Discutii libere L78

Pity 09

member
Scor reacție
0
ghgg.jpg

Sa inchidem subiectele...bafta...Si Mars...respect pe jocul asta n am...si asta de aici inveti
 

warhopegod

member
Scor reacție
0
Pentru ca se anunta un viitor mai agitat, simt nevoia sa subliniez un set de reguli basic pentru oricine isi propune sa lanseze atacuri asupra satelor mele:

1. Regula Covid
Pentru a evita inghesuiala acum cu virusul, va rog sa lansati organizat si cu spatiu intre lansari mai mare de 10 secunde.
2. Regula Lansarii Naucitoare
Cand doriti sa ma surprindeti cu o lansare incognito si surprinzator de surprinzatoare, lasati-mi mesaj cu 24 de ore inainte, sa verific daca nu cumva Regula Covid risca sa fie incalcata. Practic va fi la fel de "say whaaat??", dar in conditiile corespunzatoare.
3. Regula Protocol
Nu se accepta atacuri care ajung inainte de ore 13:00 si pana cel tarziu orele 19:30, si doar in caz de urgenta sau dorinta maxima "It's a must man", cu extinderea timpului pana la 20:00.
4. Regula Receptie Trupe
Cautati pe cat posibil sa le timiteti separat. Este de preferat 1 berbec cu 1 unitate pe rand. Riscul de a se perpetua virusul se diminueaza drastic.

Important! Masca este intotdeauna obligatorie la momentul lansarii, altfel nu am facut nimic.

Atat am avut de zis.

In rest, toate cele bune si sa fie un joc cat mai frumos pentru toti, cu mare accent pe cuvantul joc.
 
Scor reacție
0
Ati rupt miseleste intelgelerea inainte de termen si acum sunteti bombardieri =))))) ciocu mic si joc de glezne :D inca nu ati castigat
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Ati rupt miseleste intelgelerea inainte de termen si acum sunteti bombardieri =))))) ciocu mic si joc de glezne :D inca nu ati castigat

Ce înțelegere? Ai fost cu verme la notar și nu știam noi? :)) nu a fost alianță, a fost un amarat de PNA în care l-ați tratat la mișto, stateati pe sittere unde atacam noi, dădeați nobili goi pe satele dintre voi sa vedeți dacă avem paladin, recrutați internele noastre, cucereati barbare la noi în k... Toate astea se adună dar na asta e karma:)) și oricum ți-am zis asta e joc de strategie pompy, cine mută mai bine câștigă, am făcut ce trebuia sa facem pentru echipa, aliați și oamenii ce-și dau interesul sa dăm culoare acestei lumi,acum primesc cei din echipa ta ce au oferit și ei pe alte lumi :) se întoarce întotdeauna roată în viața, dar tu nu poți numii backstab, are o tentativă asa de mini-backstab, meritați mai devreme oricum :)) dacă vrei definiția backstabu-lui fă o cerere la maram și o rogi să-ți explice ce înseamnă adevărat un Backstab nu ce baliverne aberezi tu :)
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
+ ca nu aveam ce înțelegeri sa avem cu tine pompy din moment ce tu conduci nwo doar cu numele, deciziile le iau alții :) ce treaba are pietraru cu ruperea PNA-ului dintre noi dacă el joaca in sel și tu în nwo? :)) erau multe manevre la mijloc acolo așa că am ales sa jucam pe harta, fiecare are k-ul și sperăm la o joaca frumoasa, spor
Screenshot_20201103_015119.jpg
IMG-20201103-WA0035.jpg
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Brailene fugi la somn tu ca esti obosit :)))))) Bea o gura de apa , trage putin aer in piept si calmeaza te ca momentan tu nu valorezi nimic in ecuatia acestei lumi:) Esti doar un - pentru imaginea tribului tau si atat. Lasa conducatorii din squad sa vorbeasca despre binele tribului , nu tu , un neica nimeni :D
 

Mihnea.

member
Scor reacție
0
Brailene fugi la somn tu ca esti obosit :)))))) Bea o gura de apa , trage putin aer in piept si calmeaza te ca momentan tu nu valorezi nimic in ecuatia acestei lumi:) Esti doar un - pentru imaginea tribului tau si atat. Lasa conducatorii din squad sa vorbeasca despre binele tribului , nu tu , un neica nimeni :D

Te am prins...


DB1C228C-6CA9-4A53-AC9B-1309E41DF4E8.jpeg
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Brailene fugi la somn tu ca esti obosit :)))))) Bea o gura de apa , trage putin aer in piept si calmeaza te ca momentan tu nu valorezi nimic in ecuatia acestei lumi:) Esti doar un - pentru imaginea tribului tau si atat. Lasa conducatorii din squad sa vorbeasca despre binele tribului , nu tu , un neica nimeni :D

Eu sunt foarte calm, tu ești singurul ce arată frustrare :) nu mai murii de grija noastră și a legendului, mai bine l-ai împăca pe botez sa între în trib:))

Screenshot_20201103_020303.jpg
 
Sus