Discutii libere L76

florinalex242

member
Scor reacție
0
@Smurff. ai fost cumva pe 42 de stii ce s-a intamplat acolo???
Selection_182.png
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
Da, am fost, am jucat pe un cont care v-a dat teroare in clasament din orice punct de vedere. :)
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
Cine a spus ceva de MULTICONT?
Nu ma repet, daca ai citii toate comentariile mele legate despre lumea 42, ti-ai da seama despre ce teroare vorbesc. Daca tot ai adus in discutie MULTICONT-ul, tu joci pe lumea asta sau ?



Ai 2,000 de puncte, esti irelevant pentru mine.
 

florinalex242

member
Scor reacție
0
pai mai istetule, poza de mai sus arata ca ai intrat cu Smurff pe 42...si apoi zici ca ai jucat cu alt cont...deci cum se numeste? multi-ce?
am 2000 de puncte? fff bine, poate joc la ppuri...care-i problema...sau punctele definesc o persoana...tu cu 9000 esti special? ai nevoi speciale?

nu mai aruncati cu minciuni aiurea. Conducerea SH a hotarat concedierea lui RALF10 si a lui urssmircea! nu Green, nu stiu care nu stiu cum
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
Aha. Hai ca iti dai raspunsurile singur. Dupa cum am mai spus si o mai spun o singura data, lumea 42 o sa va bantuie si aici.
 

florinalex242

member
Scor reacție
0
Pe cine ma sa bantuie? Pe voi va tot bantuie de tot va referiti la ea pe fiecare lume in care joaca Green

Tu pe 42 nu ai existat, de ce tot amintesti de ea? De unde atatea sechele, nu inteleg.
Nu aveti decat sa va scoateti ochii, sa va injurati pana nu mai puteti pe aceasta lume, dar nu mai amintiti de L42, de SH sau Green. Au inchis lumea cei care au meritat, iar cei care au jucat doar pt ei, au disparut usor usor. Si nu mai luati din meritele jucatorilor din SH sau Green, au jucat impreuna si au inchis impreuna.
Asa cum eu sunt irelevant pt tine pe L76, asa esti tu o nulitate pe l42, asa ca, te rog, comenteaza doar de l76 sau na, de lumile in care ai insemnat ceva
Sanatate!
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
Du-te dupa Centorag, retrage-te in al tau acvariu si lasa-ma cu agresivitatea asta ca nu sperii pe nimeni. Va supara adevarul? Faptul ca am spus ceea ce ati facut pe lumile anterioare? Normal ca nu recunoasteti nimic si ca, continuati sa va bateti cu pumnii in piept ca voi sunteti cei drepti si sfinti iar noi, restul suntem niste pacalici. Vorbesc de lumile unde ati folosit binoclul ca sa va uitati dupa mine in clasament, ca eram peste voi la capitolul de joc si o sa-l folositi si aici. Arrivederci!
 

Centorag

member
Scor reacție
0
V-ati patat numele tribului cu backstabb-uri. V-ati tradat prietenii pe lumea 33, ati manipulat SH-ul pe lumea 42 pentru a scoate un anumit jucator. Sunt lucruri pe care le-ati facut in trecut si au ramas in istoria jocului. Mai multe ce sa mai spun, vedem ce o sa se intample si pe lumea asta, momentan suntem in stagiul tatonarilor.
Calci int-o zona periculoasa si mananci ce nu trebuie ;) Arata-mi o lume unde green (sau conducerea actuala a green, ca pe 33 a fost window) a tradat. Te bagi in povestea cu 33 cand habar n-ai ce s-a intamplat si cine pe cine a tradat :))) Iar pe 42, colegul tau ursulet a fost cel mai dornic sa-l bage pe ralf la interne, daca tot ai deschis subiectul. Deci, ce zici sa nu te mai bagi in subiecte care te depasesc? O seara buna, next.
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
Calci int-o zona periculoasa si mananci ce nu trebuie ;) Arata-mi o lume unde green (sau conducerea actuala a green, ca pe 33 a fost window) a tradat. Te bagi in povestea cu 33 cand habar n-ai ce s-a intamplat si cine pe cine a tradat :))) Iar pe 42, colegul tau ursulet a fost cel mai dornic sa-l bage pe ralf la interne, daca tot ai deschis subiectul. Deci, ce zici sa nu te mai bagi in subiecte care te depasesc? O seara buna, next.

Hai sa inchidem subiectul pentru ca, chiar daca ti-as aduce persoanele in cauza, de fata, ati continua sa clacati in afirmatii, este dreptul vostru..Intr-un final vor afla si restul despre chestiile care se fac in prezent!
Arrivederci!
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Hai sa inchidem subiectul pentru ca, chiar daca ti-as aduce persoanele in cauza, de fata, ati continua sa clacati in afirmatii, este dreptul vostru..Intr-un final vor afla si restul despre chestiile care se fac in prezent!
Arrivederci!
Ei draci? Hai sa o facem, sa vedem cum e treaba! Arunci cu acuzatii si diverse in noi si cand te iau mai tare, o tulesti. Cica ne-am patat numele tribului cu backstab si da 1 exemplu cand noi ne-am luat razboi de la colegi si altul cand a fost bagat la interne nr 1 pe lume pentru ca-si batea joc de colegi, el farma si altii dadeau la organizat ca fraierii :)))) Just wow, incepe sa-mi fie dor watcher
 

florinalex242

member
Scor reacție
0
Deci esti in plop rau de tot. Dar asa e cand vorbesti fara sa te informezi, fara sa aduni informatii. Eu am jucat in SH atat pe 37 (am inceput in RS si dupa infrangerea triburilor inamice, am fuzionat) cat si pe 42 (la fel fuziune cu green)
Deci nu-s prieten nici cu Centorag nici cu nimeni din green, doar imi doresc sa joc in green (nu-s din "formula de start"). Asta ca sa afli chestii despre mine. Dar tu cine esti sire? Pe cine ai terorizat? Ca nu inteleg

Selection_183.png

Asta-i activitatea ta de pe L42, deci?
Rezuma-te doar la L76 si nu mai vb prostii doar ca sa te dai important. Acolo nu ai fost!

(apropo teroristule care terorizezi, eu cred ca esti mult mai agresiv decat mine sau Centorag, da sa lasam vb asta intre noi)
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
Ei draci? Hai sa o facem, sa vedem cum e treaba! Arunci cu acuzatii si diverse in noi si cand te iau mai tare, o tulesti. Cica ne-am patat numele tribului cu backstab si da 1 exemplu cand noi ne-am luat razboi de la colegi si altul cand a fost bagat la interne nr 1 pe lume pentru ca-si batea joc de colegi, el farma si altii dadeau la organizat ca fraierii :)))) Just wow, incepe sa-mi fie dor watcher

O tulesc ca m-ai luat mai tare? Bine, e ca tine. Cum ai vrea sa continui sa vorbesc despre aceeasi chestie in contextul in care tu te intreci in prostie la cat de interesant vrei sa pari prin retorice de toata jena.
Am sa incetez sa iti mai raspund pentru moment, grow up.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
O tulesc ca m-ai luat mai tare? Bine, e ca tine. Cum ai vrea sa continui sa vorbesc despre aceeasi chestie in contextul in care tu te intreci in prostie la cat de interesant vrei sa pari prin retorice de toata jena.
Am sa incetez sa iti mai raspund pentru moment, grow up.
Wtf, tu arunci cu rahat in noi, iti demonstrez ca vorbesti prostii si tot eu sunt cu retorica? Acum inteleg de ce nu te mai baga nimeni in seama si trebuie sa-ti schimbi numele pe fiecare lume, sa nu te mai recunoasca jucatorii. Asta pana deschizi gura, ca te miroase oricene de la o posta
 

florinalex242

member
Scor reacție
0
Deci is 4 ani de cand s-a inchis L42, 5 ani de cand s-a inchis L33 si unii tot despre asta vorbesc. Da vorbeste sire de L76 si de performantele tale aici, macar aici joci

Ca ne-am lamurit cu L42, pe L33 ai fost fantoma? Ca nici acolo n-ai istoric dar emiti teorii. Ptiu, pe L100, tot despre asta o sa discutati?
 
Scor reacție
0
Lumea 72 a pierdut-o green din alte motive nu a echipei care zici tu aici
Toti care comenteaza la adresa green se bat cu pumnii in piept cum au batut green din 2 organizate
Lumea 72 ati castigat-o nu prin organizate ci prin "manevre"
Iar la organizatele alea de care se tot zice ati luat aproape nimic.
Cu totii am hotarat atunci ca data fiind diferenta prea mare de sate nu mai e nici o sansa de castig in urma tradarii nwo si am luat decizia sa ne retragem de pe lume.
Ar fi fost o risipa de timp si bani pentru cei care cumparau pp care nu isi avea rostul.
Nu mai bateti apa in piua ca pe harta nu ati fost mai buni indiferent cate arogante apar pe aici.
Si voi o stiti dar na da bine sa ocolesti un pic esentialul si sa spui verzi si uscate
Cu aceste precizari noi am terminat discutiile despre alte lumi

Cat despre acuzatiile asupra tribului green privind innobilari interne si faptul ca ne batem joc de jucatori pot spune doar atat: baliverne de propaganda
Bineinteles ca avem jucatori care au fost nemultumiti sau bagati la interne care sunt frustrati si ar spune orice despre noi dar asemenea jucatori sunt in toate triburile. Nu este trib de top pe server sa nu bage la interne jucatori pe diverse motive (inactivi, scandalagii, spioni etc).
Iar faptul ca de la lume la lume echipa de baza a green se mareste in numar de jucatori nu dovedeste decat contrariul

Astea fiind spuse o sa va lasam sa comentati nestingheriti pe extern pentru ca discutiile de aici dupa parerea mea in primul rand nu au o baza reala si nimeni nu poate convinge pe nimeni de nimic
Noi vedem totul in green voi in black
Va lasam voua sarea si piperul de aici mai ales ca in ultimul timp discutiile au ajuns in stadiul in care nici limbaj de mahala nu il pot numi

O zi buna si spor la sate dar nu din green
:D


Eu din cate știam green s a retras după 72 cand le au tras o cu motive justificate cei din DZ , oricine le ar fi tras o când e vorba de sclavagism , dar ce știu eu de astea :)))

Oricum n are rost sa mai dezgropam morții , viitorul este relevant , ăla contează
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
Va jucati de atatia ani si atatea lumi si inca n-aveti niste aliati de baza cu care sa duceti la cap o lume, asta spune multe despre voi.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Maturitatea de care se da dovada pe acest forum a ajuns sub nivelul oceanului planetar. Lipsa de bun simt e chiar mai jos. Daca asta ti se pare tie amuzant sau normal in orice fel, eu cred ca ai niste probleme ce trebuie rezolvate de un medic. Eu ma voi retrage de pe acest forum, cu astfel de specimene nu am de gand sa mai interactionez vreodata. O zi buna va urez

PS: acest raspuns a fost la postarile sterse ale lui |-.-|
 
Ultima editare:
Sus