Discutii libere L76

DeletedUser47645

Ah, deci ursulake a devenit doar un papagal :confused: repeti replicile altora


imi pare rau daca ti-a mai zis cineva treaba asta si am nimerit exact la fel :))) oricum felicitari pentru organizat etc etc ... si pentru fuziuni, la cat mai multe
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
Ai concediat pe drecu', nu stiu daca te mai crede cineva pe serverul asta.
Eu zic sa va uitati pe sitterii vostri din woc, fortza smurff care ia 3 sittere si pierde satele de pe 2, ma mir ca nu il concediati ca ne face cedari.
Ati dat deja un organizat si ati luat-o in barba, asa cum stiti sa faceti mereu, mai bine n-ai mai comenta.
Ce sittere visezi?? Si cine ești tu sa îmi rostești numele?? Ne cunoaștem cumva? Dacă visezi noaptea te rog sa nu mai spui a2a zi ceia ce visezi.
 

G H O S T

member
Scor reacție
0
Ce sittere visezi?? Si cine ești tu sa îmi rostești numele?? Ne cunoaștem cumva? Dacă visezi noaptea te rog sa nu mai spui a2a zi ceia ce visezi.
Gogule, ai luat doua sittere într-o noapte la 2 de la 100T ca aveau doua trenuri de la green și ai început sa suni ca disperatul pe dj2002 ca să facă split și a zis ca nu se încadrează și ai zis ca rezolvi tu ca faci autosplit ca se întorc trupele de la curățat cu 10 minute înainte și ai pierdut satele la cât de bine știi sa joci.

Iar @usor elegant ,vi aici și spui ca am falsificat pozele de pe wapp, vrei sa îți dau toată conversatia sa se vadă cum vorbeați sa ii luați la voi și după sa ii băgați la interne?
Știi foarte bine ca acea conversație este reala dar vi și tu aici ca un papagal sa arunci vorbe goale ca poate te crede cineva
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
O fi vrut sa-i lase sitter la smurff dar avea sloturile blocate cu celelalte conturi ce le pierdea =))))))))
Țin sa te anunț ca eu nu ma feresc sa recunosc când pierd sate. Și da am pierdut sate în sitter da nu unde spui tu. Iulian știe unde am pierdut. Asa ca te rog sa îți vezi de treaba ta
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
Gogule, ai luat doua sittere într-o noapte la 2 de la 100T ca aveau doua trenuri de la green și ai început sa suni ca disperatul pe dj2002 ca să facă split și a zis ca nu se încadrează și ai zis ca rezolvi tu ca faci autosplit ca se întorc trupele de la curățat cu 10 minute înainte și ai pierdut satele la cât de bine știi sa joci.

Iar @usor elegant ,vi aici și spui ca am falsificat pozele de pe wapp, vrei sa îți dau toată conversatia sa se vadă cum vorbeați sa ii luați la voi și după sa ii băgați la interne?
Știi foarte bine ca acea conversație este reala dar vi și tu aici ca un papagal sa arunci vorbe goale ca poate te crede cineva

1 Numele eu e Cosmin nu Gogu
2 a fost 1 sitter în 100t și în a 3 a noapte de atacuri am pierdut sate
3 colegul tău a spus ca în woc am avut sittere nu în 100t.. Și 3 nu 2
Asa ca nu te mai baga tu ca musca în discuție ca nu am vb cu tine... Sau e tot contul tău și ai răspuns din greșeală de pe asta?
 

DeletedUser47645

Gogule, ai luat doua sittere într-o noapte la 2 de la 100T ca aveau doua trenuri de la green și ai început sa suni ca disperatul pe dj2002 ca să facă split și a zis ca nu se încadrează și ai zis ca rezolvi tu ca faci autosplit ca se întorc trupele de la curățat cu 10 minute înainte și ai pierdut satele la cât de bine știi sa joci.

Iar @usor elegant ,vi aici și spui ca am falsificat pozele de pe wapp, vrei sa îți dau toată conversatia sa se vadă cum vorbeați sa ii luați la voi și după sa ii băgați la interne?
Știi foarte bine ca acea conversație este reala dar vi și tu aici ca un papagal sa arunci vorbe goale ca poate te crede cineva


iti pot lasa aici niste printuri de pe wapp cu tine cand ai venit cu miloaga si ii faceai poezii lu watcher sa te primeasca in trib :)) ce ai facut tu la schimb extra este cam asa :

Part 1 :




Part 2 :











2421509900_6ce147b138_z.jpg
 

G H O S T

member
Scor reacție
0

Dupa ce ai lins pe toti din White si alti oameni sa vina la voi vi aici si arunci niste printuri inutile.


Nu ati fost in stare sa jucati curat sa luati continentul si ai venit cu mesaje la jucatori si aruncai vorbe-n vant cum iti place tie, minciuni ca sa iei oamenii la tine.


Iti este ciuda ca in ziua organizatului vostru ati iesit pe minus la sate? Iti e ciuda ca atacurile voastre s-au dus si inca suntem pe continent?
Ai luat cateva sate, bravo voua dar inca suntem acolo :)

Iti e ciuda ca am intrat la voi si ati luat putin la gurita dupa cateva zile?
 

DeletedUser47645

esti singurul care ai lins dupa cum vad in discutiile alea si printurile cu tine ;)) arata aici 1 mesaj in care am mers eu sa invit pe cineva din white sau ce triburi zici tu pe acolo ;) sunt si eu curios sa il vad daca tot spui chestii de genu


de iesit in minus nu am iesit, au fost luate sate, singurul care nu a fost luat atunci a fost leul pentru ca nu ati atacat voi, dar acum este afara + 1 om de la voi, voi sunteti pe continent pentru ca am oprit atacurile, cand vreau sa disparati o sa vezi acolo cum cresc numarul topoarelor


Agresor:octavianx
Origine:!001 (443|469) K44
Număr:00263403001076990224011
Pierderi:​
00263403001076990224011


Agresor:.ghost.Origine:000. TANK ! (454|475) K44
Număr:002955099198700217001
Pierderi:​
002955099198700217001


Agresor:octavianx
Origine:!010 (440|469) K44
Număr:00165209156200481001
Pierderi:​
00165209156200481001


de ce sa ne fie ciuda cu asa ceva intre noi ? hai baga refacere si ne auzim cand o sa cresti mare, momentan trebuie sa iti faci replici dragute pentru fratii care i-ai expus pe atunci si ai dat printuri cu ce au in sate ca sa te lasam pe harta :( noroc ca esti departe de unii din ei, altfel erai executat din interior pentru fazele astea : ))
 

G H O S T

member
Scor reacție
0
Moșu, ați băgat în satul ala 27 de paladini, tot defful vostru din familie era acolo.


Hai ciocu mic și joc de glezne
 

warhopegod

member
Scor reacție
0
Dap. Te asiguri ca nu mai incearca sa caute anturaj cu tine din senin. :)

warhopegod
phone.png
astăzi la ora 15:05
Imi este sila de barfe ieftine, jigniri gratuite si rupti care se simt interesanti.

Nu stiu nimic de tine dincolo de ce am vazut pe l76 extern si in joc.

Insisti sa-mi arati cat de neputincios esti.
Te-am raportat si pe extern atunci cand ai fost grosolan fața de nici nu mai stiu cine, te-as exclude si astazi din comunitatea triburile.

Admir doar jucatorii care au ceva de aratat pe harta, imi provoaca dispret barfitorii, in toate formele lor.
157700_thumb
Leul Albastru. astăzi la ora 07:04
.

Mesajele acestea au fost trimise de către Leul Albastru
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
Propun sa nu mai vorbim de Leul Albastru. A fost inobilat .
Dadea mesaje la toata harta de parca era nevorbit cu saptamanile :confused: .
 

DeletedUser47645

Moșu, ați băgat în satul ala 27 de paladini, tot defful vostru din familie era acolo.


Hai ciocu mic și joc de glezne


erau doar verisorii asa ca stai linistit : ))




VirusBun777
phone.png
astăzi la ora 17:40
Eu am ales să plec la ei ca erau mulți în zona mea, am conformat legilor lor, partajare comenzi trimitere de trupe în ajutor, aseară ma dat mesaj sa mai trimit ajutor altora mai bine din jumătate din trupe, nu am putut ca le aveam la curățat acum ma atacat și îmi ia satul și cabs iam scris la day și afara din trib..... Nu este un jucător bun și nici nu joaca cinstit






cum ii aia cu internele ? : ))) dovada cat esti de incapabil, dar find cu verde de paris pe tine este clar de unde ai invatat cum se face :D
 
Ultima editare de un moderator:

G H O S T

member
Scor reacție
0
erau doar verisorii asa ca stai linistit : ))




VirusBun777
phone.png
astăzi la ora 17:40
Eu am ales să plec la ei ca erau mulți în zona mea, am conformat legilor lor, partajare comenzi trimitere de trupe în ajutor, aseară ma dat mesaj sa mai trimit ajutor altora mai bine din jumătate din trupe, nu am putut ca le aveam la curățat acum ma atacat și îmi ia satul și cabs iam scris la day și afara din trib..... Nu este un jucător bun și nici nu joaca cinstit






cum ii aia cu internele ? : ))) dovada cat esti de incapabil, dar find cu verde de paris pe tine este clar de unde ai invatat cum se face :D
Se pare ca mi-am făcut un fan mare.

Atâta timp cât omul avea 1.2k trupe și 100-100 trimise pe la nu știu cine, inactiv de 3 zile și trimitea trupele la curățat la 30h de ce să-l țin în trib?

Eu zic sa îți vezi de cotețul tău și sa taci
 
Sus