Discutii libere L78

killchamp

member
Scor reacție
0
Raspunde-i omului la intrebare, parca ceva asemanator ai facut si tu pe 72 si ziceai ca e strategie
 
Scor reacție
0
Voi chiar aveti cateva frustrari mari legate de L72 :))) Va si inteleg ce i drept , cine va prinde doreste sa va tufa si din nou va pun intrebarea dragii mei prieteni din GREEN , DE CE?! Faceti valuri pe o lume care nu va priveste si in locul vostru m as axa pe L79 ca ati ajuns precum Dinamo , va pregatiti de Champions League de ceva timp incoace :)

Succes !:)
 

laser.frate

member
Scor reacție
0
Nuuu joc în green,nici nu trebuie sa jocuri în green ca să-ți cunosc strategiile : backstab și pupat în fundulet. Legat de sechele, vad ca tu le ai de tot aduci green in discuție.
Am aflat de la un prieten de lumea 72,pana atunci nu am auzit de Pompy bombardieri și backstaberul.
 

Blabla199323

member
Scor reacție
0
Nuuu joc în green,nici nu trebuie sa jocuri în green ca să-ți cunosc strategiile : backstab și pupat în fundulet. Legat de sechele, vad ca tu le ai de tot aduci green in discuție.
Am aflat de la un prieten de lumea 72,pana atunci nu am auzit de Pompy bombardieri și backstaberul.
Asta este br de pe alt cont dacă nu, doar un brăilean rupt de foame
 
Scor reacție
0
Aduc tribul green in discutie deoarece indirect ai facut referire la el :) Si cum eu ma consider un om direct , nu ma feresc sa scriu numele sau sa ma ascund in spatele unor nicknameuri :)

Interesele tribului primeaza inaintea intereselor personale si cat timp tribul tau castiga , ( tu fiind in postura de conducator ) inseamna ca ti ai facut bine treaba. Restul este can can .
 

laser.frate

member
Scor reacție
0
Aduc tribul green in discutie deoarece indirect ai facut referire la el :) Si cum eu ma consider un om direct , nu ma feresc sa scriu numele sau sa ma ascund in spatele unor nicknameuri :)

Interesele tribului primeaza inaintea intereselor personale si cat timp tribul tau castiga , ( tu fiind in postura de conducator ) inseamna ca ti ai facut bine treaba. Restul este can can .


Maaaaa... tu sigur nu esti frate cu Leul Albastru ?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Voi chiar aveti cateva frustrari mari legate de L72 :))) Va si inteleg ce i drept , cine va prinde doreste sa va tufa si din nou va pun intrebarea dragii mei prieteni din GREEN , DE CE?! Faceti valuri pe o lume care nu va priveste si in locul vostru m as axa pe L79 ca ati ajuns precum Dinamo , va pregatiti de Champions League de ceva timp incoace :)

Succes !:)
Avand in vedere cu ce mandrie cantai pe extern ca ai dat backstab (tactica, iti dai seama?) si acum plangi ca te bombardeaza squadul dupa aceeasi manevra, eu cred ca frustrarile sunt mai degraba in curtea ta :)
 
Scor reacție
0
Nu plang , dar nici nu pot sa zic ca mi place :))))) Daca castiga , bravo lor , au fost inspirati chiar daca nu si au respectat cuvantul , daca pierd , sa se gandeasca cum impart rusinea :)
In locul vostru centorag in loc sa fac tam tam pe extern pe alte lumi , mi as da interesul pe lumea pe care joc , in cazul vostru L79 ca momentan aveti in palmares esec dupa esec :D

Avand in vedere cu ce mandrie cantai pe extern ca ai dat backstab (tactica, iti dai seama?) si acum plangi ca te bombardeaza squadul dupa aceeasi manevra, eu cred ca frustrarile sunt mai degraba in curtea ta :)
 

Blabla199323

member
Scor reacție
0
Avand in vedere cu ce mandrie cantai pe extern ca ai dat backstab (tactica, iti dai seama?) si acum plangi ca te bombardeaza squadul dupa aceeasi manevra, eu cred ca frustrarile sunt mai degraba in curtea ta :)
Uite cine sa trezit sa vorbesca de backstab, chiar aia care au dat pe 60, nu îți este rușine, sa zici de alții când ai tai au inventat backstab
 

warhopegod

member
Scor reacție
0
Stimati colegi,
Nu mai fiti obraznici, indiferent de triburile in care jucati!


Berbec, BLC (514|553) , K55 BLC (514|553) K55 --> Ora de sosire: nov 23, 2020 23:59:59:925 DanyKBoom
attack.png
Berbec, GN* SAINT-TROPEZ * (557|546) , K55 GN* SAINT-TROPEZ * (557|546) K55 --> Ora de sosire: nov 23, 2020 23:59:59:927 Dark Eternal
attack.png
GN, MvP (471|499) , K44 MvP (471|499) K44 --> Ora de sosire: nov 23, 2020 23:59:59:947 DanyKBoom
attack.png
GN, MvP (471|500) , K54 MvP (471|500) K54 --> Ora de sosire: nov 23, 2020 23:59:59:948 DanyKBoom
attack.png
GN, MvP (471|501) , K54 MvP (471|501) K54 --> Ora de sosire: nov 23, 2020 23:59:59:953 DanyKBoom
attack.png
GN, MvP (472|502) , K54 MvP (472|502) K54 --> Ora de sosire: nov 23, 2020 23:59:59:991 DanyKBoom
attack.png
Spionează, 111. GN Squad (525|575) , K55


Nu inspirati teama sau respect nimanui ci un mare, foarte mare sentiment de mila.

Si cel mai bun coleg de trib cu mine daca ai fi fost, tot la fel as fi procedat cu tine. Nu zic nimic de culorile tribului, ca nu au nici o vina colegii tai care joaca si se bucura de un joc jucat in limitele normalului.

Frumos ar fi sa-ti ceri scuze atat fata de cel pe care-l ataci cat si fața de proprii colegi pe care nu-i onorezi deloc cu un asemenea "skill".
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Uite cine sa trezit sa vorbesca de backstab, chiar aia care au dat pe 60, nu îți este rușine, sa zici de alții când ai tai au inventat backstab

Tu pari ca suferi de lipsa de atentie. Singurul motiv pentru care eu am iesit pe extern a fost faptul ca Pompy a pomenit de green. Nu are rost sa stau sa fac istoriile relatiilor diplomatice ale green pe o lume pe care nu joaca, dar pe scurt, noi ne-am tinut mereu de promisiunile diplomatice atata timp cat intelegerile nu au fost incalcate. N-ai decat sa mananci maro cat vrei despre cine vrei, dar scuteste-ma de atacuri lipsite de sens si dovezi la adresa green. Daca vrei sa comentezi de green, noi jucam pe 79, nu aici.
 

Blabla199323

member
Scor reacție
0
Tu pari ca suferi de lipsa de atentie. Singurul motiv pentru care eu am iesit pe extern a fost faptul ca Pompy a pomenit de green. Nu are rost sa stau sa fac istoriile relatiilor diplomatice ale green pe o lume pe care nu joaca, dar pe scurt, noi ne-am tinut mereu de promisiunile diplomatice atata timp cat intelegerile nu au fost incalcate. N-ai decat sa mananci maro cat vrei despre cine vrei, dar scuteste-ma de atacuri lipsite de sens si dovezi la adresa green. Daca vrei sa comentezi de green, noi jucam pe 79, nu aici.
Eu nu sufăr deloc de atenție, dar nu îmi plac mincinoși notori ca voi.. Voi a-ti dat un termen de 24 de ore, acolo la ruperea alianței și a-ți atacat după o ora și erați cu mesaje de recrutare la noi în trib, va cunosc prea bine, sunteți la fel cu backstab, dar când va d-au alții plângeți, sa nu uitam ca unii de la voi, făceau oferte pe 72 pentru sate, asa echipa de mincinoși, am văzut doar la Squad care umbla cu vândut aliaților ca să aibă și ei o șansă la harta... Felicitări adevărate caractere... Care a-ți stricat jocul asta
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Eu nu sufăr deloc de atenție, dar nu îmi plac mincinoși notori ca voi.. Voi a-ti dat un termen de 24 de ore, acolo la ruperea alianței și a-ți atacat după o ora și erați cu mesaje de recrutare la noi în trib, va cunosc prea bine, sunteți la fel cu backstab, dar când va d-au alții plângeți, sa nu uitam ca unii de la voi, făceau oferte pe 72 pentru sate, asa echipa de mincinoși, am văzut doar la Squad care umbla cu vândut aliaților ca să aibă și ei o șansă la harta... Felicitări adevărate caractere... Care a-ți stricat jocul asta
Vorbesti tampenii. Primul atac a fost dat de COSMIN.FR la 12h dupa ruperea aliantei. Este adevarat ca termenul dat a fost 24h, Cosmin a gresit acolo, noi am dat mesaj conducerii voastre ca niciun alt jucator green nu va mai ataca, asa cum am promis. Suits a atacat in secunda 2 si a declarat razboi. Iti sugerez supliment de vitamine, ca ai pierderi de memorie.

Ca sa fiu si on topic, mi se pare amuzant ca ii blamezi Squad pentru backstab :) Practic s-au aliat 2 triburi ale caror conduceri au backstab-uri la activ, @PompyThePirate zi tu daca n-ai fi aplicat aceeasi tactica daca harta iti permitea ?

PS: Nu voi mai continua discutia pe acest forum, deoarecere echipa green nu are nicio legatura cu l78 :)
 
Ultima editare:
Sus