Discutii libere L76

Deleted User - 743785914

Succes tuturor, si la greu si la bine, HAI CRAIOVA!
 

DeletedUser49839

Tribul de sobolani declara ca lumea 76 va fi la profilul lor. Va multumim pentru partecipare
 

DeletedUser49839

Ursache.. stiam si eu ceva cuvinte pe ungureste, era ceva de gen cioc si leetrag... ceva de genu :D
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
de suporti avem voie sa zicem ? ca am o listuta care arata cum sunt niste conturi gen ala care a facut tribu green in pre inregistrare si de cativa ani joaca doar la 1 sat care il cedeaza pe la 3-4 k si culmea nu ajunge la macar 2 sate :( aici dupa ce au intrat elitele a fost pus iar intemeitor in academie .... ciudat


73A6F312-FFE3-4C1A-81C6-9AA3318263C0.jpeg


dragul de el :( poate apar si alea de le am postat pe 72 unde de 8 ani sunt luate de maram “talharita” sau cum avea numele unu din conturi :)))


Ursache.. stiam si eu ceva cuvinte pe ungureste, era ceva de gen cioc si leetrag... ceva de genu :D


alea din germana le-ai uitat ?:(


In reclama era "Cat e halatu?", tu esti cu : "Ce face greenul ?!"


tu parca renuntati dupa ultimele esecuri :))) vad ca esti ambitioasa, ati zis ca incepem vanatoarea dar ati pus pampersu pe voi cand ati auzit ca intram si aici :( intram pe aceiasi zona sa terminam rapid ? nu de alta dar este aiurea sa bagam iar pp pentru 5-6 luni si voi sa dati delete dupa 2 organizate
 
Ultima editare:

urssmircea

member
Scor reacție
1
stii ce se zice de aia cu nasul mare nu ? deci pazea ca intru iar la voi in trib si confa si dupa o sa simtiti ceva tare (exceptie maram, acolo il las pe scama sa se riste)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
stii ce se zice de aia cu nasul mare nu ? deci pazea ca intru iar la voi in trib si confa si dupa o sa simtiti ceva tare (exceptie maram, acolo il las pe scama sa se riste)
Aha, si o sa zbori dupa cateva ore, ca data trecuta :)) Doamne cat ai plans ca ti-am bagat contul la interne atunci ;(
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
contu la interne ? eu vad ca sunt pe harta nu la istoric :( manwe zmgg si ce mai era pe acolo la final la fel nu ai pus manuta pe ei:( deci despre ce vorbim ? oricum
de ce ocolesti sa zici ceva de conturile alea gen talharita sau ala din printu de mai sus ? le dai pe alte subiecte si alea le ocolesti... numa cu suporti puteti juca ? si pentru lumea asta ati chemat o gramada sa va faca suport :)) lasam pentru mai incolo astea sa nu anulati planul malefic, este aiurea aa va lasati naibii din protectie :(
 

Centorag

member
Scor reacție
0
manwe zmgg si ce mai era pe acolo la final la fel nu ai pus manuta pe ei
De zmgg stiam, stai linistit :))) Iar la manwe nu comentez ca zic ceva urat de fosti colegi :)

de ce ocolesti sa zici ceva de conturile alea gen talharita sau ala din printu de mai sus ? le dai pe alte subiecte si alea le ocolesti... numa cu suporti puteti juca ? si pentru lumea asta ati chemat o gramada sa va faca suport :)) lasam pentru mai incolo astea sa nu anulati planul malefic, este aiurea aa va lasati naibii din protectie
Sunt sigur ca exista suport pentru incalcari de regulament, nu stiu ce interviu vrei de la mine pe tema asta. N-ai decat sa pui tichete, asa cum face toata lumea :) Sunt sigur ca n-are nimeni nicio jena sa ne arda banuri, daca meritam ;)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
nu vor bre :)) dar lasam neamuri peste tot pe harta si tot dam de ei, astia se bazeaza pe ce zicea bafomet ❤️❤️❤️
 

warhopegod

member
Scor reacție
0

Un joc cat mai placut tuturor!
Personal, sper sa fie o lume grea, faurita cu spada si topor. O lume jucata mai mult in harta si mai putin din cuvinte.

Respect pentru absolut toti cei care aleg sa se logheze pe triburile, indiferent de timp sau potential.

Evident toti ne dorim ca la final de lume sa fim invingatori. Asa ca, ne asteapta minim un an lung de truda si privare de somn.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
ne vedem pe nord vest atunci ;) in cazul in care vreti sa veniti si nu fugiti prin alte parti gen sud est sa fiti siguri ca ne plictisim pana sa ajungem la voi


pwp spartanilor

green nr 1, cel mai smeker trib cu cei mai smekeri jucatori in special gasca vesela cre acum cateva luni faceati ravagii pe extern cu amenintati si toate cele iar acum asteptati sa vedeti unde intram ca sa fugiti in partea opusa ... nord vest pokemonii mei, va astept, daca nu veniti este clar si incheiem socotelile si gurita inchisa de acum incolo (expetie centorag, cel mai bun din green, singurul care nu pierde sate...)
 
Sus