Discutii libere L77 !

urssmircea

member
Scor reacție
1
Scama, revino-ti :)) Pe 63 ati fost mai buni. De speciale nu stiu ce zici ca nu am jucat decat o sg speciala cu jderii.

Revenind la 77, aici nu ati fost decat o mare epava...orice scuze ai cauta, sunt degeaba. Ati intrat peste noi cu promisiune ca ne bateti in maxim 2-3 saptamani si momentan v-am cocosat :) Una peste alta, vreau sa va multumesc sincer ca ne-ati oferit cel mai bun continent de pe L77 prin venirea voastra pe k55



vorbesti de parca ai batut aceiasi echipa de pe 63 :)) 2-3 oameni daca au fost aici din echipa aia, in rest ce vezi din 63 ? acolo la fel ati avut avans, k44-45 plus ibidem intre k55-54 + backstabu lui petre care a fost fail total... daca vrei sa joci vs echipa de pe 63 cerele revansa pe o lume viitoare ;)





priveste singur evolutia ta :)) “ati fost mai buni” pai am atacat si luat sate cu rosu nu barbare si interne pana a venit granita la noi, primu organizat tin minte ca am dat pe ibidem si luasem 6 sate cu 200 agresor :)) woc a stat cu deffu acasa fara sa aibe granita, aia jucau pentru voi si au fost abandonati, dupa din k45 la fel 2-3 triburi la voi in mana si nu ati facut nimic cu tot avansul ala, oriunde dadeam organizate singurele esecuri erau unde ramanea adeziune mica... ati pierdut o lume cu ditamai avansul din cauza conducerii din care ai facut parte
 
Ultima editare:

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: WoC, WoC., WoC-A, WoC-B, WoC-C, WoC-D, WoC-E, WoC-F
Parte 2:
Triburi: Fame, Fame*, *Fame*, .Fame., Fame., Fame.., Legend

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
197
Tabăra 2: 37
Diferență: 160

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
63
Tabăra 2: 5
Diferență: 58

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
290,696
Tabăra 2: 39,494
Diferență: 251,202

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
99,376
Tabăra 2: 7,054
Diferență: 92,322

chart
 

DeletedUser49839

Nu prea obișnuiesc sa postez pe extern de obicei dar urmăresc cu un anumit interes tot ce se discuta pe aici și chiar ma minunez.. Hotărâsem cu vreo 2-3 bătrâni sa ne aducem aminte de vremurile demult apuse asa ca ne-am băgat și noi pe imensa harta de pe 77 când ce sa vezi după o zi de joc fiecare continent controlat de un trib și 6-8 academii(pe vremea mea le zicea triburi mamut dar nu mai contează) care declara în primele zile război tuturor triburilor de pe continent care mai existau pe acolo(în fiecare câte 2-3 unchiasi) pe motiv ca pe ei ii interesează continentul și ca cei 2-3 bătrânei nu au vrut sa se ducă la ei.
După maxim o săptămână primim tot felul de invitatii prin alte triburi alții încep deja sa innobileze( când eu nici nu cercetasem nici măcar cu)
În aproximativ 2 săptămâni de joc stau cu ochii mai mereu pe ecranul telefonului ca de am război cu ditamai tribul și tot am așteptat un atac, un spionaj ceva acolo sa îmi facă inima sa tresalte.. Nimic.. Asa ca am luat și eu 3 lei de la gura copiilor și am băgat în sat ce sa fac trebuie sa ținem pasul.. Și cum au ieșit nobilii hop și eu cu ochii pe un dușman i-am ciupit satul(ca l-a recuperat după unul cu bani mai mulți ca mine asta nu mai contează care apropo e din woc) dar dinspre dușman nici o reacție... Nimic... Cum sa declari război unui trib micuț, sa am doar rosu în jurul meu și sa nu primesc un atac?
Cum am pierdut trupele pe bogatan (sau mai bine spus cum mi le-a ars ca nu e bine sa mințim) zic sa mai arunc un ochi pe extern sa vad ce mai zice lumea acolo pana se refac trupele

Mamaaaaa pai cum ma sa va acuzați între voi de invitații, de cumpărarea satelor sau a conturilor, de pp băgat în joc când toți dar absolut toți care activați în ziua de azi pe jocul asta asa procedați la fel (diferența o face lumea unde se întâmplă asta-pe Lumea asta a fost woc și se umfla în pene pe alta e alt trib care bate boola de woc și se umfla în pene și tot asa.. Aceiași oameni/triburi lumi diferite)
Numai asa se câștigă lumile acum (invitații - interne).. Sunt ceva lupte sa se vadă cine și cum are mai mulți bani și în funcție de asta sa se hotărască învingătorul... Pai cum pe o lume sa fiu prieten cu tine sa pierdem împreună o groaza de timp, trupe, bani, etc și pe alta lume sa ne porcăim, înjuram și sa ne atacam între noi(am exemple concrete)... Schimbati taberele după cum bate vantu nici nu mai știți cine va sunt prieteni și cine nu(ați întrecut dreaqu și politicienii)

Bai fraților voi sunteți sănătoși la cap sau sunt numai nebuni pe aici(înainte mai erau și oameni întregi la cap pe jocul asta).. Cum sa bagi mii de euro cum aud într-un joc?
Ca să ce?
Sa batem boola unii de alții pe diferite forumuri, sa ne dam mari ce buni suntem când de fapt am dat tot salariul pt asta și de asta suntem cei mai buni nu ca știu sa joc și ca sunt activ, suntem colegi și ne bazam unii pe alții... Sunteți praf cu toții ma sa știți.. Niște zmei în fata tel care au nr de card activat la ăștia de la Triburile
Si ei au distrus jocul asta dar și voi ca ati luat-o razna și vreți sa demonstrați cine știe ce... Nu sta scris în fruntea nimănui când mergeți pe strada ca ati câștigat nu știu cate lumi.. Asta e valabila doar aici pe forum și atât (nici măcar pe harta nu e valabila).. Dacă ar ști ceilalți din jurul vostru câți bani băgați voi într-un joc sigur nu v-ar spune ca sunteți nebuni ci prosti de-a binelea(în sinea voastră știți ca e asa ca sigur nu ați spus la nimeni câți bani ați băgat nu-i asa)
Mai prosti decât voi stiti cine sunt? Ăștia de la inno ca nu baga și trupele la înjumătățire contra pp(sigur și-ar dubla veniturile) sau ce zic eu înjumătățire as baga direct sate gata crescute cu ferma full... Sa fie satele pe harta ca la piață.. Dai 100 de euro iei satul cu ferma full, ești mai sărac și ai numai 50 de euro iei satul fără ferma și tot asa și după sa vedeți ce de super jucători sunt pe aici..
Știu stiu nu interesează pe nimeni ce spun eu aici ca pe harta sunt un neinsemnat bla bla și îmi asum toate înjurăturile ce vor veni însă lăsați ipocrizia la o parte și spuneți lucrurilor pe nume.. Mai degraba va contraziceți cine are cele mai multe pp și e mai bogat decât sa mai vad aberații de astea cine e mai bun pe joc(nu mai exista asa ceva acum)
Sau va întreb eu ați mâncat ceva astăzi sau ați renunțat la mâncare pentru câteva pp pe joc.. Parca va da mâncare cineva pe aici nu am văzut
Haide pa certați-va în continuare bunilor care sunteți.. Poate voi mai întra din nou peste 10 ani și găsesc ceva schimbat sau o sa dau tot de voi?
Big Like :) Adevarat 100%, dar ceea ce nu intelegi tu este ca multi de acum nu au prins nici o lume in care sa se bata, au prins de la 40 in sus unde deja incepea sa lesine jocul cand au aparut pp-urile
 

DeletedUser49839

@ricautza
nu a zis nimeni ca nu a-ti luat k-u, ci modul in care l-ati luat se discuta aici
70 oameni x cate naiba is ca nici nu le numar, iti dai seama ca e singuru motiv, nu ca sunteti mai buni sau ceva :))

ceea ce a zis @bulecs intr-un singur print

Oricum in ceea ce ma priveste, sa castigati asa toate lumile, ca nu sunteti doar voi cei din WoC care procedeaza astfel la castigarea k-ului sau a lumii in sine, eu am terminat cu .ro , cel mai probabil e ultimul meu post, sa va spalati cu el sv pe cap din partea mea
https://prnt.sc/twil0m - contul meu nu mai exista , am facut-o pentru a fi sigur ca nu mai intru pe mizeria asta
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
@ricautza
nu a zis nimeni ca nu a-ti luat k-u, ci modul in care l-ati luat se discuta aici
70 oameni x cate naiba is ca nici nu le numar, iti dai seama ca e singuru motiv, nu ca sunteti mai buni sau ceva :))

ceea ce a zis @bulecs intr-un singur print

Oricum in ceea ce ma priveste, sa castigati asa toate lumile, ca nu sunteti doar voi cei din WoC care procedeaza astfel la castigarea k-ului sau a lumii in sine, eu am terminat cu .ro , cel mai probabil e ultimul meu post, sa va spalati cu el sv pe cap din partea mea
https://prnt.sc/twil0m - contul meu nu mai exista , am facut-o pentru a fi sigur ca nu mai intru pe mizeria asta

De ce nu ai contestat si cand alte echipe, pe alte lumi, au facut acelasi lucru sau chiar mai rau ?
Pentru ca va place sa vorbiti doar de altii si ce fac altii...de aia.
Si cand vi se intampla voua, e capat de lume, normal.
FAME, ro57, ne-a dat backstabb rockefeller, am lipsit cateva zile de pe joc, cand m-am intors era gata lumea. Despre asta nu a zis nimic FAME. Ca sunt un trib de backstabberi obositi. Doar ce face adversarul este incorect. Repet, poate intelegi, noi ne-am adaptat doar la ceea ce face adversarul nostru sau altii lume de lume. Am contracarat sau incercam sa o facem orice miscare.
Iar aici, pe ro77, ce s-a intamplat ? Am anuntat ca intram...doar nu intram 20-30 oameni sa castigam lumea, nu? Cand vrei sa te bati la suprematie iti cauti din timp echipa competitiva. Ati avut de ales alte 3 k-uri...ati ales sa veniti peste cea mai puternica echipa de pe lume, ca sa aratati tuturor aroganta voastra. V-ati crezut inca o data castigatori, ati crezut ca puteti fi mai puternici decat o ECHIPA, si ati luat-o in mana. Scuzele voastre referitor la ceea ce am jucat noi sunt nefondate, irelevante. Stiati unde veniti sa va bateti.
Si da, sunt de acord cu tine ca multe pedepse ale adminilor sunt luate doar ca sa creeze astfel de conflicte. Strategia lor este una pe care 95% din jucatori o urmeaza dupa pedepsele primite. Restul de 5% renunta. Pentru ca s-au saturat de toate astea.
Iti poate explica ciuperca, vlasi, darkdesire, cate banuri s-au luat in echipa noastra de-a lungul timpului de genul si cum spuneau toti ca renunta la joc, dar echipa, prietenii, ii chemau inapoi cu insistenta. E normal sa treci peste, dar pana cand ? Cand te simti vanat, cand te vezi nedreptatit, nu toti iti accepta decizia proprie si cauta sa tina echipa in picioare, fara stergeri, renuntari sau alte chestii negative.
Pe serverele straine, la fel este dupa ce te iau adminii la ochi :) Nu doar aici. Este o tactica a lor de a te motiva sa revii, sa pompezi mai multe pp, sa stai mai mult online, sa le faci jocurile astfel.
 

Opteron180

member
Scor reacție
0
Nu am mai jucat de ceva ani. Observ ca multe triburi au numele asemanator, si-au mai pus o litera pe ici si colea. Nu mai are lumea imaginatie ? :|
 

Deleted User - 743794019

:)) nu am mai jucat de mult si cand am intrat m-am crucit cu strategia asta cu 10 academii:))
 
Sus