Discutii libere L77 !

Deleted User - 743788713

Bai clasic, eu cred ca ai luat-o razna rau de tot. Intreaba fiecare jucator de la noi sau de la alte echipe daca ala este mailul meu mai intai si apoi. Mailurile mele au domeniul firmei mele. Iti pot garanta baietii asta. In al doilea rand, asa cu mai multi ce erau in Dream ma stiau si au terminam speciale cu mine sau au jucat alte lumi cu mine sau echipa noastra, asa si ei erau considerati apropiati si sunt normale chestiile astea mai ales ca ei aproape ca vroiau sa renunte. Parola contului tau a venit de pe un cont fantoma catre cineva cunoscut noua. Nu am fost niciodata milog, asa cum si alte echipe isi contacteaza prietenii, cunostintele sau punctele slabe ale adversarului, asa si noi am facut.
Tu nu faci decat sa pari un necunoscut in continuare in domeniul conducerii pentru ca nu intelegi ca un conducator, un lider adevarat, trebuie sa faca orice, dar orice, pentru a castiga echipa lui. Nu vreau sa iti demonstrez nimic. Vreau doar sa te pun putin pe ganduri si sa intelegi cum stau lucrurile din punctul meu de vedere si ca acuzatiile tale sau ale altora sunt nu au nici o relevanta. Bati campii ca de obicei.
Voi vorbiti de mine doar lucruri auzite si scornite de la altii. Vino si joaca cu mine, cu baietii nostrii si o sa intelegi de ce toata lumea renunta la joc cand o fac eu. Si nu sunt putini...
Asa ca te rog, revizuiesteti comportamentul, aberatiile, apoi sa apari aici cu postari care sunt ok si sa nu mai jignesti. Dar cred ca e mai la indemana sa continui, asa ca o sa te ignor in continuare la fel ca pe multi altii.

bah rahatule iar prinzi curaj? mars in cocina ta cu minciunile tale. ba cate clase are rika papaya si aia de te mai cred? baaaah esti o saracie, n ai firma n ai nimic, marsh frate la cersit, nu ma pune sa pun poze cu apartamentul in care stai ca mi e rusine fratica, nu uita de igrasia si mucegaiul de pe acolo.
fratilor asta e un frustrat care crede ca are viata lu fracso care ala sta prin doha si munceste pe acolo, asta e o saracie si cea mai minciinoasa persoana, daca ii cereti o proba cu "domeniul" de firma va asigur ca nu exista, asta e ala de si cand il prinzi la 12 noaptea la furat gaini, el zice ca le controla de oua.
bahhh, marsh in cocina ta si nu mai iesi de acolo pana nu iti achiti datoriile, mizerie cu ochii ce esti, te mai dai si mare intelectual pe aici, prastie de om ce esti
 

Deleted User - 743788713

cea a ajuns si wocul mancatias ciocolata ta, sa joaca cu simo hayha =)))))))) bah mizerie stim cine esti de cand exista jocul asta ca nu esti la prima nici la ultima abatere. de mai jucau aia de au infiintat woc te asigur ca nu mai erai de mult acolo, dar aia din ziua de azi fac orice pentru 2-3 jucatori in plus.
prisson, cleo, niky, lupomanaro, ztunoi, loko, capricorn, willrock aia oameni si jucatori nu tu bah tatal minciunii. stai ca acu ne spui ca tu ai jucat pe conturile woc si pe 23 si alte lumi, sau ca joaca aici cu tine pe cont. tot respectul woc afara de buffonul asta, cum puteti ma sa l lasati sa fac un trib de traditie de ras, un om care sia tradat proprii oameni si a dat tepe chiar unor colegi deai vostrii. sunteti in stare sa va pupati bot in bot pt o lume castigata.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Bai lesinatura de om, cand o sa realizezi macar jumate din ce am realizat eu pana la 38 ani, pe propriile puteri, fara ajutor de la mama si tata, atunci sa vorbesti. Pana atunci stai cuminte acolo si varsa frustrarile. Cate mai puteti scorni despre mine ? :)))))
Voi ar trebui sa va faceti scenaristi pe la Hollywood, v-am mai zis eu. V-ati gresit cariera.
 

Patrykana

member
Scor reacție
0
N-ai ce discuta tu de 54 sau 63 unde a fost revo, nici nu primeai invitatie in asemenea trib ma corcotasule :))
E vorba de L77 unde woc are 8 triburi a cate 70 de persoane + alianta cu inca un trib de pe acelasi continent cu inca 5-6 academii sau cate naiba mai are si legacy ! Voi realizati ca ati recrutat tot k-u si facut alianta cu ce a ramas? Dupa ce faci asa ceva cum sa mai ai tupeu sa iesi pe extern sa mai si zici ceva? Sunteti penibili, voi cautati sa inchideti lumea prin recrutari nici vorba sa va jucati triburi, sa va bateti cu altii sau sa realizati ceva. Oricum acu o sa bagati alta moneda, eu ma retrag de aici ca sunteti prea petarzi la jocu asta ca sa fiti bagati in seama. O aparut 10 jucatori noi in margine la K55, inca nu au primit invitatie si sunt de 10 ore acolo, ti-ai pierdut indemanarea stand aici pe forum


vlasitchii - pariu e pariu, pregateste-ti ficatu :))

Nu stiu din ce film vii dar noi nu am recrutat mai nimic pe parcurs( doar cativa oameni din tribul fame"" fake), am intrat cu echipa de start si conturile aferente, iar voi ati avut acelasi numar de triburi ca noi. Nu e vina noastra ca am stiut tot ce se vorbea la voi si ne-am pregatit mai bine ca voi pentru dominanta k-ului ratatilor. Cine plm mai joaca cu tine coaie ca am avut 200 cereri de aderare la trib din fame si jumate din ei aveau tren acum 5-6 zile (circa 20k pp-uri bagate).

Daca tu mai strangi scama o echipa de 50 de oameni sa joace pentru fame eu ma las de triburi :)))))))) Vi cu scuze acum si la inceput o ardeai aiurea pe aici cu arfe de bombardier.
 

BladeDash

member
Scor reacție
0
Nici nu stiu daca am postat vreodata aici pe forum , dar comment-ul tau Veterane e putin cam deplasat.

Nu stiu la cine faci de fapt referire in postarea ta totusi , pentru ca din cate bine imi aduc aminte, MNK a cumparat jumatate din conturile de pe harta, si cumva RS-ul a reusit performanta uluitoare sa culeaga niste firimituri .

Sau aici faci referire si la RS-ul de pe 76 care are 8 Academii si a recrutat tot K-ul in 2 saptamani ? Cu putin noroc mai culegeti niste firimituri si de la DK .

Nu v-ati saturat sa fiti tot in umbra altora ? :rolleyes: Unde este RS-ul de alta data ?
Nici eu nu am mai postat aici, dar nu ma pot abtine cand se aduce in discutie numele unui trib care a dominat lumea cu 4 granite in acelasi timp. Tribul tau a avut granita cu mnks de la inceputul lumii si nu a avansat nici cu un bat de chibrit, noroc de un singur jucator care a mai piscat 5-6 sate de la inactivi
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Nici eu nu am mai postat aici, dar nu ma pot abtine cand se aduce in discutie numele unui trib care a dominat lumea cu 4 granite in acelasi timp. Tribul tau a avut granita cu mnks de la inceputul lumii si nu a avansat nici cu un bat de chibrit, noroc de un singur jucator care a mai piscat 5-6 sate de la inactivi

Pai normal ca nu a avansat. A avansat Mnk prin ce a cumparat :)))
Te rog...abtine-te si tu ca zici ca sunteti de la CIA toti dar nu spuneti nimic din ce s-a intamplat exact.
Spuneti si etalati doar ceea ce va convine si doar atat.
Vezi multiplele cumparaturi ce au fost facute de la jucatorii din FAME care au tradat Shock.
Despre ce vorbim ?
Astea nu le scoate nimeni in evidenta ?
P.S. : Cum se poate ca un admin prins cu nereguli si scos din adminaj de catre actualii colegi de trib pe diverse lumi unde activeaza sa continue sa joace ? Va mancati intre voi, va sifonati intre voi, va dati backstabb intre voi si va faceti de ras ori de cate ori aveti ocazia. Intreb pentru un prieten.
 

DeletedUser49839

Nu stiu din ce film vii dar noi nu am recrutat mai nimic pe parcurs( doar cativa oameni din tribul fame"" fake), am intrat cu echipa de start si conturile aferente, iar voi ati avut acelasi numar de triburi ca noi. Nu e vina noastra ca am stiut tot ce se vorbea la voi si ne-am pregatit mai bine ca voi pentru dominanta k-ului ratatilor. Cine plm mai joaca cu tine coaie ca am avut 200 cereri de aderare la trib din fame si jumate din ei aveau tren acum 5-6 zile (circa 20k pp-uri bagate).

Daca tu mai strangi scama o echipa de 50 de oameni sa joace pentru fame eu ma las de triburi :)))))))) Vi cu scuze acum si la inceput o ardeai aiurea pe aici cu arfe de bombardier.

Ai uitat ca ai fugit de mine ca de dracu, si dupa ce ai fugit doar ai avut tupeu sa iesi pe extern? eram 3 jucatori si voi 100 acolo, cu toate astea ai preferat sa fugi ca stiai ca nu ai nici o sansa in fata noastra. Doare adevaru? sau ce acu vrei sa te stie lumea de ceva jucator de 3 chiftele?
Suport nu am innobilat, mia cedat satu razvan si atat. Dar cred ca ai desfacut o sampanie ca si singur in zona aia va mancam zilele, tu ca si jucator esti 0, orice twstats ai pe orice lume e interne si barbare. Asa ca ce dai aere pe aici? nu vezi ca sunteti mai buni la fugit si recrutat

@inca ceva, cum adica 200 de cereri ? dadeati mesaje si la aliati daca vor sa intre in WoC :))
 

DeletedUser49839

50 de jucatori? niciodata nu am avut nevoie de 50 de jucatori, si in al doilea rand nimeni nu a jucat pentru mine, am jucat toti impreuna, unu pentru celalalt. Da tu n-ai de unde sa stii dinastea cand esti barbarist sef

@oricum partikana, decat sa joc intr-un trib unde conducerea e prima ce fuge la caldura, mai bine nu mai joc :))
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Esti cauza pierduta scama...
Multi zic ca sa nu va mai raspundem deloc. Sunteti pe repeat lume de lume.
Va ignoram total !
Spor la joc
 

DeletedUser49839

nu doar ca ne ignorati, dar si fugiti in capatu celalalt al continentului cand ne vedeti :))
 
Scor reacție
0
hei!

De ce nu putem fi toti prieteni! <3
Haideti toata lumea sa ne facem o mare familie <3
Ne putem numi HUG si facem vreo 50 de triburi sa fie loc pentru toata lumea.
declaram razboi barbarelor <3
 

Patrykana

member
Scor reacție
0
Ai uitat ca ai fugit de mine ca de dracu, si dupa ce ai fugit doar ai avut tupeu sa iesi pe extern? eram 3 jucatori si voi 100 acolo, cu toate astea ai preferat sa fugi ca stiai ca nu ai nici o sansa in fata noastra. Doare adevaru? sau ce acu vrei sa te stie lumea de ceva jucator de 3 chiftele?
Suport nu am innobilat, mia cedat satu razvan si atat. Dar cred ca ai desfacut o sampanie ca si singur in zona aia va mancam zilele, tu ca si jucator esti 0, orice twstats ai pe orice lume e interne si barbare. Asa ca ce dai aere pe aici? nu vezi ca sunteti mai buni la fugit si recrutat

@inca ceva, cum adica 200 de cereri ? dadeati mesaje si la aliati daca vor sa intre in WoC :))

nu stiu ce zici tu acolo eu n-am sarit la caldura, rapoartele de innobilare woc vs fame spun totul. noi v-am belit din spate de acolo o zona in care aveati dominanta fara repros. acum nu mai vezi 10 sate din fame acolo.


eu am 3 sate innobilate din fame tu ai 0 din woc... fara suparare acum dar esti atat de tantalau incat acum cauti scuze ca ai fost tu prea bombardier si ati intrat peste noi, daca ne bateati noi eram slabi, cand noi v-am batut, tot slabi suntem ca am avut prea multe conturi si voi ati avut 7-8 triburi :))) fa un calcul cate pp ati pierdut in trib, asta zic ca nu mai strangi nici 50 oameni sa joace pt fame, ca din cauza prostiei tale ai futu lejer 350k pp ale fostilor tai colegi. totusi nu prea mai are sens sa te bagam in seama pentru ca tu nu mai joci pe 77, fame cu atat mai putin. deja tribul e iesit din top 25 dupa 20 zile de joc, iar majoritatea membrilor care au reusit sa scape pentru moment joaca in bmb.

este ultimul post pe aceasta tema, rog colegii sa inceteze dialogul cu bombardierul sef. de aici incolo discutiile se vor axa catre razboaiele sau fazele cu alte triburi, nu cu scama din tribul fake.
 

DeletedUser49839

Asa sa faci, sa incetezi dialogurile astea, ca orice ai zice nu schimba faptu ca a-ti fugit in capatu celalalt al continentului :)) oricat ai intoarce si ai zice si ai face, tot aia ramaneti voi 2 astia , lasii ce au fugit !
 

DeletedUser49839

Si situatia tot aia ramane, 8 triburi woc s-au aliat pe acelasi K cu alte 5-6-7 triburi legacy per un total de vreo 15-17 triburi pe un singur K cu cate un sat a cate 70 de membrii , toate astea ca sa nu piarda in fata la o mana de oameni! :D

* astea doua postari au fost rezumatu a 10 pagini de extern
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Rezumatul este ca esti un dobitoc, idiot si frustrat. Rezultatul tuturor postarilor tale.
Iar ce detaliezi aici este strict parerea ta.
Legacy si TLS au intrat cu noi din start. Automat unde mergeam noi, veneau si ei.
Noi am dat relocare in k55. Ati venit pe pumn, bazati, cand de fapt sunteti niste pisoiasi de toata jena si fara ajutorul acelor necunoscuti de pe harta si zecile de suporti ce le aveati-aveti, erati papa de mult.
Gandeste-te ce se intampla daca ramaneam noi acolo doar...sniper, rica, bankrout, darkzoor, vladcs, eu. Cred ca se crea o drama fara margini pentru voi. Nu ca nu ar fi deja o drama ce s-a intamplat...
Asa ca te rog, spune-mi unde sunt FAME ? S-au tirat in BMB, lasand amanet cateva zeci de jucatori. Pai nu va este rusine sa mai pomeniti sau sa chemati la joc pe careva din cei ce i-ati lasat in urma ?
Du-te si plangi in baie, ai grija cu lamele alea sa nu faci nefacute cu ele prostule ca pe urma sa tinem momente de reculegere pe aici pe joc pentru tine.
 
Scor reacție
0
Bai clasic, eu cred ca ai luat-o razna rau de tot. Intreaba fiecare jucator de la noi sau de la alte echipe daca ala este mailul meu mai intai si apoi. Mailurile mele au domeniul firmei mele. Iti pot garanta baietii asta. In al doilea rand, asa cu mai multi ce erau in Dream ma stiau si au terminam speciale cu mine sau au jucat alte lumi cu mine sau echipa noastra, asa si ei erau considerati apropiati si sunt normale chestiile astea mai ales ca ei aproape ca vroiau sa renunte. Parola contului tau a venit de pe un cont fantoma catre cineva cunoscut noua. Nu am fost niciodata milog, asa cum si alte echipe isi contacteaza prietenii, cunostintele sau punctele slabe ale adversarului, asa si noi am facut.
Tu nu faci decat sa pari un necunoscut in continuare in domeniul conducerii pentru ca nu intelegi ca un conducator, un lider adevarat, trebuie sa faca orice, dar orice, pentru a castiga echipa lui. Nu vreau sa iti demonstrez nimic. Vreau doar sa te pun putin pe ganduri si sa intelegi cum stau lucrurile din punctul meu de vedere si ca acuzatiile tale sau ale altora sunt nu au nici o relevanta. Bati campii ca de obicei.
Voi vorbiti de mine doar lucruri auzite si scornite de la altii. Vino si joaca cu mine, cu baietii nostrii si o sa intelegi de ce toata lumea renunta la joc cand o fac eu. Si nu sunt putini...
Asa ca te rog, revizuiesteti comportamentul, aberatiile, apoi sa apari aici cu postari care sunt ok si sa nu mai jignesti. Dar cred ca e mai la indemana sa continui, asa ca o sa te ignor in continuare la fel ca pe multi altii.

Și pe conferința WoC ii spuneai Mihaelei sa lanseze atacurile pe satele mele după ce îmi lansai atacuri pe satele tale la câte 80 de ore distanta sau când o înjurați de pe contul meu de forma, când spuneai la aia de lângă care aveam formate nuclee de sate ca "ma las de joc fiindcă Mnks sunt niște jegoși" sau cu contul lui malasss ca l-ai cumpărat și ai stat cu el în brațe, cu partajari ca să vezi unde se muta def și nu erai în stare sa iei sate sau cu miloaga pe la jucători din Dream și RS sa îți cedeze satele pe pp-uri sau pentru sate pe 74 ca să "avansezi puțin în graniță". Ești atât de "normal mintal" încât afirmi faptul ca tu ai conturile pe mail-urile de firma, dar ce crezi? Crezi ca se găsesc admiratori de-ai tai sa facă mail-uri asociate cu tine? Importantul vieții :)). Stai tu flexat și nu mai cauta pe aici sa dovedești cât de integru și cât de mare și dreaptă îți e coloana vertebrala. Ne-am dat seama cu toții ca la cât de gunoi ești in game, cel puțin 90% ești și în real life. Păcat de tine, copile...
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Și pe conferința WoC ii spuneai Mihaelei sa lanseze atacurile pe satele mele după ce îmi lansai atacuri pe satele tale la câte 80 de ore distanta sau când o înjurați de pe contul meu de forma, când spuneai la aia de lângă care aveam formate nuclee de sate ca "ma las de joc fiindcă Mnks sunt niște jegoși" sau cu contul lui malasss ca l-ai cumpărat și ai stat cu el în brațe, cu partajari ca să vezi unde se muta def și nu erai în stare sa iei sate sau cu miloaga pe la jucători din Dream și RS sa îți cedeze satele pe pp-uri sau pentru sate pe 74 ca să "avansezi puțin în graniță". Ești atât de "normal mintal" încât afirmi faptul ca tu ai conturile pe mail-urile de firma, dar ce crezi? Crezi ca se găsesc admiratori de-ai tai sa facă mail-uri asociate cu tine? Importantul vieții :)). Stai tu flexat și nu mai cauta pe aici sa dovedești cât de integru și cât de mare și dreaptă îți e coloana vertebrala. Ne-am dat seama cu toții ca la cât de gunoi ești in game, cel puțin 90% ești și în real life. Păcat de tine, copile...

Am spus tuturor sa lanseze pe tine, nu doar Mihaelei. Erau cel putin 10 insi la ora aia online. Normal ca daca am avut pont, am profitat la maxim.
Ca o mica paranteza, ca sa iti iei o piatra de pe suflet si tu si restul de pe aici care mai comentati despre aceasta patanie de pe ro73, iti zic doar atat. Ca acel om care a intrat pe contul tau este un jucator cu RS scris in frunte. Acum joaca cu Mnk, normal. Omul isi face treaba bine. Sifoneaza la toata lumea despre toti si chiar il distreaza asta. Inca o data iti spun ca in afara de faptul ca am profitat cum poate orice echipa profita de pe urma asta esti deplasat.
Acum fugi si plangi in continuare te rog. Ia-te de manuta cu scamosatul asta si incercati sa nu ajungeti la lame va rog.
Have fun broscare :)
 
Sus