Discutii libere L77 !

Deleted User - 743794019

e jucator bun , eu nu i-am facut multe tickete , decat cand erau organizate:) pacat de zecile de mii de pp investite:)
dar un lucru bun, cei din woc au o mare interna de care sa se ocupe:))
 

open mind

member
Scor reacție
0
salut baieti, noi stam bine, voi? nu putem lua pe toate partile chiar asa usor, dar nu e panica ca acus rezolvam unde trebuie si nu mai o sa fiti asa veseli :) .multumim pentru aroganta oricum

Salutare!
Pai...asa spuneati si data trecuta... :))
Noi TSListii suntem veseli din fire...tratam jocul ca atare.
Mai era un Nostradamus pe o lume care ne dadea doua luni pe harta. Voi ne prelungiti termenul cu cate o saptamana...:))
Pana una alta, mai usor cu pianul("vivoku") pe scari...ca uite, necaz mare. ;)
Iar rezolvati unde trebuie? Poi mna, dupa asa esec(al doilea la rand) la ditamai familia mamut de 500 de "prieteni" trebuie hranita frustrarea cu niste interne din...familie, nu? :))
Internele nu reactioneaza...mai rau ca barbarii. Asta le e menirea "academicienilor" marii familii woc....hrana pentru baietii cu pp din conducere. Cred ca li se pune hartia in fata la intrarea in familie..."consimt sa fiu innobilat intern fara motiv". :))
 
Scor reacție
1
Salutare!
Pai...asa spuneati si data trecuta... :))
Noi TSListii suntem veseli din fire...tratam jocul ca atare.
Mai era un Nostradamus pe o lume care ne dadea doua luni pe harta. Voi ne prelungiti termenul cu cate o saptamana...:))
Pana una alta, mai usor cu pianul("vivoku") pe scari...ca uite, necaz mare. ;)
Iar rezolvati unde trebuie? Poi mna, dupa asa esec(al doilea la rand) la ditamai familia mamut de 500 de "prieteni" trebuie hranita frustrarea cu niste interne din...familie, nu? :))
Internele nu reactioneaza...mai rau ca barbarii. Asta le e menirea "academicienilor" marii familii woc....hrana pentru baietii cu pp din conducere. Cred ca li se pune hartia in fata la intrarea in familie..."consimt sa fiu innobilat intern fara motiv". :))
Cum azis cnv..
Vivok ii cel mai bun coplayer :D
 

Darkz00R

member
Scor reacție
0
e jucator bun , eu nu i-am facut multe tickete , decat cand erau organizate:) pacat de zecile de mii de pp investite:)
dar un lucru bun, cei din woc au o mare interna de care sa se ocupe:))


nu stiu daca ai fost ironic aici in prima parte... , cat despre pp , aia e cea mai mica problema. :))

p.s nu renunt , recuperez satele in 24 de h si revin la joaca.
Eu unul ma bucur ca nu se termina lumea asta asa de repede cum credeau unii.



Mai, de ce e banat Darkz00R ? A exagerat cu vivoku ? :))


Esti rautacios, batrane !

In 2009 , pe L7 cand am reusit sa teajut cu un antisplit in interval de 40 mls ai ramas uimit si tu si open mind. Atunci nu exista vivok ul :)). (probabil nu mai tii minte ca am jucat impreuna acolo cateva luni).

cat despre motivul banului , a fost ceva scris in rusa , habar nu am ce. Oricum nu mai conteaza.
 

Opteron180

member
Scor reacție
0
Stiu ca ai jucat pe L7 in TSL (apropo, daca vrei sa revii acasa..vorbim :) ). Chiar nu tin minte de anti-split.Sincer nu cred, pt ca nu prea erai langa mine, din ce stiu,
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Sper ca trupa lui Marinciu sa dea furca la fel de mult cum mi-a dat si mie si tribului Roma pe 64. Pentru mine personal trupa lui pe 64 a jucat exemplar, atata timp cat s-a putut.
 

Deleted User - 2257287

Salutare celor din din Woc!
Se pare ca nu doar voi puteti sa recrutati toata harta.
Sa vedem acum cine e mai tare.

Shadow va promite:
Surprize, surprize!
 

Roscky

member
Scor reacție
0
Ce se mai dau unii mari in fata la WOC , cand restu manca cacat non stop , mai ales baietasu asta de SHADOW ce nici nu o inceput bine lumea 78 si el o ajuns deja la interne :)))) .
Shadow va promite surprize surprize , adica v-o ia in gura 2 in 1 , si el si conducerea kwai impreuna , ati reusit sa recrutrati orice player slab de inger si acuma esti in extaz nu mai poti de fericire , dute ma la dezintoxicare si termina cu legalele , PS : chiar am uitat sa bag trupe acolo da intro ora ajunge un atac calumea astepta sa dai circulara si cu atacu ala ca sa ma feliciti :)))
Ati reusit sa castigati teren prin recrutari , nu ati avut nimic mai bun de facut toata ziua decat sa mancati cacat non stop legit :))) dar presupun ca asta face parte din frumusetea jocului , abea astept sa se pise WOCU pe voi toti ca suntetui o adunatura de playeri de 2 lei si o guma turba , am sa stau si am sa privesc showul , a si mersi ca ne-ai scapat de toti copii slabi de inger acuma mai echilibram si noi statisticile
 

cheles

member
Scor reacție
0
Buna seara,

In sfarsit lumea asta a mai capatat un strop de dinamica, felicitari pentru strategiile "atent" alese si mobilizare. Ne jucam!
 
Sus