woc peste o luna =)))))
Oricum v-am invatat ceva pana acum, sa imi furati replicile :))
Da stiu, n au mimat razboiu, doar domnul kotak se dadea zmeu pe conferinte si nu a acceptat nici un ajutor.. De ce? Ca va dadea voua satele colegilor goale si voi doar bang direct unde era gol..buna strategie oricum.
 

kampfstier

member
Scor reacție
0
si s a luat ban pt un mesaj prost conceput

Tu vorbesti serios?
Adica atat ai de comentat la o tentativa de cumparare de sat?
Ca a fost mesajul prost conceput?
Sa inteleg ca daca era mesajul bine conceput erai de acord cu asta?
Interesant. Incep sa cred ca paul are dreptate cand trimite sageti mai departe de contul ala care nu avea pp de ajuns sa cumpere satul
:D
 
Scor reacție
0
Tu vorbesti serios?
Adica atat ai de comentat la o tentativa de cumparare de sat?
Ca a fost mesajul prost conceput?
Sa inteleg ca daca era mesajul bine conceput erai de acord cu asta?
Interesant. Incep sa cred ca paul are dreptate cand trimite sageti mai departe de contul ala care nu avea pp de ajuns sa cumpere satul
:D
Da, s au spart 3 atacuri pe satu ala, razvan a zis sa fie baiat valabil si i a dat niste pp.. Asta e, greseala lui/ noastra acum.. Nu a fost nici primul nici ultimul care a incercat asta, doar ca unii au facut o pe wapp, nu pe joc, big mistake. daca o sa aruncati cu mesajul ala inca 2 3 lumi de aici in colo, bafta:))
 
Scor reacție
0
Sa punem si o statistica zic, haterii o sa zica sa scoatem lions, dar cum ati spus voi mai sus, nu va deziceti de ei, ati fost aliati, etc:))) sa se vada ambele organizate am pus pe saptamana trecuta, daca puneam dintotdequna era mai raut putin.. Hai puneti si voi pe ultimele 24 ore sa fiti in avantaj

Parte 1:
Triburi: HY, hy_W, BSD Hy, HY-A, HY-B, HY-C, HY-D, HY-F, HY-E
Parte 2:
Triburi: Lions, BN~R, BN, BN~RNG, BN~Rrr, green, yellow, blue, Red, Purple, black., Black, Copper

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 60
Tabăra 2: 41
Diferență: 19

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 241,826
Tabăra 2: 179,714
Diferență: 62,112

chart
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Ce treaba are Black sau copper cu noi, numa tu stii. Sau BN :eek:
Sunteti asa multi ca ai uitat sa incluzi cateva academii.
Daca pui lions la noi, baga si ibidem la voi pe langa academiile lipsa.

Poftim, am reparat eu pt tine (desi nu stiu care e faza cu BN). Aveti 1 sat pe plus, dar 35k puncte pe minus. Gg, dominati :D
Oricum am zis cateva posturi in urma ca sunteti favoriti, ati fost primul trib ce si-a luat k-ul + fostul WoC folosit ca scut. Pana acum se repeta 72, cu voi ascunsi in spatele unor triburi de la noi de pe k, luand barbare si interne. Stim ce o sa se intample dupa ce dispare carnea de tun.

Parte 1:
Triburi: HY, HY-A, HY-B, HY-C, HY-D, HY-E, Hy-W, Hy-W., HY-WI, hy_W, HY-F, BSD Hy, STK Hy, Ibidem
Parte 2:
Triburi: green, blue, yellow, Red, Pink, black., Lions, BN~R, BN, BN~RNG, BN~Rrr

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
75
Tabăra 2: 74
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
289,141
Tabăra 2: 324,817
Diferență: 35,676

chart
 
Sus