Discutii libere L76

Scor reacție
0
A fost pura coincidenta (sunt de pe sate diferite), nici macar nu inteleg aluzia de mouse cu billa, voi care jucati lume de lume probabil dormiti cu ele sub perna sau eu stiu la ce le folositi!
In fine, ursule am intrat sa te anunt ca nu am nevoie de atentia ta! Dar daca mai ai intentia sa-mi scrii numele pe aici referitor la alte vrajeli imi voi pune masca de bufonul tribului si ma apuc de propaganda si n-o sa-ti placa, te asigur!!!
Adevaru c o sa aibe mare succes propaganda ta.. La fel ca ultimu organizat si cel de maine
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
am gasit cine avea platforma :D
platforma.png
 
Scor reacție
0
Am si eu o intrebare pentru baietii din DK( cu care n am absolut nimic, nu mi amintesc sa ma fi certat vreodata cu cineva). Pai cum daca facem PNA cu green nu suntem de baza? Pai voi ca aveti PNA cu RS si noi razboi cu ei.. Voi sunteti de baza? Sau trebuia noi prostimea cu 2 granite si smekerii cu una?
 

xXDestroyXx

member
Scor reacție
0
Am si eu o intrebare pentru baietii din DK( cu care n am absolut nimic, nu mi amintesc sa ma fi certat vreodata cu cineva). Pai cum daca facem PNA cu green nu suntem de baza? Pai voi ca aveti PNA cu RS si noi razboi cu ei.. Voi sunteti de baza? Sau trebuia noi prostimea cu 2 granite si smekerii cu una?
A venit DK sa ti ceara PNA ?
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
Am si eu o intrebare pentru baietii din DK( cu care n am absolut nimic, nu mi amintesc sa ma fi certat vreodata cu cineva). Pai cum daca facem PNA cu green nu suntem de baza? Pai voi ca aveti PNA cu RS si noi razboi cu ei.. Voi sunteti de baza? Sau trebuia noi prostimea cu 2 granite si smekerii cu una?
Dupa aproximativ 2 luni de cearta cu green si rs faci alianta cu uni ( Green ) si certi partea a 3-a ( DK ) ca de ce aveai tu 2 granite ... !?
Trag concluzia ca nici tu nu esti de baza .
 
Scor reacție
0
Bataia de joc a noastra?Furi curent..nu am cerut PNA la HY,voi ati cerut.Partea urata a voastra e ca ati acuzat si facut forumul asta o rusine prin cuvintele si acuzele facute de voi pe green.Acum ca am rup PNA-ul se pare ca sunteti bataia noastra de joc.Nu cred ca ar trebui sa rostesti numele DK pe aici ca nici macar nu avem granita comuna.Sa te bucuri ca te-am anuntat ca renuntam la PNA.
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
Sa recapitulam : timp de 2 luni mai multe voci din Hy au zis ca au intrat pe lumea asta ca sa se bata cu Green , in mai multe postari v-ati injurat ca la usa cortului ( inclusiv tu i-ai facut " paduchi " ) si acum urmeaza sa va faceti prieteni :eek: .
Poate Wacher on the wall nu prea gandeste bine acum ca a ajuns pe primul loc , rog si pe alti din HY sa spuna daca il vor urma sau nu .
 

Vegeta

member
Scor reacție
0
Pai ma profitorilor va convenea ca dk si rs sa aiba doar o granita, iar hy cu green sa stea pe doua pana la disparitia lor... Ati vrut sa ramaneti spre sfarsitul lumii cu inamicul cel mai accesibil. Oricum deviza voastra a celor din DK e sa terminati singuri, nu i asa?
 
Ultima editare:

Vegeta

member
Scor reacție
0
Inamicul inamicului tau tie prieten fie il ajuti si te bati si tu pe 2 fronturi fie impartiti inamicii fiecare cu o granita, nu stai tu sa iesi in castig si altu sa stea capra pt tine
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Pai ma profitorilor va convenea ca dk si rs sa aiba doar o granita, iar hy cu green sa stea pe doua pana la disparitia lor... Ati vrut sa ramaneti la spre sfarsitul lumii cu inamicul cel mai accesibil. Oricum deviza voastra a celor din DK e sa terminati singuri, nu i asa?


Ba lachitule, vorbeste civilizat si nu mai abera pe aici aiurea, Mircea Radu e mandru si de voi si de hiene, va urez sa va iubiti cat mai mult in partea dorsala.
 
Scor reacție
0
Sa recapitulam : timp de 2 luni mai multe voci din Hy au zis ca au intrat pe lumea asta ca sa se bata cu Green , in mai multe postari v-ati injurat ca la usa cortului ( inclusiv tu i-ai facut " paduchi " ) si acum urmeaza sa va faceti prieteni :eek: .
Poate Wacher on the wall nu prea gandeste bine acum ca a ajuns pe primul loc , rog si pe alti din HY sa spuna daca il vor urma sau nu .
Da tata.. I am facut in toate felurile.. Imi asum si nici n o sa fiu acu best friend cu cei ce m am injurat.. Da atunci cand noi v am oferit pna, trebuia sa aveti rrspect si sa nu faceti pna si cu inamicii nostri.. Dar voi ati zis: aia n o sa aibe diplomatie niciodata ca se balacaresc ca nebunii... Asteptati ca noi si green sa ne batem si sa nu emitem pretentii la final, indiferent de cine castiga. Ete ca sorpriza, binele tribului e mai presus de orgoliul personal.. Degeaba ii bat pe green daca nu castigam si lumea..ati mai fost in situatia asta, nu om fi noi mnk.. Da ceva imi spune ca RS nu e nici pe departe DT.
 
Sus