Discutii libere L77 !

iulian mafia

member
Scor reacție
1
Felicitari tribului WOC care s-a organizat strategic mai bine pana acum fata de tribul Fame, trebuie sa recunosc asta, tot respectul ca si adservari din punctul asta de vedere. In schimb 0 respect pentru cei fricosi care au fugit si totodata 0 respect pentru WOC din perspectiva asta, care ar invita si barbarele in trib la ei daca ar putea. Ati castigat respect pentru strategia voastra de acum de la inceput, reusind sa scoateti jucatori destul de buni din tribul Fame si sa mutati trupe unde trebuie, dar totodata ati pierdut respect pe cealalta parte cu recrutarile in masa. In fine este doar un joc si fiecare face orice ca sa castige. Intrasem pe lumea asta in speranta ca o sa iasa un razboi frumos, dar lipsa implicarii jucatorilor (extrem de multi au intrat la pp) si tradarile au facut ca lucrurile sa se termine rapid, pacat.

S-a gasit cine sa vorbeasca de respect :))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Felicitari tribului WOC care s-a organizat strategic mai bine pana acum fata de tribul Fame, trebuie sa recunosc asta, tot respectul ca si adservari din punctul asta de vedere. In schimb 0 respect pentru cei fricosi care au fugit si totodata 0 respect pentru WOC din perspectiva asta, care ar invita si barbarele in trib la ei daca ar putea. Ati castigat respect pentru strategia voastra de acum de la inceput, reusind sa scoateti jucatori destul de buni din tribul Fame si sa mutati trupe unde trebuie, dar totodata ati pierdut respect pe cealalta parte cu recrutarile in masa. In fine este doar un joc si fiecare face orice ca sa castige. Intrasem pe lumea asta in speranta ca o sa iasa un razboi frumos, dar lipsa implicarii jucatorilor (extrem de multi au intrat la pp) si tradarile au facut ca lucrurile sa se termine rapid, pacat.
Pai cum boss, tu parca ai avut dreptul pe 76 sa fii nemultumit de trib si sa pleci, atacand noaptea colegii cu care ai colaborat, altii n-au? Ai fost tratat cum i-ai tratat si tu pe altii, retorica cu respectul este de-a dreptul hilara :)
 
Scor reacție
0
Jucati cumva pe lumea asta si nu stiu eu? Eu pe 76 am plecat de la bine, in mijlocul tribului, la o harta absolut rosie. Astia au plecat de la harta rosie la absolut albastra, eu vorbeam de abordarea WOC-ului de a recruta tot ce e pe harta. Nu sunteti bagati destul in seama pe forumul de pe 76 si veniti si aici? Hai plimbati ursul ca nimanui nu ii pasa parerea voastra.
 
Ultima editare:

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
juri pe rosu ca nu ati fi facut la fel daca ati fi putut?

Pai au facut si ei la fel. Au recrutat orice au putut, orice le era convenabil. Noi doar ne-am adaptat.
Si ca o mica paranteza, cred ca din cei ce sunt in academii si in triburile de pp sunt 70% cunostinte, jucatori vechi ce au fost readusi la joc. Il poti intreba si pe rica ca nimeni nu a facut nimic special in a recruta straini. Pentru fiecare am pus o intrebare si cineva din conducerea noastra cunoaste istoricul fiecaruia.
Vedem pe parcurs ce o sa se intample.
Nu a fugit nimeni, puteam sa stam langa voi si aveati aceeasi soarta. A fost o relocare gandita bine. Tot noi am fost si pe conturile ce le-ati atacat sau v-au atacat. Asa ca tot de noi aia fricosi ati dat pe conturi. Tot noi suntem si acum :)
Apreciem ceea ce postezi.
Spor la treaba pe alte lumi.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Pai cum boss, tu parca ai avut dreptul pe 76 sa fii nemultumit de trib si sa pleci, atacand noaptea colegii cu care ai colaborat, altii n-au? Ai fost tratat cum i-ai tratat si tu pe altii, retorica cu respectul este de-a dreptul hilara :)

Vezi-ti de treaba ta. Tu si toata echipa ta sunteti de toata jena. Nu mai postati in sfintisori cand de fapt e totul invers.
Taci din gura si du-te la green ai tai. Lasa-ne.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Jucati cumva pe lumea asta si nu stiu eu? Eu pe 76 am plecat de la bine, in mijlocul tribului, la o harta absolut rosie. Astia au plecat de la harta rosie la absolut albastra, eu vorbeam de abordarea WOC-ului de a recruta tot ce e pe harta. Nu sunteti bagati destul in seama pe forumul de pe 76 si veniti si aici? Hai plimbati ursul ca nimanui nu ii pasa parerea voastra.

Ne adaptam din mers asa cum multe alte echipe practica aceeasi strategie.
 

Deleted User - 743716995

Recrutarile fac parte din joc, oricine ar recruta, doar cei ironici ar spune ca nu ar face asta :)) asa se câștigă lumile acum cu cantitate si mai putina calitate:)) felicitari woc, cam scurt... Ma așteptam la un razboi de durata cat de cat... Am ramas dezamagit cu pp-urile, mai multe se fac pe lumi unde joaca green si dupa se transforma in barbare :)))))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Vezi-ti de treaba ta. Tu si toata echipa ta sunteti de toata jena. Nu mai postati in sfintisori cand de fapt e totul invers.
Taci din gura si du-te la green ai tai. Lasa-ne.
De toata jena esti cand tragi concluzii despre persoane pe care nu le cunosti. Poftim un biscuite, este tare.

Jucati cumva pe lumea asta si nu stiu eu? Eu pe 76 am plecat de la bine, in mijlocul tribului, la o harta absolut rosie. Astia au plecat de la harta rosie la absolut albastra, eu vorbeam de abordarea WOC-ului de a recruta tot ce e pe harta. Nu sunteti bagati destul in seama pe forumul de pe 76 si veniti si aici? Hai plimbati ursul ca nimanui nu ii pasa parerea voastra.
Ma irita sa vad discutii despre respect de la persoane ca tine. Si aici nu ma refer ca ai iesit din green, ci la faptul ca ai atacat fara nicio jena jucatori cu care ai colaborat foarte bine.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
De toata jena esti cand tragi concluzii despre persoane pe care nu le cunosti. Poftim un biscuite, este tare.


Ma irita sa vad discutii despre respect de la persoane ca tine. Si aici nu ma refer ca ai iesit din green, ci la faptul ca ai atacat fara nicio jena jucatori cu care ai colaborat foarte bine.

Raspund la aiurelile, balivernele si dezinformarile voastre in toate postarile.
Prea multi nu va stiu, nu va cunosc schemele si mai ales figurile ce le aveti.
Poti sa o iei pe Magda de manuta sa va duceti la colindat.
V-am urat si o sa va urez numai de bine mereu prin orice mijloc.
Tentele voastre de superioritate nu au efect asupra unora. Ar trebui sa va autoanalizati jocul si iesirile pe forum.
Hai duceti-va la prasit ca nu-mi arde de spamat cu voi pe aici.
 

Patrykana

member
Scor reacție
0
Felicitari tribului WOC care s-a organizat strategic mai bine pana acum fata de tribul Fame, trebuie sa recunosc asta, tot respectul ca si adservari din punctul asta de vedere. In schimb 0 respect pentru cei fricosi care au fugit si totodata 0 respect pentru WOC din perspectiva asta, care ar invita si barbarele in trib la ei daca ar putea. Ati castigat respect pentru strategia voastra de acum de la inceput, reusind sa scoateti jucatori destul de buni din tribul Fame si sa mutati trupe unde trebuie, dar totodata ati pierdut respect pe cealalta parte cu recrutarile in masa. In fine este doar un joc si fiecare face orice ca sa castige. Intrasem pe lumea asta in speranta ca o sa iasa un razboi frumos, dar lipsa implicarii jucatorilor (extrem de multi au intrat la pp) si tradarile au facut ca lucrurile sa se termine rapid, pacat.

Nu s-a recrutat in masa, au fost recrutati cativa jucatori in zone cheie. Nici 10 nu cred ca sunt. Nu mai baga tradarile in fata pentru ca adevarul gol golut este ca tribul woc are o organizare foarte buna, iar jucatorii pe organizare individuala au fost peste starurile voastre. Nu este vina mea ca voi ati intrat 20 sageti si ati subestimat total tribul nostru, iar dupa ati pierdut teren in fiecare zi. De asemenea echipa cu care ati intrat din punct de vedere al colaborarii este praf pentru ca voi nu aveti o echipa unita, iar cel mai probabil oamenii din trib nici nu va cunosc nici nu va respecta. Sincer vorbind eu daca as fii in locul jucatorilor pe care i-ati chemat la joc(in numar mare), si pe care i-ati directionat sa intre peste noi(cu iluzia ca vom fi darmati in 2 saptamani), nu as mai raspunde niciodata la apelul de chemare la joc din partea vreunui membru al conducerii fame(cotzan,rockefeller,diehard,scama). Simplul motiv ar fi ca le-ati consumat timpul si pp-urile degeaba. Succes si spor la joc, razboiul continua pana la final.

@Multumim pentru sinceritate si un oarecare fairplay din partea ta ca ai iesit cu acest mesaj si iti respect parerea.
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Ma irita sa vad discutii despre respect de la persoane ca tine. Si aici nu ma refer ca ai iesit din green, ci la faptul ca ai atacat fara nicio jena jucatori cu care ai colaborat foarte bine.

Cu ce colegi am colaborat eu bine si dupa i-am atacat pe la spate, sau zici doar asa pentru efectul de drama? Mergi la doctor daca nu vezi bine aici e topicul pentru l77, ce tot o dai cu ce se intampla pe l76, ia-ti frustrarile si comenteaza pe topicul corespunzator. Mi-ar fi rusine sa ma tot bag in seama pe forum mai ales cand toata lumea va da peste nas oriunde va etalati.
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Bai frate ... nici macar la depozit n.a fost razboi ... nici din start cu minele 30 nu faci treaba =)
 
Scor reacție
0
Nu s-a recrutat in masa, au fost recrutati cativa jucatori in zone cheie. Nici 10 nu cred ca sunt. Nu mai baga tradarile in fata pentru ca adevarul gol golut este ca tribul woc are o organizare foarte buna, iar jucatorii pe organizare individuala au fost peste starurile voastre. Nu este vina mea ca voi ati intrat 20 sageti si ati subestimat total tribul nostru, iar dupa ati pierdut teren in fiecare zi. De asemenea echipa cu care ati intrat din punct de vedere al colaborarii este praf pentru ca voi nu aveti o echipa unita, iar cel mai probabil oamenii din trib nici nu va cunosc nici nu va respecta. Sincer vorbind eu daca as fii in locul jucatorilor pe care i-ati chemat la joc(in numar mare), si pe care i-ati directionat sa intre peste noi(cu iluzia ca vom fi darmati in 2 saptamani), nu as mai raspunde niciodata la apelul de chemare la joc din partea vreunui membru al conducerii fame(cotzan,rockefeller,diehard,scama). Simplul motiv ar fi ca le-ati consumat timpul si pp-urile degeaba. Succes si spor la joc, razboiul continua pana la final.

@Multumim pentru sinceritate si un oarecare fairplay din partea ta ca ai iesit cu acest mesaj si iti respect parerea.

O parte de adevar este in ce ai spus, jucatorii fame care au intrat sunt foarte putini, restul au venit sa faca pp-uri. Au fost greseli strategice mari la noi iar voi v-ati adaptat bine cu miscatul trupelor, asta e adevarul, ati avut o strategie de start ca trib mai buna. Tradari au fost putin mai multi de 10, dar asta nu mai conteaza in momentul de fata. Noi cei putini care suntem din fame-ul original si am ramas, o sa ne batem pana la final, macar sa facem lucrurile putin mai interesante.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Cu ce colegi am colaborat eu bine si dupa i-am atacat pe la spate, sau zici doar asa pentru efectul de drama? Mergi la doctor daca nu vezi bine aici e topicul pentru l77, ce tot o dai cu ce se intampla pe l76, ia-ti frustrarile si comenteaza pe topicul corespunzator. Mi-ar fi rusine sa ma tot bag in seama pe forum mai ales cand toata lumea va da peste nas oriunde va etalati.
Si mie mi-ar fi rusine sa etalez demagogii legate de respect in locul tau ;)
 
Ultima editare:

urssmircea

member
Scor reacție
1
Felicitari tribului WOC care s-a organizat strategic mai bine pana acum fata de tribul Fame, trebuie sa recunosc asta, tot respectul ca si adservari din punctul asta de vedere. In schimb 0 respect pentru cei fricosi care au fugit si totodata 0 respect pentru WOC din perspectiva asta, care ar invita si barbarele in trib la ei daca ar putea. Ati castigat respect pentru strategia voastra de acum de la inceput, reusind sa scoateti jucatori destul de buni din tribul Fame si sa mutati trupe unde trebuie, dar totodata ati pierdut respect pe cealalta parte cu recrutarile in masa. In fine este doar un joc si fiecare face orice ca sa castige. Intrasem pe lumea asta in speranta ca o sa iasa un razboi frumos, dar lipsa implicarii jucatorilor (extrem de multi au intrat la pp) si tradarile au facut ca lucrurile sa se termine rapid, pacat.


ai facut cunostinta cu karma ?:)) se mai intampla, aia e...
 

Deleted User - 2257287

Nu mai bagă cei din fame 30 de conturi suport pentru un singur jucător și nici banii de altădată. Altfel vă bătea Woc-ul de vă lua cu ambulanța dimineața când vedeați câți ați rămas fără sate.

Și cei din sciții se chinuie să recruteze tot ce e pe hartă, după care îi bagă la interne. Credeam că după atâția ani de triburile, nimeni nu mai e atât de infantil încât să pună botul la astfel de lucruri.
 
Sus