Discutii libere L78

Blabla199323

member
Scor reacție
0
ma nacazule',oricare de 100k din academie Legend iti da clasa,stau si lupta,dau dovada de caracter si curaj,ce nu o sa ai cat porti tu p l,chiar si aia pe care i-ati atacat voi zmeii care la prima zi de razboi declarat contra Squad ati fugit la ei si ati dat tot din casa,LegX interne,si ati atacat acolo stiind ca aia sunt incativi,ce crucea ta mai apari pe aici sa te lauzi cu sate luate de la inactivi?cu sate cedate de asmancasalamdarnam intemeietor in LegX,care va dat trupele de pe jucatorii de acolo,cu astia te lauzi?crezi ca primesti vreo medalie de la Squad?si aia se pisa pe voi.ce lider nu iubeste tradatorii si nu uraste tradarea?mai prost ca tine nu a vazut planeta,esti de o nesimtire crasa,avem sange in instalatie sa ne batem cu voi pana la ultimu' sat,chiar credeai ca dupa plecarea voastra noi o sa dam stergere si gata lumea?trebuie sa munciti pt fiecare sat pe care vreti sa-l luati,clar nu avem scopul sa castigam lumea,jucam de placere,voi sunteti aia care trebuie sa munceasca sa castige lumea,voi sunteti trei sferturi de harta si nu puteti veni cu statistici pozitive ca lauda,trebuie sa fie ceva normal sa fie asa,pe paulm l-ati aburit sa vina cu voi si i-ati dat dauna totala,tu ce valorezi ma?ca te-ai plimbat din trib in trib sa aduni sate,esti jucatorul si pl,tu nu poti sa pricepi ca si jucatorul ala care pierde sate si nu-si tradeaza tribul,oricare ar fi el cat de mic,da clasa celor de speta ta?cum p l m sa fii atat de prost si sa nu pricepi?



unde era Squad?departe?:))))departe de mine sau altii dar langa voi, iar sprijin ati primit de la ei la greu
https://prnt.sc/witqxe
https://prnt.sc/wijbn0
https://prnt.sc/wifk5s
astea cateva ce sunt de la satele ce le-am luat eu,sa nu mai zicem de sittere si splituri la 10ms....
cu premeditatul.....cine a blindat sate langa tine premeditat?in razboiul cu Cheers au aparut multi inactivi,nu mai era nevoie de def pe granita cu ei,era suficient cel zonal,oamenii aveau deful acasa iar sa recrutezi un nobil nu ai nevoie de zeci de ore...nu te mai da erou,si Squad stie ce lepra esti,dar ca in orice raboi trebuie carne de tun,si de unde sa ia?de pe granita,nacajiti de astia ca tine care dupa sunt internati.
mariusbr7 a dat dat dovada de inteligenta chiar daca are probleme la coloana,stie ce face,nu e prost,gandeste mult mai repede decat tine sau oricare dintre aia care ati plecat,daca ti-a mers vrajeala cu diavolu sigur nu iti va merge cu el,e chestiune de timp.
Se zice cine se aseamănă se aduna, squad și adus încă un om de le seamana de abia aștept sa joc cu ăștia în alte circumstanțe
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Gerula ala isi etaleaza prostia pe forum.
Imi arati ca un trib gen Squad dupa ce a facut, sa luat la trântă cu un trib dupa ce la recrutat.
Ce statistică mai pui ma tu. In Legend visina era pe mod avion si tu pe mod Tramvai. Te bagi in seamă pe aici si schimbi subiectele ca pe șosete, dar in loc sa schimbi in mod favorabil, ne arăți ca" pros..l nu e p...t destul pana nu e si fudul".
Daca aia nu te baga in seamă nu trebuie sa vii aici sa ne arăți faptele tale.
Le știm cu toții.

Mariuse așteptăm runda aia de speed.
Anul ăsta.
 

=gerula=

member
Scor reacție
0
AlphaWar
am tot stat si m-am gandit daca are sens sa mai discut ceva cu tine pentru ca ori esti incapabil sa vezi realitatea, ori nu vrei, in ambele cazuri, NU are sens.
am sa mai spun una/alta pentru ceilalti care mai citesc forumul

- ati fugit la ei si ati dat tot din casa
oare ce informatii atat de secrete pot avea niste simpli jucatori?
in schimb, voi, conducatorii, ne stiati toate trupele, toate miscarile, nu ?

- ati atacat acolo stiind ca aia sunt incativi
indiferent ca suntem in squad sau in legend, inactivitatea se poate vedea prin alte mijloace. in primul rand dupa faptul ca a trecut peste 1 luna de cand nu a mai luat sat

- sate cedate de asmancasalamdarnam intemeietor in LegX
eu personal nu am luat sate de acolo, nu stiu la cine te referi dar cum bati campii de regula, nu ma mira ca esti in alt episod ca noi

- ce lider nu iubeste tradatorii si nu uraste tradarea?
asta sa ti-o pui in rama... anticii au de invatat de la tine... citatul era: "Iubesc trădarea, dar urăsc pe trădători"
oricum, de dragul logicii care te bate la fiecare cuvant, daca eu eram omul squad, in momentul in care am fost dat afara de la voi pe motive gratuite, unde e tradarea ?, si chiar daca as fi plecat eu de buna-voie, cum ma considera squad tradator daca chiar ei m-au pus sa fac ce am facut.

eu cred ca m-am comportat corect fata de Legend, am semnalat anumite probleme, am incercat sa va ajut sa nu fortati squuad sa va dea razboi, dar degeaba. pana la urma, si razboiul a fost declarat de VOI nu de ei.

- voi sunteti trei sferturi de harta si nu puteti veni cu statistici pozitive ca lauda
numai o minte odihnita de lipsa gandurilor putea sa creada ca statisticile sunt o lauda... scopul lor a fost sa va arate cum ati dat voi o plama la rahat in timp ce visati ca ne scoatei pe noi, "tradatorii" de pe harta. statistica aia este exact masura neputintei voastre

- iar sprijin ati primit de la ei la greu
vezi cum te contrazici singur? daca am fi primit, NU LUAI satul. faptul ca a ajuns asa tarziu nu face decat sa arate ca squad erau departe si sprijinul a ajung greu, adica ceea ce am declarat eu.

- sa nu mai zicem de sittere si splituri la 10ms
nici nu zi, ca sittere am avut pe perioade foarte scurte, gen cateva ore si asta e normal cand esti atacat de 72 de ore in permanenta
cat despre splituri la 10 ms, din toate cunostintele mele, de regula sunt intamplari fericite mai mult decat "reusite". oricum, ca sa faca cineva split la 10 ms, intrebarea este cum a reusit atacatorul sa dea la 10 ms... adica la unu e normal, la celalalt este ceva misterios... aiurea... orice atac are si solutie de blocare, ceea ce nu se stie, este daca ai si cu ce si nu ma refer aici la blindaje nesimtite

- cine a blindat sate langa tine premeditat?
freza , Dark Fury , cefs21 de exemplu, de altfel jucatori inactivi care probabil sunt la conducere in sitter e multa vreme si urmau sa fie luati la interne asa usor, pe nesimtite, ca toti ceilalti

- Squad stie ce lepra esti
doar sunt omul lor, nu? oricum ei ma cunosc mult mai bine decat tine sau legend...
pana sa ajung eu interna in squad, o sa ajungeti voi sa fiti internati de aia care ati crezut ca-i bagati voi la interne fara motiv.

Nick Kyrgios
cand ne-am batut pe un sat, ai stiut sa apreciezi strategia folosita, acuma iar ai de aruncat cu noroi?
si vezi ca circumstantele se vor tot schimba, degeaba rupi depozitul ca experienta nu se poate cumpara
si apoi, circumstantele nu este obligatoriu sa fie neaparat mai bune pentru tine...
eu personal nu am nimic cu tine, dar nici nu sunt impresionat in vreun fel

DivoSaga
vad ca si tu ai aceeasi boala, vedeti lucrurile prin ochelarii de cal marca legend

- Imi arati ca un trib gen Squad dupa ce a facut, sa luat la trântă cu un trib dupa ce la recrutat.
apoi un trib gen squad, si-a luat inapoi oamenii pe care stia ca se bazeaza plus cativa prieteni ai lor
cum legend a declarat razboi, cum poti spune ca squad s-a luat la tranta... pai nu, squad a acceptat provocarea !

- In Legend visina era pe mod avion si tu pe mod Tramvai
nu stiu ce anume vrei sa spui cu asta insa performantele noastre au fost peste media legend, ca de altfel a mai multora din SCITII, jucatori marginalizati de voi si amenintati in permanenta cu internele... inainte sa incepeti sa luati interne la greu, nu prea va gaseam in clasamentul tribului...

- Te bagi in seamă pe aici si schimbi subiectele ca pe șosete
asta poate insemna ca sunt capabil sa duc mai multe idei, cu argumente si dovezi, spre deosebire de altii care nu repeta decat "tradare", "schimbat de trib", etc

hai ca maine incepe lumea 80, aud ca aveti planuri mari... astept sa vad cum dispareti de pe 78 si poate ne vedem si pe 80.

spor la stergeri de cont
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Vezi ca răcești la ovare.
Ce stergere ma? Cine va tot aburește cu stergeri cu alte tâmpenii?
Crezi ca toti băieții întra la menstruație sa dam ștergere?
Nu mai abera tată aici, si ne vedem unde vrei tu, cand vrei tu.
Intrii pe extern sa debitezi, ca de, acum esti la căldură.
Ce provocare a acceptat squad ma :))
Tu esti la ciclu clar.
Cand accepți o provocare o accepti asa cum e, nu recrutand un trib intreg.
Daca recitesc ce am scris nu am folosit cuvantul tradatori, există alt cuvant pentru unii ca voi, dar il voi folosi la un moment dat tot pe extern.
Daca eu te as baga in seama mai pufulete, ar însemna ca eu sunt tâmpit.
Cauți scandal cu cine nu trebuie.
Vorbesti de interne pe ascuns. Cum sa facut cu Gugu Mugu si Dictatorul Diaz?
Bai urzică dati seama la băutură.
 
Ultima editare:

=gerula=

member
Scor reacție
0
uita-te la conducatorul (serios ???) devil sa vezi interne ca la mine nu ai ce sa vezi. conturi luate cu totul, un sat nu a dat macar, nu mie, dar la vreun prieten ceva... si asta DUPA ce a disparut NWO pentru ca INAINTE nu-i vredeai numele prin clasament, dupa, a urcat binisor.

Dictatorul Diaz - sate impartite la 6 jucatori, cate 5 la fiecare

Gugu Mugu - din 50 de sate aparate cu greu in mijlocul cheers, cand nimeni nu a vrut sitter, am dat 10 sate lui visina si am luat 8 sate de la inamic de pe acel cont.
- am invitat pe vladmihai sa ia sate, s-a trezit inainte de pacea de craciun
- JOU, identic
- treblinka nu mai stiu dar si lui i-am zis
- dupa craciun ati luat voi sitter si ati pierdut sate. apoi a intrat rcv91 am inteles, si iar a luat sate de la inamic. deci e cam clara treaba...
ideea este ca in pauza de craciun acele sate s-au umplut 1/2 cu trupe si visina a mai luat inca vreo 20 de sate in zona, cea mai buna dovada ca a fost o decizie inteleapta sa le dau lui
- si nu in ultimul rand, am avut acordul SCRIS al lui JOU, sa fac cum cred eu de cuviinta !!! interesant, nu ?

mai adaug eu de la mine,
Flavius77 pe care l-am cautat eu si l-am rugat sa dea satele cui vrea sa nu ajunga tot pe mana voastra. le-a impartit tot asa, la vreo 4-5 jucatori, echilibrat, cum e normal. printre ei a fost si JOU...

astept statistica de pe data de 14 pentru ca, pana atunci, a fost legend vs 5 jucatori si ceva atacuri locale cu squad.

si nu uitati, stergere cont, va scapa de rusine !!!
 

REPTAR

member
Scor reacție
0
Buna ziua. Nu știu dacă am nimerit bine sau nu,soțul meu m-a îndrumat către acest loc. Sunt mama lui Mihăiță de pe contul REPTAR. Soțul meu a jucat pe acest cont și nu l-am mai lăsat că pierdea prea mult timp in joc așa că i-a lăsat satele fiului nostru de 10 ani. Va rog sa nu-l mai atacați că plânge prin casa. Lasati-i să crească și el 2 sate de astea că pe urmă se plictisește și nu se mai joaca. Va rog frumos! Mulțumesc!
 

Darky.

member
Scor reacție
0
uita-te la conducatorul (serios ???) devil sa vezi interne ca la mine nu ai ce sa vezi. conturi luate cu totul, un sat nu a dat macar, nu mie, dar la vreun prieten ceva... si asta DUPA ce a disparut NWO pentru ca INAINTE nu-i vredeai numele prin clasament, dupa, a urcat binisor.

Dictatorul Diaz - sate impartite la 6 jucatori, cate 5 la fiecare

Gugu Mugu - din 50 de sate aparate cu greu in mijlocul cheers, cand nimeni nu a vrut sitter, am dat 10 sate lui visina si am luat 8 sate de la inamic de pe acel cont.
- am invitat pe vladmihai sa ia sate, s-a trezit inainte de pacea de craciun
- JOU, identic
- treblinka nu mai stiu dar si lui i-am zis
- dupa craciun ati luat voi sitter si ati pierdut sate. apoi a intrat rcv91 am inteles, si iar a luat sate de la inamic. deci e cam clara treaba...
ideea este ca in pauza de craciun acele sate s-au umplut 1/2 cu trupe si visina a mai luat inca vreo 20 de sate in zona, cea mai buna dovada ca a fost o decizie inteleapta sa le dau lui
- si nu in ultimul rand, am avut acordul SCRIS al lui JOU, sa fac cum cred eu de cuviinta !!! interesant, nu ?

mai adaug eu de la mine,
Flavius77 pe care l-am cautat eu si l-am rugat sa dea satele cui vrea sa nu ajunga tot pe mana voastra. le-a impartit tot asa, la vreo 4-5 jucatori, echilibrat, cum e normal. printre ei a fost si JOU...

astept statistica de pe data de 14 pentru ca, pana atunci, a fost legend vs 5 jucatori si ceva atacuri locale cu squad.

si nu uitati, stergere cont, va scapa de rusine !!!
Ce statistică ma pe 14 :)) legend vs 4,5.
Cand asta?
Sau acum sunteti o intreaga adunătură de pufuleti vs 4,5?
Bai pufulete dute la plimbare, ca iar mănânci dupa jos. De cate ori bei esti tare in clanță ca patentul.
 
Scor reacție
0
Gerula ciocu mic și joc de glezne.
Tu în afara sa îți vezi propriu interes și sa îți umezesti buzele prin squad alta grija nu ai avut pe lumea asta. Nu ai fost implicat în nici un război ai stat la cutie și ai luat sate unde ai apucat câte ai apucat. Tu nu ești jucător. Ești un pamflet și o scârbă care îmi provoacă greață când îți vad numele pe aici. Pe 80 tata te invit sa joci. Deja am auzit ca aderai prin nwo sa îți dea băieții un loc ție și lui visina.

Lumea asta ai câștigat-o ca ai avut buzele moi. Îți zice tata

Hai ieși în grota și mori singur.
Devil. Șefu tău.
 

BragoWar

member
Scor reacție
0
mai bolovan ca gerul zau daca a vazut planeta,auzi la el,asteapta statistica,ar fi si normal sa luati sate,nu crezi?ori asteptati cu stres ?
 

JohnnyZaKing

member
Scor reacție
0
Buna ziua. Nu știu dacă am nimerit bine sau nu,soțul meu m-a îndrumat către acest loc. Sunt mama lui Mihăiță de pe contul REPTAR. Soțul meu a jucat pe acest cont și nu l-am mai lăsat că pierdea prea mult timp in joc așa că i-a lăsat satele fiului nostru de 10 ani. Va rog sa nu-l mai atacați că plânge prin casa. Lasati-i să crească și el 2 sate de astea
că pe urmă se plictisește și nu se mai joaca. Va rog frumos! Mulțumesc!

Sărut-mainile, doamnă!
Sigur, promit ca o sa ii pasăm 2 sate din alea
 

BragoWar

member
Scor reacție
0
bai railor,mai lasati niste carne pe os nu radeti tot,chiar vreti tot de pe masa?:D
curios cine la atacat ca noi nu,poate "elienii"


Untitled 5555555.png
 

cocacola

member
Scor reacție
1
Buna ziua. Nu știu dacă am nimerit bine sau nu,soțul meu m-a îndrumat către acest loc. Sunt mama lui Mihăiță de pe contul REPTAR. Soțul meu a jucat pe acest cont și nu l-am mai lăsat că pierdea prea mult timp in joc așa că i-a lăsat satele fiului nostru de 10 ani. Va rog sa nu-l mai atacați că plânge prin casa. Lasati-i să crească și el 2 sate de astea că pe urmă se plictisește și nu se mai joaca. Va rog frumos! Mulțumesc!
Puteti intra pe lumea 80,are doar 24 de ore de la deschidere.
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Divo mai bine bagă tu ceva cola ca vine curând valul 2 de corona și să nu te ia somnul, ma bucur oricum ca mai avem cu cine ne distra, respectele mele
 

=gerula=

member
Scor reacție
0
ioi ma, da ce fain ii pe 80 fata de 78... dati stergere pe 78 si fugiti pe 80 ca acolo sigur castigati !
sub conducerea lui devil sigur o luati sub coada... asa cum va place !
no! spor si sa auzim numai de stergere... stergere cont! va scapa si de rusine...
 
Scor reacție
0
Gerula era ultima persoana la care ma asteptam sa-si tradeze tribul tbh :)) interesant joc
Macar de muta si el cand jocul conta,nu cand deja se stia 100% cine castiga lumea,dar banuiesc ca ii era frica de nwo atunci :))
 
Sus