Discutii libere L78

=gerula=

member
Scor reacție
0
vezi tu... de aia exista legendele... pentru ca sa afle toata lumea...

eu NU AM SCHIMBAT tribul !!! am fost dat afara miseleste si atacat de niste lasi fara onoare :))
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Gerula era ultima persoana la care ma asteptam sa-si tradeze tribul tbh :)) interesant joc
Macar de muta si el cand jocul conta,nu cand deja se stia 100% cine castiga lumea,dar banuiesc ca ii era frica de nwo atunci :))
A fost băgat la interne / concediat ! Nu a ieșit el.
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Tupeu, iar ai venit?
Dute la muncă si da banii la oameni,tu esti un comision neplătit la timp pt societate. Dar ai si tu dreptate, ajutorul social e prea mic.
Mariuse eu aștept valul 3 sa ma pot deplasa.
Tu gerula, atât poti tu. Toata lumea stie ce tencuiala de proastă calitate esti.
Daca si altii iti spun tu tot incuiat esti?
Asta e viața.
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Ai fost dat afara? Pai de ce ai fost dat afara ma? Si atacat de niste lasi.
Ba, tu esti egal cu sticla de cola cu aroma de pin si mure pusa intr un scotch bun.
Pai tu trebuia sa fii scos demult ma, si tu si visina, si xeler si etc.
Pana acum erati oamenii squad de la începutul epocii de piatră, pai tu crezi ca noi nu vedeam?
Acum te a dat tribul afara.
Hai ca incepe sa miroasă a sulfat de cand ai apărut si tu pe aici.


Sănătate multa tuturor.
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Xeler, gerula, visina, crys si restu au intrat la voi pentru a vă da o mână de ajutor ca aveati nevoie, au fost singurii din top la voi dupa cum s-a vazut :)) lumea ce a jucat pe 78 stie foarte bine ce si cum s-a întâmplat asa că nu va mai dati zmei pe extern, daca nu eram eu legend nu mai exista de mult, însă squad da, intradevar era mai greu razboiul cu nwo, dar tine-ti bine minte squad fara voi exista însă voi fără squad nu! Spor pe 80 :*
 
Scor reacție
0
Xeler, gerula, visina, crys si restu au intrat la voi pentru a vă da o mână de ajutor ca aveati nevoie, au fost singurii din top la voi dupa cum s-a vazut :)) lumea ce a jucat pe 78 stie foarte bine ce si cum s-a întâmplat asa că nu va mai dati zmei pe extern, daca nu eram eu legend nu mai exista de mult, însă squad da, intradevar era mai greu razboiul cu nwo, dar tine-ti bine minte squad fara voi exista însă voi fără squad nu! Spor pe 80 :*

Nu cumva au intrat din cauza faptului ca numai aveati nevoie de formula ,,SCITII,, inghitind JP? Si daca LEGEND n ar exista fara SQUAD , foarte curios sunt cum SQUAD ar fi existat fara LEGEND fiind solo pe lume... Nu i injosii luandu le din merite tuturor care au avut la profil LEGEND pentru ca fara ei existau sanse mari ca tu si mica ta echipa sa defilati pe 80 acum :) Succes !
 

=gerula=

member
Scor reacție
0
tu nu vezi ce limbaj folosesc "conducatorii" legendelor? pai nici nu mai conteaza skill-urile legate de joc, nu ca ar avea ceva deosebit... in doua zile de razboi, gata, s-au evaporat.

cine urmeaza astfel de oameni, o sa ajunga exact acolo unde merita.
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Nu cumva au intrat din cauza faptului ca numai aveati nevoie de formula ,,SCITII,, inghitind JP? Si daca LEGEND n ar exista fara SQUAD , foarte curios sunt cum SQUAD ar fi existat fara LEGEND fiind solo pe lume... Nu i injosii luandu le din merite tuturor care au avut la profil LEGEND pentru ca fara ei existau sanse mari ca tu si mica ta echipa sa defilati pe 80 acum :) Succes !

Vorbește cel care defileaza pe 80 :))) Cel care din 3 organizate i s-a destrămat tot tribul... :(
 

BragoWar

member
Scor reacție
0
multi vitei,scuze,viteji,,,dupa razboi se arata
Divo mai bine bagă tu ceva cola ca vine curând valul 2 de corona și să nu te ia somnul, ma bucur oricum ca mai avem cu cine ne distra, respectele mele

distractia este reciproca,mai ales cand nu ai ce pierde
gerula nu o tot da in fente cu stergere cont,nu toti sunt facuti din rahat ca si tine,Squad da,isi merita victoria,au jucat,ce cand si cum ii priveste,ca nu e tocmai moral ce au facut,ma refer la conditii peste conditii....au avut puterea si si-au permis,au avut si cu cine,a fost usor cand cineva are incredere 100%,dar tu Gerula....esti nacajit rau,Squad zice clar ca ai avut un rol stabilit in Legend,tu nu,o tii cu batman batman,te injosesti pt cateva sate,ai pupat la buci aici pe 78 pe unde ai apucat,opreste-te cu comenturile,squad e mult mai mare,iti ajung bucile lor pt 2 lumi
 

=gerula=

member
Scor reacție
0
BragoWar, iar te bate logica si te faci, ca daca chiar nu intelegi e mai grav

in legend am spus ce nu era bine de mai multe ori, inclusiv tie pentru ca am avut impresia ca intelegi si poti schimba ceva... aiurea. beton armat... nimic, 0 intelegere, exact cum dovedesti si aici...

dar oricum nu mai conteaza, ati aratat ce puteti, mai aveti un singur lucru de facut: stergere cont !

nici nu stiu cum mai poti dechide gura pentru orice, cand in topuri, din lartea legend, gasim jucatorii din cheers sau scitii si nicidecum din legend... si mai aud despre valoarea vostra? da-ti o palma sa te trezesti... realitatea e dura !
 
Scor reacție
0
Vorbește cel care defileaza pe 80 :))) Cel care din 3 organizate i s-a destrămat tot tribul... :(

Bineinteles ca vorbesc :) Am recunoscut infrangerea cat si victoria voastra in fata oricui. N am spus absolut nimic de lucrul acesta , bravo voua , meritati. Cum ati castigat nu conteaza , orice conducator calca pe cadavre pentru echipa lui , deci felicitari conducerii SQUAD.

Eu m am referit strict la faptul ca lovesti mana care te a hranit , deci nu esti un catel credincios. Cand ai avut nevoie de LEGEND , erau fratii tai , cand ti au crescut coltii si nu te mai incomoda nimeni pe harta , ti ai dat arama pe fata.

Ca sa intelegi mariuse , NU VA CONTESTA NIMENI VICTORIA , dar stai potol acolo ca n ai fost asa bombardier cum pretinzi tu. Si eu zic ca sunt nr.1 pe Europa , dar pusca mea , nu e asa , intelegi ?

@Devil Tasmanian de aici si vorba sa ti tii prietenii aproape si dusmanii si mai aproape. De la dusman sunt sanse mai mari sa fie sincer , ca bichonul de braileanu a dezamagit pe lumea asta.
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Le-am oferit 5 locuri in loc de 15,fara nume si fara top 3 cum au cerut, e si normal sa le ofer 5 locuri atat timp cat nu au mai jucat nimic, au pus conditii si au facut tot felul de magarii pe parcursul jocului, vrei sa-mi spui ca daca mergeau cu voi le ofereati 30 de locuri cat le-ati promis? :)))) nu o arde in penibilitate, daca nu eram eu sa rup cu voi legend nu mai era de mult pe harta si nu mai aveau nici acele 5 locuri,iar nemulțumitului i se ia darul :) pana una alta, ramai sa joci pe 80 ca jucator, conducerea unui trib nu e de tine dupa cum s-a vazut
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Pai si la ce mai plangeti pe aici? V-am oferit ceva, s-a refuzat din partea voastra, ne-ati dat razboi, va scoatem de pe harta, pe viitor unde ne intersectam ne batem si ura si la gara, nu vă mai smiorcaiti ca niste fetite de 2 ani ca v-a făcut squad nu stiu ce, nu v-a facut nimic,noi v-am ajutat la început cand aveati nevoie nu nwo, dupa v-am oferit ce ați meritat, punct.
 

REPTAR

member
Scor reacție
0
Dacă nu vă potoliți va spun lu mama și va urecheste. Bucurați-vă de joc și nu va mai înțepati atât. Jucători buni sunt in ambele tabere. De ajuns că au stricat ăștia jocul asta cu blestematul de târg de resurse, ne mai înjurăm și noi între noi și pe alte lumi ajungem sa jucăm împreună. In loc să faceți revoluție și să scoatem depozitul stam să scoatem limba unii la alții și foști admini își fac de cap pe joc. Eu personal mă bucur că la revenire am prins așa lume frumoasă care a avut de toate. Mă duc, s-a terminat publicitatea la Jack Sparow.
 
Scor reacție
0
Le-am oferit 5 locuri in loc de 15,fara nume si fara top 3 cum au cerut, e si normal sa le ofer 5 locuri atat timp cat nu au mai jucat nimic, au pus conditii si au facut tot felul de magarii pe parcursul jocului, vrei sa-mi spui ca daca mergeau cu voi le ofereati 30 de locuri cat le-ati promis? :)))) nu o arde in penibilitate, daca nu eram eu sa rup cu voi legend nu mai era de mult pe harta si nu mai aveau nici acele 5 locuri,iar nemulțumitului i se ia darul :) pana una alta, ramai sa joci pe 80 ca jucator, conducerea unui trib nu e de tine dupa cum s-a vazut

Bineinteles ca le ofeream , aveau intelegerea in fata :) Asa cum am facut pe 72 , faceam si pe 78 cu LEGEND , nu ma deranja absolut deloc.

Nu prea a fost de mine pe 78 , intr adevar , mi a lipsit cu desavarsire timpul , iar mai apoi nervii. Dar nu este problema , roata este rotunda brailene si nu se stie cand o sa ai nevoie vreodata de persoanele pe care tu le scuipi acum :) Dar ce stim noi , restul , pu*imea ...tu si numai tu esti singurul conducator de pe .RO , restul sunt 0 in comparatie cu tine , care ai castigat o lume cu recrutari si manevre , ca mine de altfel :)))) diferenta este ca eu imi vad lungul nasului si nu sunt obraznic , educatia ...( atac la persoana )

Iti mai repet ca poate n ai inteles de prima data , stai potolit acolo in banca ta ca este greu sa fii smardoi pe burta goala.( ma refer doar la partea tribala :D )
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Bineinteles ca le ofeream , aveau intelegerea in fata :) Asa cum am facut pe 72 , faceam si pe 78 cu LEGEND , nu ma deranja absolut deloc.

Nu prea a fost de mine pe 78 , intr adevar , mi a lipsit cu desavarsire timpul , iar mai apoi nervii. Dar nu este problema , roata este rotunda brailene si nu se stie cand o sa ai nevoie vreodata de persoanele pe care tu le scuipi acum :) Dar ce stim noi , restul , pu*imea ...tu si numai tu esti singurul conducator de pe .RO , restul sunt 0 in comparatie cu tine , care ai castigat o lume cu recrutari si manevre , ca mine de altfel :)))) diferenta este ca eu imi vad lungul nasului si nu sunt obraznic , educatia ...( atac la persoana )

Iti mai repet ca poate n ai inteles de prima data , stai potolit acolo in banca ta ca este greu sa fii smardoi pe burta goala.( ma refer doar la partea tribala :D )

1.nu compara niciodata o lume cu alta, nu compara ce a facut tribul lui ursu pe 72 cu ce a facut legendul pe 78 si nu poti da ce zici de la inceput daca pe parcurs acea persoana se schimba si nu mai este ca la inceput

2.nu sunt si nu ma dau conducator e prima si ultime lume ce am jucat in conducere, pentru-ca nu-mi place, aici m-am implicat pentru-ca a fost nevoie, poate daca nu ma implicam avea alta întorsătură lumea 78

3.Nu scuip pe nimeni si razboiul asta nu s-a câștigat prin recrutari pentru-ca era harta destul de egala cand ati adus si shield de partea voastra iar legendul s-a ocupat de ei, 3 organizate am dat pe voi, primul singuri, al doilea cu legend iar al treilea singuri cel si care v-a facut sa dati stergere, asa ca nu mai spune ca s-a câștigat prin recrutari si manevre razboiul, au castigat triburi lumi si pe harti mai rele, voi nu ati avut conducere si organizare deasta s-au plans toti dupa si ne-au felicitat pentru organizarea noastra si cum dadeam pe voi

4.Am respect pentru cine consider eu ca merita respect, ma adaptez anturajului si imi arat caracterul cui trebuie sa-l vada, multi ma stiu dar putini ma cunosc stii ce zic?
 
Scor reacție
0
Deschizi subiecte sensibile cand vorbesti de caracter ... care intr un final nu te va avantaja ba chiar o sa cazi mai rau decat mine in penibil.

Si daca spui ca harta era egala , este clar ca nu tu ai jucat pe L78 , ci a fost alt brailean pe cont , caci Marius al nostru juca Zuma :)) . Si da , conducere nu am avut :) Am spus si in precedentul mesaj , mi a lipsit timpul si nervii pe final. Inafara de Iuda si Lmrme alti conducatori cu cohones n au fost cu N.W.O. Poate in alte triburi vor fi , dar la noi , nu.
Nu am absolut nici o problema sa ma etalez si cu esecurile , 78 a fost un fail pentru mine care mi a demonstrat ca fara o conducere stabila , activa si capabila nu pot concura singur vs toata harta cum mi as fi dorit chiar daca am o echipa exceptionala cum a fost cea de pe 78. Cu ocazia asta imi cer si scuze baietilor care s au implicat ca nu ne am putut atinge obiectivele :) Failul imi apartine mie si am spus asta in fata tuturor :)

Cat despre compararea lumilor , compar doar intelegerea. Daca lui Devil ii propusem ca tribul final sa nu aibe locuri fixe pentru triburi , ci sa fie impartite pe merit in functie de ce a jucat fiecare , asa se realiza si tribul final.
 
Sus