Discutii libere L76

urssmircea

member
Scor reacție
1
ma boss, poate ai fost mare bascula pe alte lumi, dar aici ai fost zero cu bara care da lectii pe extern, cam ca atunci cand esti constipat dar tot tragi apa ca sa nu-ti iesi din mana


fiecare lume ii diferita, nu sunt primul si nici ultimul care pierde o lume, aveti si voi infrangeri unde ati pierdut cu toata echipa, nu cred ca a suferit nimeni de la noi asa tare pe extern cum o fac pe aici unii care au mai putine sate decat au unii lumi inchise, restul este can can :) am pierdut 38, 54 unde se stie cine a stat caprita tot jocul si care ii problema ? sunt lumi in care sa jucat si erau jucatori, pokemonii astia de vorbesc cu daca ii lasi in granita la primele atacuri lasa sitter, poate tu te simti mandru sa te bage in seama asa specimene, pe mine nu prea ... ajung naibii povesti ca a venit tz pe granita si mi-a dat cu harta in cap la cat ii de agresiv aici :)))
 

adifok

member
Scor reacție
0
m-ai auzit pe mine sa bat campii pe externul lumilor pierdute? mi-am incasa bataia, am felicitat castigatorii si mi-am vazut de treaba. iar legat de bagat in seama cu anume jucatori, vad ca tu tot bati campii la unison cu ei, nu eu, deci lasa iar pusul de cuvinte in gura mea, ca esti fix tu ala care sta la palavre cu ei de 148 de pagini, daca e unul care face o mandrie din asta, ala esti tu si e fix cu argumente, ia de vezi daca nu ma crezi, ai fix 148 pagini de dovezi si le gasesti fix in disputele tale cu ei pe tot forumul.
 

MenTor

member
Scor reacție
0
Mihaita acum stii cum e ,da a dat tribul altora si a renuntat da ,o mai fi facut multe altele ,dar sa zici ca e 0 barat pe .ro mi se pare cam mult,si eu am fost extrem de suparat pe el i-am si zis-o dar sa spui ca e zero barat e mult prea drastic ,nu multi se pot lauda cu cate lumi a castigat...nu conteaza cum a castigat ! in mod normal ar trebui sa conteze cum castigi o lume dar de cateva lumi bune au existat nenumarate tradari,ultimul examplu "fratii Petreusi" :mad: :eek: cine stie cunoaste,la urma cum e normal felicitarii DK pt castigarea lumii.
Personal sunt mandru de tribul meu Green care a jucat decat pe harta,va iubesc :*:*:*

Ultima mea postare pe 76

Felicitari Green. Apreciez si respect faptul ca ati jucat pana la capat. De HY, ce poti zice? Aveti voi deja propria parere.
 

adifok

member
Scor reacție
0
Felicitari Green. Apreciez si respect faptul ca ati jucat pana la capat. De HY, ce poti zice? Aveti voi deja propria parere.
din pacate nu au jucat pana la capat, ba chiar invers, mi-as fi dorit sa-i pot felicita pentru asta dar sunt doar cativa jucatori care mai fac un split,doua,, in rest e stergere cont generala si asta din prima secunda in care au ramas fara aliati pe harta. baieti, ma asteptam la mai mult, dar imi pastrez palaria pe ceafa
 

GumGum

member
Scor reacție
0
Felicitari DK pentru razboi si felicitari celor ce ati participat si ati iesit castigatori in campania de ieri !
 
Scor reacție
0
din pacate nu au jucat pana la capat, ba chiar invers, mi-as fi dorit sa-i pot felicita pentru asta dar sunt doar cativa jucatori care mai fac un split,doua,, in rest e stergere cont generala si asta din prima secunda in care au ramas fara aliati pe harta. baieti, ma asteptam la mai mult, dar imi pastrez palaria pe ceafa
Nu vorbi tu de GREEN , unul care a facut burta plina conturi cedate si care are 1/4 din inamici mei invinsi. Stai jos ca esti papa-lapte pe langa colegii tai pe care tocmai i-am felicitat. Uite asa se trezeste cate un adiflok care denigreaza un grup de jucatori si care el saracul are 33% din sate din cedarile colegilor care si-au facut mila de plangacios !
 

killchamp

member
Scor reacție
0
Adi, dar dk-ul a stat sa se bata pana la ultimul sat pe 66 ?? fara aliati nici voi nu sunteti mai viteji

Felicitari dk si green. Daca aveati aliati mai potriviti din start, poate lucrurile stateau altfel
 

xXDestroyXx

member
Scor reacție
0
Nu vorbi tu de GREEN , unul care a facut burta plina conturi cedate si care are 1/4 din inamici mei invinsi. Stai jos ca esti papa-lapte pe langa colegii tai pe care tocmai i-am felicitat. Uite asa se trezeste cate un adiflok care denigreaza un grup de jucatori si care el saracul are 33% din sate din cedarile colegilor care si-au facut mila de plangacios !
in urma cu 2 zile cereai invitatie in dk acum ce faci?
 

kampfstier

member
Scor reacție
0
din pacate nu au jucat pana la capat, ba chiar invers, mi-as fi dorit sa-i pot felicita pentru asta dar sunt doar cativa jucatori care mai fac un split,doua,, in rest e stergere cont generala si asta din prima secunda in care au ramas fara aliati pe harta. baieti, ma asteptam la mai mult, dar imi pastrez palaria pe ceafa

Nu stiu ce inseamna pentru tine "capat"
S-a acceptat ideea ca s-a pierdut
Unii dintre noi inca se joaca la distractie cu nobilii vostri
Unii s-au sters
Oricum rezultatul e acelasi.
Doar nu ati vrea acuma sa cumparam pp sa jucam doar de dragul de a sta pe harta pana la ultimul sat
Sa fim seriosi
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Baiatul cu apa revine in forta si va spune ca nu meritati respect, nu va suport si nu va mai vaicariti pe aici. Am avut razboi direct cu voi timp de 69 de zile, timp in care o singura data ati fost pe plus cu vreo doua sate, in rest doar pe minus chiar si pe organizatele voastre pe noi, organizate pe interne, recrutari gramada si certuri plus iubire cu hienele. Pana si ai de NIP au rezistat mai mult pe harta in fata DK-ului pe lumea 70, decat maretul trib gray(daca prindeti aluzia). Sper sa nu mai vad acest trib pe vreo lume pe serverul de .ro sau daca intrati, incercati sa intrati cu adversari de nivelul vostru, gen Troia, Dacii, etc...asa poate castigati si voi o lume si nici macar asa nu sunt convins ca o sa reusiti.

In concluzie DARK v-a stins lumina!!!
 
Sus