Discutii libere L76

urssmircea

member
Scor reacție
1
asa se face acolo, fiecare trib are alta politica, acolo conteaza grupul de 10 oameni, restu sunt asa la numar si s ale creasca satele, pana la urma la final de lume cand ai nevoie de 10 locuri chiar ii ok sa faci asa :))
 
Scor reacție
1
Fiecare trib are niste favoriti care iau mai mult decat altii. Mai nasol cand nu esti printre favoriti :)).
Eu sunt favoritul barbarilor, sau ei sunt favoritii mei...sunt confuzo_O
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
favoritii barbarelor sunt favoritii mei, de aia nu ma inghesui la barbare :( sau invers, acu m-ai facut si pe mine sa fiu confuz la asta cu favortii mnezoooo

hai noapte buna, ne hauzim pe 30 cand ajung atacurilii
 

Deleted User - 743716995

O mai fii editat mesaje si le-a trimis pe joc:))) cat de penibil poti fii sa aflii ca cineva intra pe un cont in granita cu tine si tu sa editezi mesaje sa trimiți conducerii respective :))) ma gândesc ca doar de frica se face asa ceva
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
deja e bagata ursule .. nu vezi ca oamenii se muta pe forumul l77 ... ca pe unde joaca nu stiu ce sa mai posteze =)
 

Deleted User - 743793415

4771e8f1-b77d-441a-b197-ec34dc801268.jpg


sa treceti la iulian pls -1 la fulluri pt organizatu pe dk in caz ca nu s-a trezit inca si nu v-a spus.. voi chiar va aparati cu tot ce aveti, lol.. de aia sunteti pe 1 la aparatori
 
Ultima editare de un moderator:

iulian mafia

member
Scor reacție
1
sincer ma asteptam la urs sau la watcher sa vina sa posteze rapoarte pe forum uga uga ..dar probalil acum ei au alte prioritati
Tu mai bine te duci pe forumul L77 ca are nevoie cotzanul de consolare
 

Deleted User - 743793415

aici e 76 boss si te doare la corason ca ai -1 si l-ai pierdut aiurea. lasa ca te consoleaza ceilalti si pe tine din conducere ca nu esti primu si sigur nici ultimu.
eu dau atacuri pe 76 si intre timp dau si cu ochiu pe extern ca mnah.. am fost inactiva... lasa ca am revenit :x imi permit sa postez ce rapoarte si ce vreau eu pe extern. macar eu nu aduc atacuri personale, ci legate de joc. mnah, fiecare cu cat poate :p
 

Centorag

member
Scor reacție
0
aici e 76 boss si te doare la corason ca ai -1 si l-ai pierdut aiurea. lasa ca te consoleaza ceilalti si pe tine din conducere ca nu esti primu si sigur nici ultimu.
eu dau atacuri pe 76 si intre timp dau si cu ochiu pe extern ca mnah.. am fost inactiva... lasa ca am revenit :x imi permit sa postez ce rapoarte si ce vreau eu pe extern. macar eu nu aduc atacuri personale, ci legate de joc. mnah, fiecare cu cat poate :p
Eu vad ca pe tine te doare de toate, nu l-am vazut pe iulian sa planga pe-aici..
 
Sus