Discutii libere L76

Scor reacție
0
Deci e clar.. Nu se poate lua satul leului albastru.. Sunt curios cum au reusit sa l cucereasca cei de pana acum, culmea: nu putini
 

Deleted User - 2327230

Iti spun eu daca vreti sa va ajut sa va faceti strategia. Strangeti vreo 10 triburi de top acum pana apar nobili, declarați război, începeți să recrutați membrii tribului sa raman singur si apoi trimiteți fiecare cate un full cu nobil si e imposibil să nu reușiți :D
 
Scor reacție
0
Iti spun eu daca vreti sa va ajut sa va faceti strategia. Strangeti vreo 10 triburi de top acum pana apar nobili, declarați război, începeți să recrutați membrii tribului sa raman singur si apoi trimiteți fiecare cate un full cu nobil si e imposibil să nu reușiți :D
Nu sunt 10 triburi de top in toata comunitatea .ro
 

Deleted User - 2327230

#1 RaT26.080
#2 DC26.570
#3 green26.076
#4 NMN24.613
#5 RS25.130
#6 Legend25.321
#7 NST23.665
#8 DK20.625
#9 CIRC22.092
#10 WoC21.263
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
Leule creste-mi minele la sat ca m-am relocat langa tine :oops: Ti-am dat si cateva zile avans sa nu o dai in bara:mad:
 

Deleted User - 2327230

Uneori este frumos sa visezi alteori nici visele nu sunt perfecte. Atentie mare la voce, nu te lasa dus de val :D
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
cand esti urs nu ai nevoie de backtime :) maine seara poti ataca sa te convingi, invita si colegii tai sa faca la fel ❤️

ziceai ca te iubesc muierile, este valabim si pentru maram ?
 

Rose Marie

member
Scor reacție
0
Cata rautate, cata ambitie, se vede ca ati crescut frumos, copiii mei!
Mult succes tuturor, sper sa ne distram cu totii!

Va salut, va urez spor la farm si cei mai buni sa castige!

Va saluta babi!
 

Deleted User - 2327230

Hmmm. Ai nevoie să-ți crești ego-ul sau iti place să te auzi?
Eu unul nu am tangente cu maram, să înțeleg că te-a chinuit cat ai fost in tribul lor?!
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
Nu am nevoie de atentia noobilor în haită care au niste trofee de câștigare a lumii obținute involuntar si accidental si nu pe merit. Puțini sunt cei care cunosc acest joc.
Cum o fi aia să scoți trupele din sat cand vine un backtime in aceeiasi secunda si apoi să-l retrimiti ca rebacktime si sa-i faci trupele praf. Nu smecheri din astia care il blindeaza toata harta si pierd trei sferturi din trupe si se lauda cu trofeu de apărător sau mai știu eu ce trofee.
Eu i-am scris la urs nu la toate hienele. Cand ursul nu va mai denigra nick ul meu pe extern si va avea bune maniere și va sti sa se comporte ca un cetatean european dar nu din ala de se plimba cu căruța prin metropolă si va fi în banca lui, atunci nimeni nu va avea nimic cu el. Fiti oameni, nu va costa nimic!

Cand vine un backtime in aceeasi secunda? exista backtime si in alta secunda? :rolleyes:
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
bai ciumpalacilor, sunteti plictisitori :D
vedeti ca va lasa astia sa iesiti din case, mai lasati dq cearta asta de acum un secol :))
alte subiecte interesante, alte dezbateri, alte barfe, alte caterinci nu mai gasiti?
 

Deleted User - 2327230

Leul regele animalelor trimite sfoara ca toate animalele timp de o lună să nu se mai iubească. Cine încalcă regula călăul elefantul il va călca în picioare.
Trece o zi, două si-n a 3-a hopa ca ursul a fost surprins ca se iubea cu o cobra micuța, subtirica și veninoasă :
- Păi cum ne fu vorba Ursule?
- Hai bre leule nici singuri cu prezervativ nu avem voie să ne iubim?!


:D :D :D
 
Ultima editare de un moderator:

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Leul regele animalelor trimite sfoara ca toate animalele timp de o lună să nu se mai iubească. Cine încalcă regula călăul elefantul il va călca în picioare.
Trece o zi, două si-n a 3-a hopa ca ursul a fost surprins ca se iubea cu o cobra micuța, subtirica și veninoasă :
- Păi cum ne fu vorba Ursule?
- Hai bre leule nici singuri cu prezervativ nu avem voie să ne iubim?!


:D :D :D

Asta da, onoare. Daca a ajuns leul sa ne scrie bancuri "bune", ramanem fara fete in triburi (toate vor fugi la el, ca de obicei).

Ce faci, leutule? Chiar mi se facuse dor sa iti citesc slovele albastre :)))

Sper ca o sa apreciezi faptul ca am dat si recuperare parola, la forumul extern, doar datorita tie :))
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Mișto fac :) ce mai face dulceață noastră maya ?

Faci bancnote de 500 si le vinzi cu 200 , ca de obicei. Stiam. Voiam doar sa confirmi. :))

Maya face de la foarte bine in sus, ca intotdeauna. Ma bucur ca esti cu gandul la ea, mereu.

Tu, ai mai invatat sa joci pe harta? Sau ai ramas tot la nivel de poezie in privat la fete si bancuri pe extern? :)))
 
Ultima editare:

urssmircea

member
Scor reacție
1
77513560-75BA-40C3-800B-7FDB0518B5D8.jpeg



69 intamplari ciudate si-o minune
Te-au adus pe harta
69 verisori se tot mira
Cat esti de agresiva

69 zile trec absurd de nu stiu
Nu stiu cum, nu stiu pe unde, nu stiu
69 vieti de-as farma cu tine
Tot ar fi putine

Doua clickuri, paralele,
Clickuri, lacrimi innodate si
Lumina de la ele
Pentru tine toate

Patru centoragi cu trei castele
Interne, barbare fermecate si
Tot cerul peste ele
Pentru tine toate


Forza maram & green studio, nr 1
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
hai ca l-a facut ferma daca e, daca mai ataca si-si baga baiatul garda o lasa fara toporase:))
 
Sus