Discutii libere L78

=gerula=

member
Scor reacție
0
vai si amar de ea logica mai AlphaWar...

- nu se intelege Devil cu MariusBr la numarul de locuri si eu cu visina suntem facuti tradatori si suntem concediati
- apoi, suntem concediati, dar ne acuzi ca schimbam triburile...
- oare care-i tradare:
* invitarea jucatorilor din cheers (adica NWO) la care sa le dai eventual locuri in tribul castigator (sau nu le-ati spus ca vreti numai satele de la ei?) lasandu-va la o parte jucatorii vechi?
* sau concedierea unor jucatori pro squad care au stat si au luptat alaturi de voi, cu o contributie mult peste media legend...

Cei care au plecat din legend au facut-o in primul rand pentru ca acolo era un haos si o dictatura a nesimtirii si a bunului plac. Eu ma mir ca au ramas atatia... Insa ii inteleg ca asa pot avea si ei ceva actiune pentru ca altfel, nu le-a mai ramas nimic de facut decat sa va dea voua satele.

Cred ca ati facut alegerea perfecta, ramane sa va petrecem pe drumul spre marginea hartii si spre uitarea legendelor inchipuite.

EVIDENTE:
- am primit invitatie DUPA ce am fost concediat si aia pentru ca am cerut eu pe skype.

ian 05 20:02=gerula= s-a ataşat tribului.
ian 05 20:02visina noua a fost invitat de către MariusBr7.
ian 05 20:01=gerula= a fost invitat de către MariusBr7.


report_ally.png
Ai fost concediat din tribul Legends
ian 05, 20:00

- razboiul a fost declarat de Legend !!!

- exista multe rapoarte cu trupe bagate pe langa satele mele, in marea albastra, ca dovada ca Legend a planuit concedierea si inobilarea ca niste lasi ce sunteti... sa nu mai zic de informatiile partajate care v-au oferut un avantaj major...

Totusi, dupa o zi jumate, sper sa fiti mai mandri de voi si sa continuati sa cautati vinovati in alta parte decat in oglinda.
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
vai si amar de ea logica mai AlphaWar...

- nu se intelege Devil cu MariusBr la numarul de locuri si eu cu visina suntem facuti tradatori si suntem concediati
- apoi, suntem concediati, dar ne acuzi ca schimbam triburile...
- oare care-i tradare:
* invitarea jucatorilor din cheers (adica NWO) la care sa le dai eventual locuri in tribul castigator (sau nu le-ati spus ca vreti numai satele de la ei?) lasandu-va la o parte jucatorii vechi?
* sau concedierea unor jucatori pro squad care au stat si au luptat alaturi de voi, cu o contributie mult peste media legend...

Cei care au plecat din legend au facut-o in primul rand pentru ca acolo era un haos si o dictatura a nesimtirii si a bunului plac. Eu ma mir ca au ramas atatia... Insa ii inteleg ca asa pot avea si ei ceva actiune pentru ca altfel, nu le-a mai ramas nimic de facut decat sa va dea voua satele.

Cred ca ati facut alegerea perfecta, ramane sa va petrecem pe drumul spre marginea hartii si spre uitarea legendelor inchipuite.

EVIDENTE:
- am primit invitatie DUPA ce am fost concediat si aia pentru ca am cerut eu pe skype.

ian 05 20:02=gerula= s-a ataşat tribului.
ian 05 20:02visina noua a fost invitat de către MariusBr7.
ian 05 20:01=gerula= a fost invitat de către MariusBr7.



- razboiul a fost declarat de Legend !!!

- exista multe rapoarte cu trupe bagate pe langa satele mele, in marea albastra, ca dovada ca Legend a planuit concedierea si inobilarea ca niste lasi ce sunteti... sa nu mai zic de informatiile partajate care v-au oferut un avantaj major...

Totusi, dupa o zi jumate, sper sa fiti mai mandri de voi si sa continuati sa cautati vinovati in alta parte decat in oglinda.
De asta nu are ursul coadă, lasă-i sa plângă, mereu fac asa "strategii" "nambăr oan " . Cauta vinovati pentru acțiunile lor. Căutați mai bine vinovații prin oglindele din casa!
Conducerea Legend o sa fie prima conducere de pe .ro care atinge fabuloasa performanta sa fie inobilati de propriile lor "interne". :)))) felicitari !
Ps: Jou sa-mi scri din nou în privat replica ta prin injurii :))))))
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Pasarelelor, iar va lasati talentele pe aici? Nu sa plâns nimeni gerula
Banuiesc ca ai intrat mai tarziu si a durat cateva ore pana te ai dat jos din pat si alte cateva sa citești. Am specificat si mai sus, e un joc, Mihnea cu Marius au spus ca erai de al lor, acum nu mai esti? Macar dati toti aceeasi tampenie.
Tupeu la tine cred ca e din cauza speciei de reproducere , nu te poți abține sa nu iti arăți talentele.
Cred ca unii apar din ejacularea precoce al unui țânțar cu mirosul fin al unei muște altfel nu imi explic nivelul de inteligență al discuțiilor marca "Squad"(nu toți btw, dar 90%...)
Alpha lasă l pe gerula te rog, poate băiatul e la ciclu ca citește doar ce scriem noi, nu si ai lui tocmai de aceea se contrazic unul pe altul.

Zi faină! Nu făină, altfel o trageati cu hartia de 1 leu
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Divo, lasa talentele și explicațiile ca nu ești în măsura sa lămurești pe cineva ... un 0 al comunității. Ro
 
Scor reacție
0
Divo, lasa talentele și explicațiile ca nu ești în măsura sa lămurești pe cineva ... un 0 al comunității. Ro


Dacă vrei explicații. Face fratele tău eseu frumos în care explic ultimele mutări de pe harta dacă asta te interesează mai nou, tovarășe alex2peu.

Promit ca atașez și printuri ca să fie pe înțelesul tuturor.

Eu nustiu de ce te dai tu mare scula în bascula și ieși pe extern.
Sfatul meu e sa îți vezi acolo de borsu tău și de combinațiile tale.

Ps. Poate într-o zi îmi dai și mie platforma aia
 
Scor reacție
0
vai si amar de ea logica mai AlphaWar...

- nu se intelege Devil cu MariusBr la numarul de locuri si eu cu visina suntem facuti tradatori si suntem concediati
- apoi, suntem concediati, dar ne acuzi ca schimbam triburile...
- oare care-i tradare:
* invitarea jucatorilor din cheers (adica NWO) la care sa le dai eventual locuri in tribul castigator (sau nu le-ati spus ca vreti numai satele de la ei?) lasandu-va la o parte jucatorii vechi?
* sau concedierea unor jucatori pro squad care au stat si au luptat alaturi de voi, cu o contributie mult peste media legend...

Cei care au plecat din legend au facut-o in primul rand pentru ca acolo era un haos si o dictatura a nesimtirii si a bunului plac. Eu ma mir ca au ramas atatia... Insa ii inteleg ca asa pot avea si ei ceva actiune pentru ca altfel, nu le-a mai ramas nimic de facut decat sa va dea voua satele.

Cred ca ati facut alegerea perfecta, ramane sa va petrecem pe drumul spre marginea hartii si spre uitarea legendelor inchipuite.

EVIDENTE:
- am primit invitatie DUPA ce am fost concediat si aia pentru ca am cerut eu pe skype.

ian 05 20:02=gerula= s-a ataşat tribului.
ian 05 20:02visina noua a fost invitat de către MariusBr7.
ian 05 20:01=gerula= a fost invitat de către MariusBr7.



- razboiul a fost declarat de Legend !!!

- exista multe rapoarte cu trupe bagate pe langa satele mele, in marea albastra, ca dovada ca Legend a planuit concedierea si inobilarea ca niste lasi ce sunteti... sa nu mai zic de informatiile partajate care v-au oferut un avantaj major...

Totusi, dupa o zi jumate, sper sa fiti mai mandri de voi si sa continuati sa cautati vinovati in alta parte decat in oglinda.

Geruloo, nu o arde pe nevinovatul pe aici, ca tu nu ești jucător, ești un rebut, tot timpu ai fost.

Păstrează-ți ideea, revin cu clarificări pentru afirmațiile și filmele tale proaste care încerci sa le expui pe extern.
Nu toată lumea e proasta asa cum ai tu impresia, drag tovarăș din epoca de piatra.

PS. Când va calarea danykboom cu băieții cine va conducea ba?
Cine a făcut diplomația DZ - squad, cine a vorbit sa se facă fuziunea Dz - scitii, cine va stat sittere pe granița când va rupea drdiehard?

Nu tu ai zis ca xeler trebuie executat? Nu ti'ai bătut joc de scitii? Ce o arzi ba aici ca ești just și mare jucător. În locu tău as sta ca struțu cu capu în pământ sa nu ma vadă nimeni.

Revin cu mai multe informații, sa nu creadă lumea aberațiile tale de nesimțit și o lepra ordinara care știm toți ca ești.

Ciocu mic, revin.
 

JOU Regele -

member
Scor reacție
0
Hai ca pana una alta, a intrat si seful vostru pe forum.

Ca sa nu o lungesc, ca stiti doar ca nu e loc, in special la abilitati pe jocul asta,

Tupeu asta e o fantoma, ma bantuie inca de pe L66 cand I am dat cu harta in cap. Ca si jucator. Nu ca si echipa. Pentru ca la fel ca si pe l78. Recrutarea este in prim plan pentru a rezolva o problema. Se cunoaste. Si totusi am ramas surprins ca s-a recrutat peste 50% din familia Legend.

Ce-a fost asta?

Sa clarificam situatia, in legarura cu MariusBr7, copilul asta e unul dintre primii backsteb eri de pe ro.

Vermele nostru a reusit o alta performanta alaturi de cine mai e pe acolo, 5 backsteb uri pe o singura lume.

Despre gerula, nu pot sa spun decat un lucru. O interna ca si jucator. Fara nici o abolitate. Put si simplu unul dintre cei care ar pierde tot pentru un loc in finala.

I-am explicat lui devil de la inceput. Ca eu pe Asta IL cunosc. Inca de pe l68. Cand la fel a peocedat. A intrat la jumatata lumii si a vandut tribul in care era De pe margine. Ca sa scoata un trib de rank 25+. Nu el. Ca nu era in stare. Dar ca sa dezorganizeze lucrurile. Si ce creseti? A incheiat lumea, interna

Ca stim cu toti ce fel de persone sunteti. Si unde a-ti ajuns. Si cum.

Un lucru trebuie sa il intelegeti. Razboi ul noi l-am declarat. Pentru ca da, nu suntem decat niste Legende. Nu plecam capul si nu acceptam badjocora la adresa noastra.


PS: Nu mai fi ti rautaciosi bai mlglor. Va salute regele vostru.
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Dacă vrei explicații. Face fratele tău eseu frumos în care explic ultimele mutări de pe harta dacă asta te interesează mai nou, tovarășe alex2peu.

Promit ca atașez și printuri ca să fie pe înțelesul tuturor.

Eu nustiu de ce te dai tu mare scula în bascula și ieși pe extern.
Sfatul meu e sa îți vezi acolo de borsu tău și de combinațiile tale.

Ps. Poate într-o zi îmi dai și mie platforma aia
Iarta-ma pe mine , dar alex e altcineva.
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Dacă vrei explicații. Face fratele tău eseu frumos în care explic ultimele mutări de pe harta dacă asta te interesează mai nou, tovarășe alex2peu.

Promit ca atașez și printuri ca să fie pe înțelesul tuturor.

Eu nustiu de ce te dai tu mare scula în bascula și ieși pe extern.
Sfatul meu e sa îți vezi acolo de borsu tău și de combinațiile tale.

Ps. Poate într-o zi îmi dai și mie platforma aia
Dar dacă vrei și tu platforma te rezolv.... intreb: extern e doar pt plângăcioși? Dacă noi nu avem voie?
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Hai ca pana una alta, a intrat si seful vostru pe forum.

Ca sa nu o lungesc, ca stiti doar ca nu e loc, in special la abilitati pe jocul asta,

Tupeu asta e o fantoma, ma bantuie inca de pe L66 cand I am dat cu harta in cap. Ca si jucator. Nu ca si echipa. Pentru ca la fel ca si pe l78. Recrutarea este in prim plan pentru a rezolva o problema. Se cunoaste. Si totusi am ramas surprins ca s-a recrutat peste 50% din familia Legend.

Ce-a fost asta?

Sa clarificam situatia, in legarura cu MariusBr7, copilul asta e unul dintre primii backsteb eri de pe ro.

Vermele nostru a reusit o alta performanta alaturi de cine mai e pe acolo, 5 backsteb uri pe o singura lume.

Despre gerula, nu pot sa spun decat un lucru. O interna ca si jucator. Fara nici o abolitate. Put si simplu unul dintre cei care ar pierde tot pentru un loc in finala.

I-am explicat lui devil de la inceput. Ca eu pe Asta IL cunosc. Inca de pe l68. Cand la fel a peocedat. A intrat la jumatata lumii si a vandut tribul in care era De pe margine. Ca sa scoata un trib de rank 25+. Nu el. Ca nu era in stare. Dar ca sa dezorganizeze lucrurile. Si ce creseti? A incheiat lumea, interna

Ca stim cu toti ce fel de persone sunteti. Si unde a-ti ajuns. Si cum.

Un lucru trebuie sa il intelegeti. Razboi ul noi l-am declarat. Pentru ca da, nu suntem decat niste Legende. Nu plecam capul si nu acceptam badjocora la adresa noastra.


PS: Nu mai fi ti rautaciosi bai mlglor. Va salute regele vostru.
Tu ca jucător ești 0 ... ca echipă... nu ai ... cine a recrutat? Ai twstats ... te minți singur ... plânge, plânge "sefule" poate din mila cândva o sa câștigi o lume...
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Iarta-ma pe mine , dar alex e altcineva.
Cine mai esti ma si tu ridiche neagră?
Pe joc esti cineva dar acasă când bagi ceva in gură se aud tobele in stomac. Ce tot il băgați pe asta in seama Devile. Asta e ca porumbelul ala din centru de aleargă dupa firimituri.
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Legendele au un renume ... legendele au un trecut... legendele au experiență... tu , regina mea... ai doar lipsa de școală... pupici cu sclipici.
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Cine mai esti ma si tu ridiche neagră?
Pe joc esti cineva dar acasă când bagi ceva in gură se aud tobele in stomac. Ce tot il băgați pe asta in seama Devile. Asta e ca porumbelul ala din centru de aleargă dupa firimituri.
Mai prins divoooo... Acuma , pune mana și joaca ceva ... ca ești codaș...
 

JOU Regele -

member
Scor reacție
0
In afara de nume, care te caracterizeaza. Mare tupeu ai sa vorbesti cu mine.

Ai mare noroc ca ti-am raspuns. In general jucatorii ca tine, epave ale jocului asa, nu le bag in seama.


N ai o realizare. Nu te cunoaste nimeni. Sincer.
Si in anonimat vei ramane.
 

JOU Regele -

member
Scor reacție
0
Cand vreodata in viata ta vei putea sa ajungi tu ca si noi. Si sa vorbesti despre noi mai ales.

Cand noi, ca si jucatori. V-am dat o mica injoseala. Cu declaratia aia. Tu chiar ai impresia ca aici este vorba despre cuceritea unor sate? Vorbesc barbatii aici. Nu fetele. De azi te-am autoproclamat. Fetita mea
 
Sus