Discutii libere L76

urssmircea

member
Scor reacție
1
Lasă că nici nu îți mai dau atenție pe aici, ne auzim peste o luna. Vezi numai sa nu te apuci de L78 și sa zici ca aici ai întrat numai pentru Green dar s-au făcut manevre. ;)


nu zic nimic stai calm :) stiu sa si pierd daca ii sa se ajunga acolo

ne auzim peste o luna atunci, sper sa te poti tine de cuvant ^^
 
Scor reacție
0
image_2020_08_08T09_11_38_448Z.png


B elite cersind pp-uri .. :)))
 

Deleted User - 2122631

Nu cauta sa cazi cu cu*ul in p*la degeaba ursule, atat iti mai zic :D

ce e papusarule, nu-ti mai palce harta albastra si sa innobielzi ferme si barbare ?
Asta-i viata, cate -o data, o mai luati si pe coaja

ps: sunt pe alt cont. La un moment dat, o sa ies eu cu inca vreo 3-4 in mijlocul tribului, intram la inamici si inchidem razboiul. Cooming soon
 

Deleted User - 2122631

ce voiai sa faca 2 jcuatori vs un trib intreg ? :))) dar ia sa vad eu ce faceti voi acum :)) pare interesanta lumea
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
ce e papusarule, nu-ti mai palce harta albastra si sa innobielzi ferme si barbare ?
Asta-i viata, cate -o data, o mai luati si pe coaja

ps: sunt pe alt cont. La un moment dat, o sa ies eu cu inca vreo 3-4 in mijlocul tribului, intram la inamici si inchidem razboiul. Cooming soon

Ba oligofrenule nu te-ai saturat ca ai fost inobilat pe doua conturi diferite? Cand iesiti in mijlocul tribului, sa veniti sa va dau si mielu sa mi-l plimbati putin.
 

Deleted User - 2122631

Bolovanule, ati innobilat mielu dupa ce am fost banat de admini. nu stiu care 2 conturi visezi, dar vad ca vi-o ca luati pe L asta :)) va cam placea 3 vs 1 ? acum o sa luati mielu :))))
 
Sus