Discutii libere L76

Scor reacție
0
Eu stiu foarte bine de ce am ramas pe harta, la fel si cativa colegi. Daca ai dat stergere si ai renuntat e problema ta, nu inseamna ca nu avem noi demnitate sau onoare.
Cat despre conducere..n-am cerut niciodata sa fiu in conducere, m-a rugat Ale la inceput si am incercat sa ajut cat am avut timp si dispozitie. N-am intrat cu voi pe lume, n-am avut nicio obligatie fata de nimeni din trib, si totusi mi-am facut mereu "datoria" si am ramas cu ceilalti colegi sa nu-i ia RS-u la organe cum au chef, pentru ca voi ati dat stergere rapid strigand sus si tare ca asta e onoare, sa dai stergere.
Asa ca nu veniti sa-mi aruncati mie cu rahat in fata, ca nu cred ca sunteti in masura sa-mi vorbiti mie de onoare si demnitate
N ai avut nici o obligație, dar atât timp cât ai fost absent la activități granita și etc, după ce ne am lasat, modu cum ai sărit sa vorbești cu rs sa vina pe granita și te rugau de toti sa cedeze satele sa lase sitter sa scoti trupele sa faceți conturile mari mi a lasat un gust amar.. În rest bafta pe mai departe
 

mauLLL

member
Scor reacție
0
N ai avut nici o obligație, dar atât timp cât ai fost absent la activități granita și etc, după ce ne am lasat, modu cum ai sărit sa vorbești cu rs sa vina pe granita și te rugau de toti sa cedeze satele sa lase sitter sa scoti trupele sa faceți conturile mari mi a lasat un gust amar.. În rest bafta pe mai departe
Ai mancat stricat? Sau ce s-a intamplat. N-am fost deloc inactiv pe granita, doar ca n-am stat pe sittere (dar a stat mihai/br cand a fost coplayer). N-am vorbit cu niciun RS sa vina pe granita, am fost obligati sa cedam jum de sate la ei in trib, ca asa au regulamentul. Cat despre sittere sa crestem conturile???? What??? M-am rugat de toata lumea sa ramana sa joace, wtf!! Chiar minti asa pe fata?
 
Scor reacție
0
Ai mancat stricat? Sau ce s-a intamplat. N-am fost deloc inactiv pe granita, doar ca n-am stat pe sittere (dar a stat mihai/br cand a fost coplayer). N-am vorbit cu niciun RS sa vina pe granita, am fost obligati sa cedam jum de sate la ei in trib, ca asa au regulamentul. Cat despre sittere sa crestem conturile???? What??? M-am rugat de toata lumea sa ramana sa joace, wtf!! Chiar minti asa pe fata?
Când am zis ca ma las și dau stergere, n ai zis tu ca să las sitter sa impartiti satele? În fine, am zis ce am avut de zis, așteptăm alta atitudine, atâta tot
 

mauLLL

member
Scor reacție
0
Când am zis ca ma las și dau stergere, n ai zis tu ca să las sitter sa impartiti satele? În fine, am zis ce am avut de zis, așteptăm alta atitudine, atâta tot
da, voiam sa impart satele colegilor din trib, sa nu ajunga prin alte parti. Ce era gresit in asta? si nu le-am zis tuturor sa ramana pe harta sa asteptam sa vedem ce se intampla?
Degeaba cauti sa arunci cu rahat in mine, ca nu sunt persoana potrivita
 
Sus