Discutii libere L76

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Daca nu stii cine sunt de unde deduci faptul ca am stat caprita? :))

Acum inteleg de ce ii suportati pe de-al de Mihaitza, cine se aseamana se aduna. Cat despre alte lumi, si eu sper sa ne intalnim ca aici nu am avut granita cu voi, sa simt si eu cat de buni sunteti. Cine stie, daca esuezi cu imparteala poate ne batem si pe lumea asta :)

In rest, nu te mai baga aiurea in seama pe viitor, mersi.

Iar s-au gasit barbarele sa comenteze pe aici.
 

TommyShelby

member
Scor reacție
0
Poate totusi ne spui cine esti,sau preferi sa ramai in umbra in speranta ca pe alta lume reusesti sa ajungi in DK?

Scrie foarte clar cine sunt, alt cont nu am. Daca o sa vreau sa joc vreodata cu DK o sa o fac de pe acest cont.

Iar s-au gasit barbarele sa comenteze pe aici.

Tu baga barbare de-alea care nu vorbesc ca nici de la barbare vorbitoare nu esti in stare sa iei sate.
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
seful internelor ? uitate putin pe tw dar probabil o sa gasesti ceva gen 20 euro satu si alte explicatii, tu ai luat barbare peste tot unde ai jucat, pe 42 vad ca doar barbare si interne pana la finalul jocului fara sa vezi granita :) la fel cum esti si aici. Uitate la locul 1 pe lume, are inamici invinsi si majoritatea satelor luate intern, daca ii coleg cu tine este ok, altfel ii praf :)) te astept oricand in granita cu mine sa jucam si vedem cine ii paleta si cine nu, pana atunci accepta cine esti

Tu cred ca ai probleme grave de vedere. Sigur citesti unde te uiti sau bati intr-o parte? Pe 42 am 3 barbari innobilati, unul mai mic la inceput care a fost ferma mea si s-a barbarizat si 2 barbari mari la un moment dat al jocului. Interne nu innobilez asta stie oricine a jucat cu mine, am unit contul cu murron pe 42 si cu prietena mea pe 73 si vorbim de cateva sate pentru ca nu au fost niciodata conturi mari. Iti pot arata multe mesaje de pe diferite lumi in care mi s-au oferit interne si raspunsul meu a fost acelasi mereu. Nu stiu de unde te informezi sau la cine te referi dar nu m-ai nimerit aici cu internele si barbarii.

PS: si acum uita-te inca o data la tine pe 42 cate interne si barbari ai luat. Si daca incepi sa te lauzi cu inamicii invinsi nu uita ca am jucat acolo si stiu cum ati facut inamici invinsi la final intre voi ca sa fiti in top (mi se pare o prostie asta dar daca va simtiti mai bine cand priviti topurile puteti face orice, cei care lupta o fac cand sunt razboiae nu cand e gata lumea). Eu sunt top 5 ODA pe 73 si nu am atacat nici un coleg sa ajung acolo, am atacat doar dusmani si nu am lipsit de la nici o actiune mnk.
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Bai băieți, nu contează interne, barbare, cumpărări etc.. Conteaza finalu și atât.. Aici finalu a fost negativ, oricine poate lua și 50000 de barbqre atat timp cat castiga.. Nu inteleg ce va bateti pe niște prostii.
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
Ce mi se pare foarte amuzant e ca hienele mai au tupeu sa comenteze pe forumul lumii 76. Ati intrat ca rupeti green-ul, cat timp ati luptat cu ei au fost pe plus. V-ati calcat peste orgolii si in urma unor revelatii v-ati dat seama ca trebuie sa jucati alaturi de ei si v-ati batut joc de rs cat sunt de slabi si acum sunteti academia lor. Ati fost de toata jena pe aceasta lume, asteptati alta lume pana sa mai puteti comenta ceva cu capul sus din pozitie normala.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Iar s-au gasit barbarele sa comenteze pe aici.


56354B78-E103-4ACE-944C-4E1CD0C7B151.jpeg
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Tu cred ca ai probleme grave de vedere. Sigur citesti unde te uiti sau bati intr-o parte? Pe 42 am 3 barbari innobilati, unul mai mic la inceput care a fost ferma mea si s-a barbarizat si 2 barbari mari la un moment dat al jocului. Interne nu innobilez asta stie oricine a jucat cu mine, am unit contul cu murron pe 42 si cu prietena mea pe 73 si vorbim de cateva sate pentru ca nu au fost niciodata conturi mari. Iti pot arata multe mesaje de pe diferite lumi in care mi s-au oferit interne si raspunsul meu a fost acelasi mereu. Nu stiu de unde te informezi sau la cine te referi dar nu m-ai nimerit aici cu internele si barbarii.

PS: si acum uita-te inca o data la tine pe 42 cate interne si barbari ai luat. Si daca incepi sa te lauzi cu inamicii invinsi nu uita ca am jucat acolo si stiu cum ati facut inamici invinsi la final intre voi ca sa fiti in top (mi se pare o prostie asta dar daca va simtiti mai bine cand priviti topurile puteti face orice, cei care lupta o fac cand sunt razboiae nu cand e gata lumea). Eu sunt top 5 ODA pe 73 si nu am atacat nici un coleg sa ajung acolo, am atacat doar dusmani si nu am lipsit de la nici o actiune mnk.



am impresia ca esti invidios asa pe internele mele :)) ce sa fac boss, am multe neamuri care joaca doar sa imi lase satele, nu vezi ca le inobilezi doar in perioada asta cand sunt votarile? asa trebuie sa faci daca vrei sa ajungi primar ^^


si mie mi se pare o prostie sa apara pokemoni cu diferite comentarii dar pe harta nu au fost niciodata langa mine sa imi ofere lectii de cum se joaca :) dar ti-am zis mai sus si nu ai zis nimic referitor la astia de cresc din interne si de atacuri la final de lume ai colegi care au facut asta, uite la cavaler, inca are niste trofee obtinute asa, dar daca iti sunt colegi nu ii asa penibil nu ? :) of of of
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
Păcat ca " neamurile alea care joaca sa iti crească ție satele " nu te-au învățat cum sa conduci mai bine un trib spre victorie , acum pe 76 doar pe forum extern mai butonezi.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ce mi se pare foarte amuzant e ca hienele mai au tupeu sa comenteze pe forumul lumii 76. Ati intrat ca rupeti green-ul, cat timp ati luptat cu ei au fost pe plus. V-ati calcat peste orgolii si in urma unor revelatii v-ati dat seama ca trebuie sa jucati alaturi de ei si v-ati batut joc de rs cat sunt de slabi si acum sunteti academia lor. Ati fost de toata jena pe aceasta lume, asteptati alta lume pana sa mai puteti comenta ceva cu capul sus din pozitie normala.


si stou a zis ca singurul motiv pentru care ii facut pna-ul cu rs ii pana scoate green, aa aiba liniste, iar dupa vor fi scosi ca sunt adversarul cel mai favorabil pentru 1v1 :) inainte sa lasi comentarii de genu poate iti intrebi stapanul ce sa latri aici, iar dupa toate astea ati facut alianta imediat cum am facut noi pna cu green :)) daca vrei postez iar discutiile alea de pe skype, poate dati acordul sa nu fie iar sterse. oricum imi place de tine, iti faci de kkt tot tribul in special conducerea, pana acum tot ce ai spus ca este de cacao ai si in curtea ta :)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Păcat ca " neamurile alea care joaca sa iti crească ție satele " nu te-au învățat cum sa conduci mai bine un trib spre victorie , acum pe 76 doar pe forum extern mai butonezi.



tu cand iti duci 10 oameni intri sa castigi ? noi am inchis acum 72, aici au intrat cativa sa se joace cu green si cand au venit rs cu razboi sa facut pna pentru a stabiliza granita cu ei, intre timp au fost recrutari facute si nu era normal sa faci ceva sa le fie bine ? sau tu iti bati joc de aia recrutati ? am condus destule triburi la victorie, inseamna ca si voi pe 60 ati avut o conducere de cacao daca a fost lumea pierduta ?

o sa jucam cand doriti si noi vs voi asa oficial, nush ce tot mancati kkt aici cu textele astea, de cand sa facut pna cu dk a fost scris privat de ce am intrat aici si cati am fost, intreabati intemeietorii ca eu degeaba postez discutiile alea daca le raporteaza sa fie sterse
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
Mai fac încă o postare și apoi ma culc și eu ca e târziu.
~Dk a mai închis alte lumi cu alte triburi ptr ca s-ia dat cuvântul ca vor merge pana la capăt împreună. ~
O noapte buna tuturor.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Mai fac încă o postare și apoi ma culc și eu ca e târziu.
~Dk a mai închis alte lumi cu alte triburi ptr ca s-ia dat cuvântul ca vor merge pana la capăt împreună. ~
O noapte buna tuturor.


pai dk a fost academia dt, nu avea ce cuvant sa ofere, sa vazut pe 60 cum a fost despartirea dintre ele dupa ce a fost cuvantul dat :(
 

HYWYK

member
Scor reacție
0
Mai plângi mult, sclavule? Pe unde ai jucat doar cu manevre de 2 lei te-ai ocupat. Aici se pare ca ti-ai luat mare bucată peste ochi.
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
Scuze.ma mănâncă degetele sa postez din nou.
din 10 oameni care a adus sa se bata cu Green a pierdut câțiva. Acum ei rămași dar cu dorința de câștigarea lumi 76 sunt academia10,11 unui trib... Estimez Ca au șanse de 0.0001 de reușită.
 
Scor reacție
0
Scuze.ma mănâncă degetele sa postez din nou.
din 10 oameni care a adus sa se bata cu Green a pierdut câțiva. Acum ei rămași dar cu dorința de câștigarea lumi 76 sunt academia10,11 unui trib... Estimez Ca au șanse de 0.0001 de reușită.

Trib mamut cu 13 academii, am vrut neapărat sa specific. Ar mai fi trebuit sa avem una dar încă nu s-a decis schimbarea.
 
Sus