Discutii libere L78

D4alicios

member
Scor reacție
0
Jucatorii : =gerula= si acolitul sau visina noua

Au fost concediati.

Liber pe ei care este alaturi de familia sa LEGEND.



Ce-ai facut jou rege, se destrama familia legend!?
Asa se intampla cand pleci urechea la ce spun catelusii facuti conducatori peste noapte.

Dar poate asa inveti si tu cum sa conduci un trib si sa-ti respecti colegii.

Niste prieteni, aici de fata, va dadeau 30 zile pe harta, eu zic ca sunt optimisti.

Succes la interne si ce mai e de recrutat pe harta ca de condus triburi e greu.
 

=gerula=

member
Scor reacție
0
si pentru ca orice legenda presupune ca s-a intamplat candva demult, tribul "legenda uitata" tocmai si-a dat foc la valiza.

de legendar ce e, s-a gandit cum sa faca trecerea lor in uitare si atunci au declarat razboi tribului squad ca sa fie mai scurta durerea

dupa o lipsa de peste 10 zile, supremul conducator ratacit a venit sa faca ordine in haosul creat de incompetenta conducatorilor inchipuiti lasati la carma navei in deriva... a gasit repede 2 vinovati, subsemnatul si colegul meu

probabil nu i-a spus nimeni cat de nemultumita este mai toata lumea si de aia nu a anticipat amploarea greselii lui de agitat fara motiv

ei, ca sa vorbim si pe limba altui conducator care are vocabularul, ideile si gandurile mai limitate, AMR maxim 2 saptamani prieteni... pacat ca nu v-a pasat niciodata de ceilalti colegi dar ei va stau alaturi chiar si in aceasta ultima mizerie.
 

BragoWar

member
Scor reacție
0
care-i pasivul dintre voi?banuiesc ca ala proaspat barbierit,intreb pt un prieten

ideea e ca voi mereu ati fost oamenii Squad,a zis-o si Mihnea aseara,aveati deja trimise invitatiile inainte sa fiti concediati,voi,amandoi ca si ceilalti care au iesit la cateva minute dupa schimbarea diplomatiei habar nu aveti ce inseamna sa jucati intr-un trib pana la final,ati schimbat triburile ca pe sosete,sau chiar mai des,voi nu va puteti numi jucatori chiar daca probabil aveti habar,sunteti 2 curve cu plata in sate
 

D4alicios

member
Scor reacție
0
Alpha, tu esti dus de mult, habar nu ai de jocul asta. Te-ai crezut mereu la intructie prin papusoi ca oricum de comportat cu colegii nu ai stiut. Cat despre joc verifica si tu inainte de a vorbi cate sate la interne am luat eu si cate voi,conducerea; cati inamici invinsi avem noi si cat voi, conducerea.
 

=Mihnea=

member
Scor reacție
1
care-i pasivul dintre voi?banuiesc ca ala proaspat barbierit,intreb pt un prieten

ideea e ca voi mereu ati fost oamenii Squad,a zis-o si Mihnea aseara,aveati deja trimise invitatiile inainte sa fiti concediati,voi,amandoi ca si ceilalti care au iesit la cateva minute dupa schimbarea diplomatiei habar nu aveti ce inseamna sa jucati intr-un trib pana la final,ati schimbat triburile ca pe sosete,sau chiar mai des,voi nu va puteti numi jucatori chiar daca probabil aveti habar,sunteti 2 curve cu plata in sate

Jucatorii se plaseaza dinainte de inceperea lumii pentru control sau destramare. In cazul familiei legend sau Scitii inainte, a fost pentru control. Voi i-ati dat afara fara niciun motiv. Invitatiile au fost date dupa concediere, cum era si normal.
Succes pe alte lumi.
 
Ultima editare:

BragoWar

member
Scor reacție
0
nu transforma "ia tot ce poti" intr-o strategie pusa la punct cu mult timp inainte,scot palaria in fata jucatorilor buni(nu doar la trimis atacuri ma refer,si caracter) ,aveti sunt sigur,dar hahalere de astea ....
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
nu transforma "ia tot ce poti" intr-o strategie pusa la punct cu mult timp inainte,scot palaria in fata jucatorilor buni(nu doar la trimis atacuri ma refer,si caracter) ,aveti sunt sigur,dar hahalere de astea ....
Ce nu am înțeles niciodată pe jocul ăsta , de ce , când, un trib sau ma rog un "rege" face o greșeală strategica fără sa gândească ( nu ca jou ar gândi prea mult de altfel ), începe.si arunca vina în stânga si-n dreapta ? :))) proprii oameni va spun asta și tot apar maimuțoi ca "AlphaWar ( de care probabil 90% nici n-au auzit de el) sa pupe unde alții scuipa ... oare de ce ?
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Daca tu te iei dupa un nick care cel mai probabil nu e al lui, foarte inteligent din partea ta, ai nevoie de operația despre care vorbeai.
Trebuie sa ai un nume pe jocul asta? Sa fii inginer si mare marchiz sa il joci?
Si cine te crezi tu ma morsă împușcată sa vorbesti de toată lumea.
Jou cu Devil nu au vrut sa accepte cele 5 locuri date de voi dupa ce v ati schimbat directivele. Daca ai creier foloseste-l, daca jou cu devil sa spunem ca acceptau, dupa erau tradatori? Restul ii mai luati cum ii luati acum?
Si mihnea tu ciocu mic cu strategiile. Ca nici un sfert din ce ati invitat nu știați ca exista pe harta. Sa nu mai zic de xeler0, vermele vorbea la început ca ne ajuta squad sa il luam intern :)), si mariusica ca la prima abatere e intern.
Lasati vrăjelile pentru altii, nu v ati respectat promisiunile si gata, ce tot atâtea vrajeli si arogante pe aici. Mari conquiztadori pe aici si ei nu au vazut globul pana acum.
Cadou de la colegii din Legend
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Visina si gerula...
Pentru voi e simplu si concret, acelasi raspuns. Conform teoriei evoluționiste omul a evoluat din maimuțe si voi 2 din tramvaie.
 

Vermele01

member
Scor reacție
0
Daca tu te iei dupa un nick care cel mai probabil nu e al lui, foarte inteligent din partea ta, ai nevoie de operația despre care vorbeai.
Trebuie sa ai un nume pe jocul asta? Sa fii inginer si mare marchiz sa il joci?
Si cine te crezi tu ma morsă împușcată sa vorbesti de toată lumea.
Jou cu Devil nu au vrut sa accepte cele 5 locuri date de voi dupa ce v ati schimbat directivele. Daca ai creier foloseste-l, daca jou cu devil sa spunem ca acceptau, dupa erau tradatori? Restul ii mai luati cum ii luati acum?
Si mihnea tu ciocu mic cu strategiile. Ca nici un sfert din ce ati invitat nu știați ca exista pe harta. Sa nu mai zic de xeler0, vermele vorbea la început ca ne ajuta squad sa il luam intern :)), si mariusica ca la prima abatere e intern.
Lasati vrăjelile pentru altii, nu v ati respectat promisiunile si gata, ce tot atâtea vrajeli si arogante pe aici. Mari conquiztadori pe aici si ei nu au vazut globul pana acum.
Cadou de la colegii din Legend

V-ati gasit vocatia. Faceti video uri in loc sa jucati triburile. Mic sfat totusi, evitati cacofonia si fiti transparenti.. Nu stergeti mesajele voastre si postati doar ce vreti. Nu incep eu sa pun ca fac enciclopedie din prostia si tupeul vostru(doar ambalaj, 0 substanta).

In rest, spor, si mai ales sanatate! Cius
 
Scor reacție
0
V-ati gasit vocatia. Faceti video uri in loc sa jucati triburile. Mic sfat totusi, evitati cacofonia si fiti transparenti.. Nu stergeti mesajele voastre si postati doar ce vreti. Nu incep eu sa pun ca fac enciclopedie din prostia si tupeul vostru(doar ambalaj, 0 substanta).

In rest, spor, si mai ales sanatate! Cius




vezi ca prinzi fluturii tata;
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Divosaga .... altul care vine și vorbește de înțelegeri între conduceri , dar el nu știe sa lege 2 atacuri între ele ...
 

HannibaI

member
Scor reacție
0
Ba si tot v-am zis , luati o decizie, dar voi ,Legend , neahh . Vorbesc in contul Maria Teresa
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Divosaga .... altul care vine și vorbește de înțelegeri între conduceri , dar el nu știe sa lege 2 atacuri între ele ...
Ai deschis gura, am simțit prin telefon. Am auzit ca esti vechi pe joc, imi pot da seama daca asta era un joc de cultură generală încă erai pe L1.
Cel mai probabil primii tai 5 ani de existență substanțială au fost in clasa 1.
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Ai deschis gura, am simțit prin telefon. Am auzit ca esti vechi pe joc, imi pot da seama daca asta era un joc de cultură generală încă erai pe L1.
Cel mai probabil primii tai 5 ani de existență substanțială au fost in clasa 1.
Nici nu ma așteptăm să nu apari cu jigniri :))) doar maestrul tău SPARTacus, te-a dresat numa de bine:))))
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Daca tu o consideri jignire înseamnă ca e adevărat. Nici o ofensă, dar pe joc toți sunt "ingineri" si nu sunt vreunu din squad sa apar la ordine. Nu te cunosc, dar cel mai bine ar fii sa terminati pe aici tampeniile si aberațiile pe care le spuneți, poate, poate va crede cineva. Dar ghici ce, noi am fost ultimii.
 
Sus