Discutii libere L78

Pity 09

member
Scor reacție
0
Ne auzim pe L300 la pensie ...sau poate mai repede daca Cei care dețin și administrează jocul etc...vin cu mai multe reguli împotriva fraierilor cu 10-15 academii gen squad și nw0...și mai sunt câteva triburi care joaca cu toate neamurile...Probabil vor strica lumile viitoare...Oricum o primă regula a venit cea cu sprijin doar în același trib...Dar mai e de munca...până atunci ...mă pi$$ pe aia cu 10 academii care distrug jocul...din nou tre sa menționez squad și nw0...bye bye
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Ne auzim pe L300 la pensie ...sau poate mai repede daca Cei care dețin și administrează jocul etc...vin cu mai multe reguli împotriva fraierilor cu 10-15 academii gen squad și nw0...și mai sunt câteva triburi care joaca cu toate neamurile...Probabil vor strica lumile viitoare...Oricum o primă regula a venit cea cu sprijin doar în același trib...Dar mai e de munca...până atunci ...mă pi$$ pe aia cu 10 academii care distrug jocul...din nou tre sa menționez squad și nw0...bye bye


Olla pity :))
 

Mihnea.

member
Scor reacție
0
Ne auzim pe L300 la pensie ...sau poate mai repede daca Cei care dețin și administrează jocul etc...vin cu mai multe reguli împotriva fraierilor cu 10-15 academii gen squad și nw0...și mai sunt câteva triburi care joaca cu toate neamurile...Probabil vor strica lumile viitoare...Oricum o primă regula a venit cea cu sprijin doar în același trib...Dar mai e de munca...până atunci ...mă pi$$ pe aia cu 10 academii care distrug jocul...din nou tre sa menționez squad și nw0...bye bye
Stai usor, campionule. Cand ii dadeai mesaj lu replay sa vii, ai uitat.
Mai ia 3 barbare ca esti cam incordat...


 

Pity 09

member
Scor reacție
0
Stai usor, campionule. Cand ii dadeai mesaj lu replay sa vii, ai uitat.
Mai ia 3 barbare ca esti cam incordat...


Da eram dispus să va ajut contra nw0 și v am dat mesaj ca să știți ...dar nu știam că voi sunteți mai petarde ca aia din nw0 așa că mars din fata mea ...

Acu chiar daca nu i suport pe aia din nw0...sper să câștige și voi ăștia din squad sa pierdeți...PETARDE de oameni mai sunteți...nu e vreo jignire...e doar simplul adevar....cu siguranță l ați mai auzit
 
Ultima editare:

Pity 09

member
Scor reacție
0
Data viitoare sa citesti tot mesajul am specificat ca veneam la voi daca toti erau de accord...inclusiv conducerea scitii...dar te cred ca esti chior sau iti place sa scoti din context...Cine va mai crede cu pna sau alianta inseamna ca sunt dusi cu pluta rau...Voi nu aveti cuvant...Squad trib de rahat...
 
Scor reacție
0
Ce iti mai este si cu diplomatia asta , ii dau declaratie de razboi lui xelero dar accepta sa fie recrutat de aliatii lor Legend :))))

1 cate 1 :)))) parca asa erau mesajele =)))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
N-am crezut ca astia din squad pot fi mai terminati decat tovarasii lor 4gl :D dar ne-au aratat ca se poate :))))))). halal mentalitate, 0 barat, nimicuri, zdrente :D pace :D


esti forta sa mor de nu:))) au fost inchise 4-5 lumi de pe vremea cand ai fost internat in 4gl pentru incompetenta tribala si inca suferi ?:)))
 

Pity 09

member
Scor reacție
0
Ce plânge pompy The pirate că tribul lui de rahat cu 10 academii mănâncă bătaie de la alt trib tot de ....... cu 20 de academii ...Sa te chinui sa faci pp urî pe vreo 5-6 lumi și totuși să pierzi...nasol....
 
Scor reacție
0
Ce plânge pompy The pirate că tribul lui de rahat cu 10 academii mănâncă bătaie de la alt trib tot de ....... cu 20 de academii ...Sa te chinui sa faci pp urî pe vreo 5-6 lumi și totuși să pierzi...nasol....

Sa ne cauti cand ne bati tu :))) Pana atunci deocamdata ti ai atribuit inca o lume pierduta in care suntem si noi prezenti :D Ma rog , v ati dus cu coada intre picioare in legend

Si inca n am luat bataie , inca suntem pe harta pregatiti pentru orice confruntare :) Am intrat sa castigam nu sa facem fuziuni asa ca VOI :D
 

Pity 09

member
Scor reacție
0
Sa ne cauti cand ne bati tu :))) Pana atunci deocamdata ti ai atribuit inca o lume pierduta in care suntem si noi prezenti :D Ma rog , v ati dus cu coada intre picioare in legend

Si inca n am luat bataie , inca suntem pe harta pregatiti pentru orice confruntare :) Am intrat sa castigam nu sa facem fuziuni asa ca VOI :D

Nu mă poți numii jucător de triburile...am intrat pe 3 lumi din 30...voi sunteți aia disperați...aștept ziua când vor exista mai multe reguli pe joc...gen maxim o academie...sau niciuna ...nu de alta dar trebuie sa de-a una peste bot tuturor fraierilor astora de distrug jocul cu atâtea academii ....mai mentionez squad nwo și alte 2-3 triburi sau se subînțelege? ...scopul meu nu i sa câștig...ci sa va i au la mișto...Așa că nu plângeți...la cum arata treabă...nwzero a luat țeapă de la squad...
 
Ultima editare:

Pity 09

member
Scor reacție
0
;);):cool:
 

Atașamente

  • DIV_HAIOS019.jpg
    DIV_HAIOS019.jpg
    34,4 KB · Vizualizări: 122

Pity 09

member
Scor reacție
0
A fost candva un joc frumos
A fost...

End of this Game...

2020

Cam asta e idea...E multa lume de nu mai da 2 bani pe taraba asta de joc...e deja mort ...mai ramane inmormantarea...pana atunci ma pis pe squad nwo woc si alte 2-3 triburi care de frica joaca cu 7-8 academii pline de sclaveti...ce pot sa mai zic...daca va place sa fiti sclavi..atunci mwie...sclavi o sa fiti...si donatori de sate ......sa castigi acu o lume pe triburi ...inseamna sa fi un fel de dinamo scapand de retrogradare...atat de jos e jocul in momentul de fata...cine la adus aici...merita `felicitat`...acu cativa ani intrau cate 60 000 - 70 000 ...acu mai intra 1000 :))...si astia 900 intr un trib si 100 in altul...Hai pa fraierilor...si nu uitatti ca ma pis pe voi Squad Nwo si pe toti care faceti jocul si mai praf _I_


P.S.

E plina lumea de sclavi...exemplu squad...Si cand ma gandesc ca eu am intrat de placere..in timp ce altii sunt disperati sa castige facand jocul o gluma proasta...dar nu poti face nimic...doar scoti...pl..si te pisi...pe ei evident...
 

Atașamente

  • yyyy.png
    yyyy.png
    21,1 KB · Vizualizări: 158
Ultima editare:

Disconnected

member
Scor reacție
0
Ai dreptate, având în vedere ca si Mnks au ajuns sa recruteze continente întregi doar pentru a încheia o lume si atenție Mnks fiind unul dintre cele mai bune triburi de pe RO cu 4 luni mai repede, este jalnic unde am ajuns. Eu înțeleg ca ești frustrat, dar e simplu, mai vrei sa joci adaptează-te, nu mai vrei e simplu renunța, dar nu jignii un un server întreg! Baftă
 
Scor reacție
0
Asta este jocul actual pity , pe ultima lume pe care te am vazut erai in equili , un trib care avusese 75% din harta in palma cu recrutari si diplomatii :) jignesti ceva din care candva ai facut parte :)

Cat despre squad iti postez doar ce i am zis si lui braileanu de pe un sitter :)

Lord Camicazee oct 29, 12:27
Asa bombardieri erau si altii brailene si tot cu unghia in gat au plecat :*

MariusBr7 oct 29, 12:29
:))) da nu-s bombardier,doar ca am facut ce trebuia sa fac :D e joc de strategie boss

MariusBr7 oct 29, 12:29
daca-s mai inteligent ca conducatorii vostrii nu e problema mea :))

Lord Camicazee oct 29, 12:39
Vedem la final de lume brailene a cui strategie e mai buna :)


Momentan eu te inteleg sincer ca te plictisesti , ca n ai ce conduce , decat innobilari de barbare si interne , ca in rest recrutari angro ...

Ti am mai spus , asta arata cat de neincrezator esti in echipa proprie de inceput de ai fost nevoit sa asimilezi triburi intregi sa ti perfectionezi o echipa ...


Totodata abtine te de la trimis mesaje catre jucatorii din nwo , atat tu cat si replay ca momentan eu n am umblat cu cioara vopsita la voi , probabil tot din plictiseala

Spor la condus brailene

Pompy la butoane
 

Pity 09

member
Scor reacție
0
Am zis ca nu mai scriu,...dar meriti un raspuns...

Ca sa aiba 75 % mai intai trebuie sa aiba 50 % ...si nu a avut 50 % niciodata...

Succes celor care mai incearca sa joace triburile.ro cu un trib...poate un trib + 1 academie...si mesajul de deasupra ramane...ma pis pe squad nwo si alte 2-3 triburi care intra ca disperatii cu 7-8 academii pline de `sclaveti` din prima zi...

Eu ma alatur celor vreo 50 000 care si au bagat deja pl in joc si au renuntat...

bye bye...
 

Deleted User - 743794019

te adaptezi dupa stilul de joc care se joaca acum, cum crezi ca m-am simtit eu cand am revenit dupa 6 ani de pauza si am vazut ce e pe acest joc, asta e, mergem pe interne , ne jucam:) naspa ca internele nu riposteaza:))
 

warhopegod

member
Scor reacție
0
Mister Pity 09. Una este sa te loghezi pe triburile si sa fi utilizator ca doar ai user si alta este sa te numesti jucator.
Tu din punct de vedere al serverului de ro esti ca si inexistent. Zero cotizari de cand te-ai inscris si aproape spre nulitate ca si joc.
Problema ta, este una generala, specifica omului de rand lipsit de educatie, bun simt sau asumare . Anume, sa-ti constientizezi locul si nivelul. Asuma-ti ca tu desi esti utilizator de triburile, in atatia ani, nu ai reusit deloc sa te dezvolti personal, atat ca joc pe harta cat si ca inteleptciune data de varsta.
Eu nu am nimic personal cu tine, insa vazandu-te atat de inversunat si cu niste afirmatii atat de mari, twstats mi-a raspuns ca nu esti jucator iar mesajele de mai sus mi-au transmis cat de mic esti ca si om.
 

Pity 09

member
Scor reacție
0
Sclavete din academia nwo...iti raspund si tie...
Puteam lejer sa fiu in squad cand m a rugat bunul asta
https://prnt.sc/vadosk ca stia ca vroiam sa i ajut impotriva voastra...E usor sa te adaptezi...Eu doar am zis ca jocul nu mai are farmecul de alta data...nu am nimic personal cu nimeni din squad nwo sau alte triburi mari care intra cu 6-7 academii pline de sclaveti ....nu pot sa zic ca e doar vina lor ca jocul e praf in momentul de fata...

Sunt reguli care se mai puteau adauga...gen asta recenta cu sprijin doar din si in acelasi trib...era buna regula asta acu 30 De lumi...
E normal sa castige cel mai bun...dar in prezent castiga cine are numarul ...

E lipsa de fair play...chiar daca este `legal` doar se profita de faptul ca regulile sunt praf...si de faptul ca foarte multi jucatori care au renuntat...

Cum am zis ...e usor sa te adaptezi...pe serverul Ro...deci bafta pentru cine face asta...pt multi jocul e aruncat de mult la gunoi...si nu i un loc rau...

P.S. ...nu i asa ca in nwo nu triseaza nimeni ? garanteaza Ioan Botezatorul :))
 
Ultima editare:

warhopegod

member
Scor reacție
0
I rest my case, om mic care vorbeste de lucruri care-l depasesc cu mult, ca si cum face parte din ele.
Sa sti ca nu caut nici sa fac o discutie cu tine si nici sa-ti demonstrez altceva decat ce am spus mai sus. Si nu pentru faptul ca esti doar utilizator de triburile, ci pentru ca nu simt ca ai simtul penibilului. Nu ma astept sa intelegi vreodata oricum. Astern doar ganduri personale retorice. :)
 
Sus