Discutii libere L78

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Ti-am mai spus ca nu se organizeaza runde private pe ro sarpemiu... o sa ma interesez in weekend pe .net daca se fac sau pe fr. si iti dau cont si pp acolo daca nu ai si jucam :D
 

=Mihnea=

member
Scor reacție
1
Ma bag si eu cu o parere.

Pe lumea asta lucrurile sunt clare ce sa mai.

Felicitari Squad, atat membrilor cat si conducerii !

Orice altceva sunt barfe, puncte de vedere personale, clar nevalidate de timp si situatia actuala de pe harta.

Consider ca oricine ar avea orice apasare sau nemultumire, ar trebui sa si-o exprime prin lanci si topoare pe o alta lume de joc.

In rest, ce sa mai la deal la vale. Au atacat bine fix cand trebuia, iar la nivel de jucatori chiar sunt cativa(destul de multi) care se pricep si se implica in vremuri de razboi.

Pentru toti ceilalti "nesatisfacuti" nu a fost sa fie lumea voastra/noastra asta. Am fost invinsi si hai sa incheiem lumea barbateste cu demnitate, felicitand adversarul si (pentru cei in care focul nemultumirii paejoleste puternic) urmarind inscrierea lor pe o viitoare lume de joc.


P.S. Termin prin a face o analogie al unui trend trist observat pe extern.
In jungla, un grup de lei pun stapanire pe teritoriul unui alt grup tot de lei.(castigatorii in clar al oricarei lumi) pun stapanire pe un domeniu( harta de lume). Leii invinsi se retrag si se resemneaza cu situatia in sine, (invinsi dar au respectul pentru adversar), In schimb prin pomi si prin toti boschetii se ascund maimutele alea mici si insimnifiante care fac zgomot ca nu le convine situatia si eventual din cand in cand mai arunca cate o piatra.

Pana mea, care cum se situeaza in aceasta analogie, cred ca fiecare ar trebui sa ne luam un moment de gandire si sa facem o introspectie.

Inca o data, felicitari castigatorilor!

Multumim! Felicitari pt modul in care incurajai colegii sa nu renunte.
Succes pe mai departe.
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Ma bag si eu cu o parere.

Pe lumea asta lucrurile sunt clare ce sa mai.

Felicitari Squad, atat membrilor cat si conducerii !

Orice altceva sunt barfe, puncte de vedere personale, clar nevalidate de timp si situatia actuala de pe harta.

Consider ca oricine ar avea orice apasare sau nemultumire, ar trebui sa si-o exprime prin lanci si topoare pe o alta lume de joc.

In rest, ce sa mai la deal la vale. Au atacat bine fix cand trebuia, iar la nivel de jucatori chiar sunt cativa(destul de multi) care se pricep si se implica in vremuri de razboi.

Pentru toti ceilalti "nesatisfacuti" nu a fost sa fie lumea voastra/noastra asta. Am fost invinsi si hai sa incheiem lumea barbateste cu demnitate, felicitand adversarul si (pentru cei in care focul nemultumirii paejoleste puternic) urmarind inscrierea lor pe o viitoare lume de joc.


P.S. Termin prin a face o analogie al unui trend trist observat pe extern.
In jungla, un grup de lei pun stapanire pe teritoriul unui alt grup tot de lei.(castigatorii in clar al oricarei lumi) pun stapanire pe un domeniu( harta de lume). Leii invinsi se retrag si se resemneaza cu situatia in sine, (invinsi dar au respectul pentru adversar), In schimb prin pomi si prin toti boschetii se ascund maimutele alea mici si insimnifiante care fac zgomot ca nu le convine situatia si eventual din cand in cand mai arunca cate o piatra.

Pana mea, care cum se situeaza in aceasta analogie, cred ca fiecare ar trebui sa ne luam un moment de gandire si sa facem o introspectie.

Inca o data, felicitari castigatorilor!
Felicitări si mii de mulțumiri! Jos pălăria pentru vorbele spuse !
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
IMG-20210124-WA0039.jpg
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Nu
Nu cumva au intrat din cauza faptului ca numai aveati nevoie de formula ,,SCITII,, inghitind JP? Si daca LEGEND n ar exista fara SQUAD , foarte curios sunt cum SQUAD ar fi existat fara LEGEND fiind solo pe lume... Nu i injosii luandu le din merite tuturor care au avut la profil LEGEND pentru ca fara ei existau sanse mari ca tu si mica ta echipa sa defilati pe 80 acum :) Succes !
Nu are rost sa compui poezii ca ești singuru conducator ce stătea pe galben ... adică un trib fără conducere e egal cu 0 . Pup
 
Scor reacție
0
divo tati, fa episodul 2 din serie, ca au prins baietii glas :))

ba, nu mai iesiti pe extern ca ati facut rahatu prastie pe 78. Pe 81 o sa am grija sa aveti viata grea daca intrati :))

:cool:
 
Sus