Discutii libere L76

Smurff.

member
Scor reacție
0
IMG-20200519-WA0052.jpg
 

Hulk

member
Scor reacție
0
Vezi atașament 2732


69 intamplari ciudate si-o minune
Te-au adus pe harta
69 verisori se tot mira
Cat esti de agresiva

69 zile trec absurd de nu stiu
Nu stiu cum, nu stiu pe unde, nu stiu
69 vieti de-as farma cu tine
Tot ar fi putine

Doua clickuri, paralele,
Clickuri, lacrimi innodate si
Lumina de la ele
Pentru tine toate

Patru centoragi cu trei castele
Interne, barbare fermecate si
Tot cerul peste ele
Pentru tine toate


Forza maram & green studio, nr 1
Vezi atașament 2732


69 intamplari ciudate si-o minune
Te-au adus pe harta
69 verisori se tot mira
Cat esti de agresiva

69 zile trec absurd de nu stiu
Nu stiu cum, nu stiu pe unde, nu stiu
69 vieti de-as farma cu tine
Tot ar fi putine

Doua clickuri, paralele,
Clickuri, lacrimi innodate si
Lumina de la ele
Pentru tine toate

Patru centoragi cu trei castele
Interne, barbare fermecate si
Tot cerul peste ele
Pentru tine toate


Forza maram & green studio, nr 1
Unde era poetul și noi nu știam!!!!!
Ai uitat sa arați prada mai panda!!!!
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Tu ai mai invatat ceva de pe lumea 17 cand am fost inamici ?
Am inteles ca v-a luat memo15 (elevul meu care a tradat) toate dulcetile în special pe a lui cătălin și ati renuntat de ciuda
:D :D :D





Off nu e buna comparatia noastră :D

Te-a marcat lumea 17 ... nu e asa? :))
Poate, daca aveai vreo sansa sa existi pe harta aia, la final, erai in cunstinta de cauza. Asa, mai citeste manualele de istorie tribala si mai invata. Pentru ziua de azi, ai nota 4. Stai jos!
Pe lumea urmatoare , intri direct cu pre-inregistrare? Sau te invit langa mine?
Pe lumea asta nu te intreb, pentru ca esti rezervat deja, din pacate :))
 
Scor reacție
0
Te-a marcat lumea 17 ... nu e asa? :))
Poate, daca aveai vreo sansa sa existi pe harta aia, la final, erai in cunstinta de cauza. Asa, mai citeste manualele de istorie tribala si mai invata. Pentru ziua de azi, ai nota 4. Stai jos!
Pe lumea urmatoare , intri direct cu pre-inregistrare? Sau te invit langa mine?
Pe lumea asta nu te intreb, pentru ca esti rezervat deja, din pacate :))
Face si asta la fel ca green... Si cand e vorba de facut.. Se dau loviti
 

Deleted User - 2327230

Auzi la el nu aveam sanse sa existe acolo :D

Nu iti e rusine sa afirmi asta cand voi tripla alianță si celelalte triburi trimiteți mii de atacuri pe mine inclusiv aliații GSS de frica sa nu trec de partea voastră cand ies din INFERN. Asa ca am trecut cu bine atacurile zile întregi si am intrat inapoi in celalalt trib al meu intemeiat de mine caci cei din magic au tulit-o în masă.

Eu iti aminteam de cand suntem inamici si observ ca esti invidios si frustrat si acum, altfel nu te-ai baga in seama cu mine noobule.
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Face si asta la fel ca green... Si cand e vorba de facut.. Se dau loviti

Nu mai dati in green , din startul lumii, altfel o sa spuna ca au intrat pe lumea asta la pp-uri. :))
Sa adune si ei cateva sate si apoi, va arata ei fuga, daca nu au un alt trib care sa ii tina in spate si apoi sa le dea backstab, backstab, backstab (sau nu)

Auzi la el nu aveam sanse sa existe acolo :D

Nu iti e rusine sa afirmi asta cand voi tripla alianță si celelalte triburi trimiteți mii de atacuri pe mine inclusiv aliații GSS de frica sa nu trec de partea voastră cand ies din INFERN. Asa ca am trecut cu bine atacurile zile întregi si am intrat inapoi in celalalt trib al meu intemeiat de mine caci cei din magic au tulit-o în masă.

Eu iti aminteam de cand suntem inamici si observ ca esti invidios si frustrat si acum, altf3l nu te-ai baga in seama cu mine noobule.

Iar ai gasit patrunjelul lui mamaia, in frigider? :))
Sa iti amintesc de faptul ca te milogeai pe 43 sa va acord si voua alianta, inamic forever ce esti tu :))
Lasa filmele. Pune mana pe un manual, ti-am zis!
Te astept, oricand, pe orice harta .. iti dau si avans de o saptamana. Daca vrei... si pp-uri sa ai si pentru altceva, in afara de poza de profil (macar sa iti iei o inghetata cu ele).
Cel mai bine ar fi sa te vrezi vreun mare jucator, dupa ce nu te mai innobileaza oricine, dupa bunul lor plac. Intelegi? :))
 

Deleted User - 2327230

Nu am habar ce zici de alianța pe 43. Sa zicem ca tine să-ți fi scris daca esti interesat de o alianță între triburile noastre. La mintea ta o oferta diplomatică înseamnă milogeala :D
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Nu am habar ce zici de alianța pe 43. Sa zicem ca tine să-ți fi scris daca esti interesat de o alianță între triburile noastre. La mintea ta o oferta diplomatică înseamnă milogeala :D

Ai inceput sa ai memoria scurta, vesnic inamic. :))
Oricum, nu esti atat de interesant, pe cat te vezi tu.

Sunt mai interesanti cei din green. Mai ales cand isi imprumuta unii altora "mouse-ul" sefei. :)
E important sa ai un mouse bun, ca sa iti iasa cate un split... sa mai dai o mana de fake-uri, mai repede...
Oricum, toate astea, doar daca gasesti vreun trib care sa te ajute sa iti controlezi continentul (inclusiv propriile academii, declarate sau nu)
 

Deleted User - 2327230

:D nu știu domnule, nu am nici-o aliată și în trib sunt regele văduv.
Sunt cumintel :D
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
oficial a bifat prezenta in toate triburile de pe .ro .... trebuie facuta realizarea de homeless, chiar o merita
 

Deleted User - 2327230

Nu am avut niciodată vreo propunere de alianță de la green, nu am fost niciodată aliați si nu am aliat pe nimeni.
Sunt inconjurat doar de triburi care își doresc să dispar.
Nu lăsați omul in pace cu răutăți nici de ziua lui !....
 

Deleted User - 2327230

Nu stiu cine esti, multumesc si va doresc la toti ce-mi doriți voi mie :)
Apropoo varule, nu am alte orientări, imi pare rau daca te dezamăgesc , sper sa poti trece peste asta :)

 

urssmircea

member
Scor reacție
1


big laic, promitem sa ne conforman, important este sa fie intelegere si totul o sa fie bine, la partea aia cu “nu sunt nobili” tin sa precizez ca nu sunt la voi, la noi sunt trenuri deja .. interzis recrutarilor de la dusmani este valabil pentru voi, noi recrutam tot ce vrem fara sa ne intereseze parerea ambelor tabere, iar la partea aia unde o sa suferiti modificari nu pot sa comentez nimic, stim toti ca suferiti de ceva anisori din cauza esecurilor pe fiecare lume :(


sper sa ne intelegem si sa ne auzim cu bine la final ❤️❤️❤️ :*
 
Sus