Discutii libere L76

rmazizou

member
Scor reacție
0
nu ii trib vanat, ei au facut comentarii ca ne vaneaza si am venit aici sa ne jucam mai departe, tu acolo ai fosf suport sau ce erai, din cate tin minte ultima osra cand ai fost inobilat ai dat mesaje ca doar cresti satu, in rest nu ai jucat cu mine nicaieri, doar pe 42 ai fost in green dar nu am avut tangente, deci stai linistit ca internele ajung pe maini bune ;) in schimb restu se vede la inamici invinsi

Tu ai tangente doar cu internele. Cand o sa te lauzi cu sate cucerite de la dusmani? (daca se poate nu cand sunt in stergere)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Tu ai tangente doar cu internele. Cand o sa te lauzi cu sate cucerite de la dusmani? (daca se poate nu cand sunt in stergere)


si de ce anume ajung aia la stergere ? de atatia ani aud aceiasi poveste ... internele mele sunt problema ta din cate vad :)) iti este ciudata ca am si tu nu ai ? oricum pe tw la tine nu se vede nimic woow ca sa poti comenta despre altu ca inobileaza intern + pe unde ai jucat sau joci, majoritatea colegilor au avut multe interne luate, ii bagi in aceiasi categorie sau la ei nu se pune ?

*Cand o sa te lauzi cu sate cucerite de la dusmani?

CAND NU VOR STA SA JOACE PANA LA ULTIMUL SAT SI NU VOR DA STERGERE DUPA 2 ORGANIZATE :(
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
Nu are de ce sa imi fie ciuda pentru ca mie nu imi trebuie. Este mereu cine sa innobileze intern. Eu nu am nici o problema cu internele tale, am mai zis de 2 ori mi se pare doar amuzant sa vorbesti tu de razboaie. Innobileaza ce vrei dar lasa-i pe cei care lupta sa vorbeasca de acest aspect.

CAPRI e ultimul meu post pe acest subiect promit. Ma amuz in liniste de acum.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
bre dar in fiecare razboi am fost pe 1 al agresor si sustinator top 5, la aparator mai rar pentru ca sunt ocolit :)) ii vina mea ca nu dau in mine ? prefer sa fiu eu tinta mereu, dar din pacate nu ii asa, stai calm ca daca verifici si tu pe tw la tine si la mine, ai mai multe interne ca mine + barbare si inamicii invinsi iti lasa de dorit, dar fiind calitate neglijabila nu ai fost bagat in seama, ai venit singur sa te bagi despre ceva ce face toata lumea :)) cand dau si sparg cate 30-40 sate la organizate si le iau colegii crezi ca vin sa iti postez tie sa vezi treaba asta ? al dreq suport ce rau ai devenit... nu imi colegii afirmatii de genu si va gasiti voi :)) clanul barbarelor vorbitoare
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
de green nu stiu, dar din cate tin minte pe 73 erai in united iar pe vreme de razboi ai zis ca arata mai bine harta din mnk tradatorule :))

on topic: green se bate cu hienele, dar DK si RS ce relatii au ? ( intreb de curiozitate )

Eu joc triburi de placere alaturi de prieteni. Pe 73 nu are rost sa discutam despre united. Cea mai slaba conducere de cand joc triburi, si nu joc de putin timp. Inca nu pot sa cred ca niste jucatori cu capul pe umeri i-au dat drept de conducator unuia ca grigo, si apoi se mira ca s-a destramat tribul. Inainte sa vorbesti despre tradari informeaza-te ce s-a intamplat acolo.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
vad ca ai postura de tradator pe fiecare lume ... scuze la ordinea zilei si cam asta e ... de aia prefer internele decat oameni ca tine in jurul meu :))) pana mea ca si semnatura o am cu interne de cativa ani si am ataci pe extern pe tema internelor, sa iti fie rusine bre. cat am stat la povesti cu tine aici era sa se lase un coleg si sa cedeze satele altui coleg care pe viitor oricum este interna si el ^^



trimite resurse daca vrei sa vezi record de interne :)
 

Brarian-Fushi

member
Scor reacție
0
Eu joc triburi de placere alaturi de prieteni. Pe 73 nu are rost sa discutam despre united. Cea mai slaba conducere de cand joc triburi, si nu joc de putin timp. Inca nu pot sa cred ca niste jucatori cu capul pe umeri i-au dat drept de conducator unuia ca grigo, si apoi se mira ca s-a destramat tribul. Inainte sa vorbesti despre tradari informeaza-te ce s-a intamplat acolo.


Gura mica ! cu Grig la conducere DTw a castigat 2 lumi !
 
Scor reacție
0
Nu stiu cine esti rmazizou dar arunci vorbe aiurea pe aici.

Daca ar fi fost Grigo de la inceputul lumii la conducere, treaba ar fi stat altfel, dar nu a fost lasat sa faca ce vrea de la inceput, (evident, deoarece si pentru ca NU a fost tribul lui), sa nu i uitam pe principalii conducatori ai United, pe sir0 care dupa ce a stricat toata treaba cu deciziile lui, la lasat pe grig sa faca din rahat bici, si sa nu l uitam nici pe alinutzu care dupa 7 saptamani in care united nu a miscat nimic deaorece l am tot asteptat sa organizeze ceva, deci dupa ce au fwtwt toata treaba in primele luni de joc (cele mai vitale) gasca lui sir0 au fugit pe 74, si la lasat pe grig sa curete tot rahatul pe care l au lasat ei in urma, dar pt ca era prea tarziu, acum se arunca cu rahat in cine nu trebuie :)

Cum a spus Brarian mai sus: Gura mica!
 
Ultima editare:

Blabla199323

member
Scor reacție
0
Nu stiu cine esti rmazizou dar arunci vorbe aiurea pe aici.

Daca ar fi fost Grigo de la inceputul lumii la conducere, treaba ar fi stat altfel, dar nu a fost lasat sa faca ce vrea de la inceput, (evident, deoarece si pentru ca NU a fost tribul lui), sa nu i uitam pe principalii conducatori ai United, pe sir0 care dupa ce a stricat toata treaba cu deciziile lui, la lasat pe grig sa faca din rahat bici, si sa nu l uitam nici pe alinutzu care dupa 7 saptamani in care united nu a miscat nimic deaorece l am tot asteptat sa organizeze ceva, deci dupa ce au fwtwt toata treaba in primele luni de joc (cele mai vitale) gasca lui sir0 au fugit pe 74, si la lasat pe grig sa curete tot rahatul pe care l au lasat ei in urma, dar pt ca era prea tarziu, acum se arunca cu rahat in cine nu trebuie :)

Cum a spus Brarian mai sus: Gura mica!

Hai că unii stim ce fel de om este grigo,de aia a preferat să bage mulții la interne pe 70 ,că cică nu făceau treabă,dar csf ăștia de ați terminat lumea va,convine....
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
traducere la ce ai vrut sa zici ? inteleg ca ai propriul limbaj, dar ai putina decenta si incearca sa te faci inteles daca tot pui intrebari, daca tot esti fanul lu ale de ce nu ii dai mesaj ? cred ca din 10 mesaje, in 7 ai rostit numele ei si ea nici macar nu te baga in seama :))) esti obsedat ? o ai pe maram acolo, daca ai nevoie de ceva anume poti sa o contactezi pe ea, poate te baga in seama daca aici nu primesti nimic :)) vezi acolo cum zice sorin "cu calm sa ne pregatim de delete" iar ...
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
D454B1CB-A084-462B-BB4B-8498D1333E08.jpeg



vad ca o tine ocupata :(
 

Inception

member
Scor reacție
0
Salutare! Ce mai fac baietii din DK ? cum merge Farmville ?
Daca nu se stia pe aici, de dimineata, DK au facut atac organizat pe mine (planuit din timpuri irememoriabile) si pe inca cativa colegi, m-au atacat toti profesionistii, printre care locul 1, locul 2, locul 7 si multi altii de pe L76, am avut peste 300 de atacuri reale si ghiciti ce s-a intamplat ?

Punem aici rapoartele, sa stie si lumea pe extern cum organzieaza DK un atac si cam cate sate iau ei la un organizat. Ca am observat ca sunt prea ridicati in slavi, cam degeaba. Pana acum nu au avut absolut niciun razboi serios, au castigat K-ul prin recrutari si interne.

De altfel, obiectivul lor principal este sa ne scoata de pe harta/granita pe mine si pe inca un coleg. Mai bagati o fisa baieti! La noi in trib, echipa este unita, profesionista si cu viteza rapida de reactie. Nu e ca la voi, unii baga sprijin in satele atacate de alti membri ai DK. Ia intrebati-l pe dormm daca a bagat deff de pe suporti in satele atacate de Spearr la inceputul lumii :)) cand ii murea lui saracu spearr atacul si nu stia de ce :)))))))

Au luat un singur sat (am dat din greseala ignora atacurile, nu le=am mai vazut si m-am trezit cu satul pierdut), iar la finalul zilei, tot eu am innobilat un sat DK.

[report_display] https://ro76.triburile.ro/public_report/a53e02f78ab701c20577c4b1f2c8559b[/report_display]
Ce Parad0XX :))))

Rapoartele de la organizatul de astazi, 17 iulie. Nu sunt chiar toate, dar majoritatea. Peste 300.

Le-am pus pe toate la profilul meu, sa ii vada tot serverul pe profesionistii din DK. Se lauda de vreo saptamana ca ma scot de pe server. Dar lauda de sine, nu miroase a bine. Astept runda 2. Imi place sa omor nobili DK :D

Las aici link catre profilul meu din joc, unde gasiti toate rapoartele: parad0xX
 
Ultima editare:

warhopegod

member
Scor reacție
0
Am fost ieri la biblioteca nationala. Din sute de mii de carti, am deschis una si am citit patru cuvinte. Pun pariu ca au fost cele mai importante cuvinte din tot ce reprezinta acea biblioteca.
"Vreau sa stie toti pretenii mei si special toti cei care nu ma cunoaste ca am dovedito pe fraiera si nu mai reprezinta nimic."
Si mai doresc sa stie toata lumea asta din lumea asta mare, tot mapamondul, din Ciorogarla pana la Sintesti(se stiiieee), ca atunci cand am deschis acea carte, am facut-o cu mana stanga si privind-o cu dispret. Pun pariu ca frații mei care citeste aceste randuri s-au prins ca eu lucrurile importante le fac cu mana dreapta, ha , ha, ha. Haideti ca ne vedem pe live mai tarziu, ca ma duc zilele astea sa mai citesc doua cuvinte, cu asta practic ii pun si tamaia, sigur v-ati prins ca sunteti baieti destepti.

Semnat:
Gigi Muschi...pentru anonimii care inca nu ma stiea.

(Acest mesaj se preteaza a fi un pamflet la adresa imaginatiei mele bogate si in nici un caz nu reprezinta o oglindire reinterpretata dar identica a oricarei postari anterioare).
 
Sus