Discutii libere L76

Deleted User - 2122631

renuntasem la joc dupa ce am fost banat nobule. i nainte sa renunt ati luat mielu la mana.. Sunteti praf. De acuma se vede valoarea. Ca pana acuma erati smecheri rau, atacati ferme si inactivi si va dadeati zmei p aici :)())
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
renuntasem la joc dupa ce am fost banat nobule. i nainte sa renunt ati luat mielu la mana.. Sunteti praf. De acuma se vede valoarea. Ca pana acuma erati smecheri rau, atacati ferme si inactivi si va dadeati zmei p aici :)())

doar pe tine te-am atacat ... si ai disparut ....de 2 ori :confused:
 
Scor reacție
0
Bă, pentru prostia voastră fără limită ar trebui să nu va lase sa postați.

Bine ca ai intrat si pe al3lea cont, sa fi primul idiot din istoria ro-ului care pierde 3 conturi pe aceeași lume. Ești de pus in ramă și aruncat la gunoi, unde ți e locul
 

adifok

member
Scor reacție
0
ferma cu cont pe extern, sa vorbim sa-i dea acces si la tw-stats, poate ii traduce careva statisticile.
PS: cine se sacrifica sa-i explice astuia, sa ia un pix, o foaie si un par, daca nu merge cu pixul si foaia...
 

dragospopa

member
Scor reacție
0
Voiai sa scriu decat, insa, conform noului dex, spre surprinderea ta, "ca tine" este acceptat in gramatica limbii romane, la fel cum se gandesc sa includa si "vroiam" deoarece o foarte buna parte din populatie foloseste verbul "voiam" gresit.

v-a pus net la obregia?
 
Scor reacție
0
gzUY17J.jpg


Super jocul, recomand! :D
 
Sus