Discutii libere L78

NooBInfect

member
Scor reacție
0
Sa pogorât din cocotier, sa ne scrie noua, muritorilor de rând, "majestatea sa" replay.
Chiar ne întrebam,

"L-aţi văzut cumva pe Zdreanţă,
Cel cu ochii de faianţă?"

Ai dreptate tu mai, Frankenstein, 2 de la voi scoteau shield pentru ca restul erau foarte ocupați.
Etc, twstats functioneaza si are si picioare.

Te ai pogorât sa te iei de singurul om de la voi cu bilele la el si mai ales sa ne ameninti cu printurile tale haioase.
Pune si printul cand spune ai spus ca marele squad scoate legend din 2 organizate dar cand te ai vazut cu razboiul la ușă ați început marea recrutare (știm, știm, plantarea buruienilor la început de sezon)
Te rugăm, urcate in cocotier si coboară camd te chemăm noi.
Nu te cunosc, nu ma cunosti. Nu sunt jucator bun, sunt mediocru in cel mai bun caz, dar am avut dorinta sa invat si sa ma dezvolt pe acest joc. Crede-ma, ca imi vad lungul nasului. Inainte sa ma dai exemplu, te rog sa iti faci mai bine temele. Da, am luat barbare. Nu cred ca exista un jucator in primii 100 care nu a luat. Ce sa si faci cand ai timp liber, cresti barbare :). Cel putin eu asa am vazut rostul timpului mort din perioada respectiva, avand taleri pentru 50 de nobili.

Daca doresti, fac si eu o analiza din ce vad pe joc:
-In momentu in care eu luam barbare sa cresc, tu luai interne. Fiecare creste cum poate.
-Cat despre contributia ta in lupta, am si pentru aia un printscreen, cum ziceai mai sus, "twstats" nu minte:
Cred ca ti-a fost tare greu sa iei sate fara lupta, totusi vb de aproximativ acelasi numar de sate.
-Hai sa analizam putin si statisticile de inamici: din cata matematica am invatat eu la scoala, cred ca 9.945.563 e mai mare decat 5.447.275. Te rog sa ma corectezi daca ai o alta teorie.

Repet, ca sa nu mai fie nevoie sa iti mai raspund si sa intram in polemici ce nu isi au rostul: NU ma consider un jucator bun si NU judec pe nimeni. Daca este nevoie sa fiu analizat pentru stilul de joc/competentele mele pe acest joc, cred ca doar cei cu care am jucat au acest drept. Daca ma facea unu din ei noob/slab/sau cum credea de cuviinta, plecam capu si mergeam inainte. Din pacate, nu te numeri printre ei si as avea rugamintea sa nu mai vorbesti de mine.

P.S. Sa nu uitam ca este un joc si trebuie tratat ca atare.

O zi faina tuturor!
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Ști parerea forumului despre tine. Nici pana acum nu te ai simțit.
Si de cate ori deschizi gura stergete cu astea la gura, poate intelegi si ce e Always ultra.
:)))))))
O.diva ce se apleacă după poșete în baia baietilor , are curajul sa iasă la "palmuit" când tu ești cu - pentru comunitatea asta .ro
Un "profesor" fără diploma ... Așa arată contul tău "principal " pe twstats... alți cu secundare sunt undeva între soare și luna fata de tine! Da ce sa știi tu?
Divo ! Știu ca vrei sa fi importantă, dar pentru squad ramai un porumbel în cușcă cu vulturi ! ;)

Ps: cum spune și "noob", pune burta pe carte , ca te scoate inteligenta din casa , ironic vorbind , bineînțeles, nebuno !!!
 

Darky.

member
Scor reacție
0
"Nu cred ca exista un jucator in primii 100 care nu a luat" ba există.
Doar ca ochii tai întârziați nu prea vad ce se întâmplă pe la voi pe acolo.
Nu trebuie sa fii jucator bun sa joci acest joc, nici mare mahăr, asta e joc pt trecerea timpului dintre ani.
Internele le am luat desigur cu acordul părinților si al partilor vatamate. De barbare nu am avut sanse prea mari dorită squadului si al unora de prin zonele voastre.
Ma aștept sa intre tupeu cu replay, shadow e banat, sunt terminați saracii, ii cred si eu la cat ciment au cărat.
Nu ma mai complic pe aici, pierd timpul inutil.
Tupeu sa nu mai scrii pe aici, lasa i pe altii sa găsească rezoluția corectă pentru joc, dar defapt tu la ce gura mare ai, s ar putea sa iti încapă 9 eugenii in cavitatea bucală si sa le Inghiti cu totul ca de aici nu mai ieși fara sa scoti 3 tampenii.
Vezi ca ăștia de la unicef fac cadouri paste de dinti si săpunuri.
Dar pentru dinti ti o dau eu pasta e gratis, iar săpunul e pentru ce te ai obisnuit, sa te apleci pt el.
Gratie mille pt support baieti, sa ne vedem sănătoși, si puțin mai inteligenți.
 
Ultima editare:

Tupeu

member
Scor reacție
0
Ai rămas traumatizat de mic? Lipsa de apa? Și wc în "căpița " lui unchiu Sandu?
Vi si dai replici de eugenii , când tu dacă vezi o "periniță " viva, zici ca Lava cake... dar ce sa știi tu de termeni avansați? Spui de alți sa termine, și tu ești în baia baietilor aplecat de propriile interne..
Ps: întrați pe joc ca nici satele de 600 de puncte nu le luați! Mi a spus cineva sa va anunț... sa fiți mai convingători în atac , daca în apărare bate vântul, cum bate crivățul printre neuronii tai!
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Mai ai curajul sa vorbești de inteligenta ? Când stai 45 de minute sa vizionezi un live pe YouTube sa găsești o replica sa pari original? Tu deocamdată esti multifuncțional ( pe scurt , un mop, într-un hotel la mare!). Taci dracu si vezi-ti de lungul nasului, nu a șlițului ;) ca deja cunoști masurile din legend pana în SquaD!
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Ti am zis ca esti de la țară dar nu mai crezut :)) nici nu vreau sa imi imaginez cum te dai prin conf cu astia, cu figuri de Medelin, te crezi mare mafiot si vine momentul ăla cand te trimite mamica dupa pâine si iti da viața 2 palme de te pune in ***.
Ti am mai explicat, tu nu poți avea un dialog normal, tu vorbesti de căpițe. Te crezi la coasă? Crezi ca vorbești cu copiii tai in grajd?
Tu jumate din ce sa scris 3 zile nu ai înțeles. Oricum gluma cu eugenia nu e de tine, nu o înțelegi.
Eu prost, așteptări prea mari. Si lasa mă, plangete la trubadurii tai, e deja plictisitor.
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Ce nebuni sunteti :)) Doamne cat am ras, ce a mai buna gluma a lui Tupeu de la maimuță încoace. Mai spune ca nu mai pot.
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
E al meu logic. Doar e fratimi'o, Tu ai frati? Daca ai, înseamnă ca proverbul unde s multi putoarea creste la tine se adevereste.
Oricum sa ajungi sa jignesti familia cuiva iti trebuie diploma ... Noi dacă te scuipam, nu poți sa cari valoarea ! Mizerie ce esti ! Poți da mana cu Jou!
Ps: sa nu rămâneți "înciotați" panseluțelor.
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Dacă sunteți frați, ai spus tot. Unde nu-i , nici Dumnezeu nu cere :D te pup divo!
Nu ma pupa, te rog frumos.
Oricum sa ajungi sa jignesti familia cuiva iti trebuie diploma ... Noi dacă te scuipam, nu poți sa cari valoarea ! Mizerie ce esti ! Poți da mana cu Jou!
Ps: sa nu rămâneți "înciotați" panseluțelor.
Nu jignesc pe nimeni, era o gluma, dar atat poți, atât poti, repet. Atat poți.
Nici nu mai intru ca dupa razboi săriți toti pe aici cu tâmpenii. Nici asa nu va convine. Cu tine chiar nu a avut nimeni nimic, tu te ai bagat in niste conversatii mai ales ca pe hartă ai fost absent toata lumea.
Daca te ai simțit chiar imi pare rau, erau niste glume.
V am mai spus sa puteți da valoare unui om trebuie sa fiți cineva. In cazul de fata nu puteți da valoare cu mistria sau cu lopata.
Divo, faci atatea valuri pe aici...dar e dubios ca n-am auzit de tine pana acum hmmmm
Poate ca ai auzit, dar sub alt context si nume :)).
Ne mai auzim, nu mai fac glume ca multi nu le înțeleg.
Ma duc sa dau la animale, spor.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Pai daca am auzit dar sub alt nume inseamna ca esti praf, altfel nu-ti schimbai numele ca pe sosete.
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Eu cu Jou am și am avut ceva! Te-ai trezit , tu , prințesa adormită sa-i dai o mana de ajutor regelui , tau , probabil ! În rest nimeni nu a avut cu tine nimic !

Spor la animale ! Sa nu uiți sa intri pe joc ca ai mai pierdut un full de atac, rătăcit prin sat !

Ps: Lansați trenurile în aceasi secunda , nu în 2 secunde , maeștrilor!
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Ai si tu dreptate, cu fullul ala aveam planuri mari, vroiam sa anexez Basarabia.
O sa intru cand o sa am internet, dar acum ma duc in păpușoi sa caut vaca.
Pai daca am auzit dar sub alt nume inseamna ca esti praf, altfel nu-ti schimbai numele ca pe sosete.
Corect.
Tu ai venit aici sa vezi de ce sunt valurile asa mari sau ai alte planuri :))
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Ai si tu dreptate, cu fullul ala aveam planuri mari, vroiam sa anexez Basarabia.
O sa intru cand o sa am internet, dar acum ma duc in păpușoi sa caut vaca.
Corect.
Tu ai venit aici sa vezi de ce sunt valurile asa mari sau ai alte planuri :))
Da ma cacat ,tu ai vreo realizare pe jocu asta ? Sau gagai doar a bășini pe aici ?
 
Sus