Discutii libere L78

Darky.

member
Scor reacție
0
Lasa l ca pune si aici printul cu campionatul mondial de speed unde au fost doar Români. Pe cine crezi ca prostești
Esti campion pe sate, ma jur.
Si esti ok, doar ca te strica capul mariuse. Mai puneți comisioanele sa scrie pe aici.
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Lasa l ca pune si aici printul cu campionatul mondial de speed unde au fost doar Români. Pe cine crezi ca prostești
Esti campion pe sate, ma jur.
Si esti ok, doar ca te strica capul mariuse. Mai puneți comisioanele sa scrie pe aici.

Screenshot_20210130_194300.jpg


Da așa e...
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Da ma, esti top.
Dar ti a fost frica de devil. În fine tu măcar gândești.
Visina vezi tată ca nu am mai intrat de ceva timp pe cont, dar am auzit ca tu tot te spargi.
Ai reușit sa te bati singur cu un cont inactiv. Dar ce sa faci, după posibilități.
Felicitări gerula, primul specimen lgbt care câștigă o lume.
Felicitări Squad. Felicitări xelero ( pamflet)
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
1614352203384.png
1614352260946.png


Voi chiar sunteti seriosi ? :))) Tupeu baga mare ca mai ai putin ! observ ca in 2 saptamani de cand e facut printul ai fost moartea trupelor :))
 

=Mihnea=

member
Scor reacție
1
Vezi atașament 3899Vezi atașament 3900

Voi chiar sunteti seriosi ? :))) Tupeu baga mare ca mai ai putin ! observ ca in 2 saptamani de cand e facut printul ai fost moartea trupelor :))
Salut, iulian mafia.

Conturile Alex2peu si kimosabe au fost full aparare si au tinut mai mult de jumatate din granita cu tribul NWO.

Daca esti pasionat de aceasta lume, se poate verifica.

Din pacate, acest trib advers a ales sa renunte mai devreme decat ne-am asteptat iar cele doua conturi au ramas in urma cu inamicii invinsi fiind in totalitate cu trupe de aparare. Au castigat teren jucatorii predominanti pe atac.

Conducerea SquaD a ales in functie de activitatea pana in acel moment.

Succes pe lumile unde activezi.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Vezi atașament 3899Vezi atașament 3900

Voi chiar sunteti seriosi ? :))) Tupeu baga mare ca mai ai putin ! observ ca in 2 saptamani de cand e facut printul ai fost moartea trupelor :))
Salut :) Iau toate medaliile daca vreau, ca-s mafiot adevarat, nu fake ca tine.
Ar trebui sa te intereseze mai mult locurile de final de pe 79 :D Prinzi loc? Daca nu prinzi spune-mi ca-ti dau eu loc pe 78....doar esti fanul meu :D
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
Peste tot unde te-am vazut pe harta ai fost doar un nimeni din pacate.
Nu vreau sa intru in polemici cu tine pentru ca sigur nu o sa intelegi nimic . Spor !
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Am jucat din umbra, sa ti tin tie umbra sa nu te bata soarele in cap. Care-i problema ta mai exact? Ca n-am inteles. Lumea e gata, puncte rosii nu mai sunt, ce iti pasa tie ce fac eu cu trupele?
 
Scor reacție
0
Vezi atașament 3899Vezi atașament 3900

Voi chiar sunteti seriosi ? :))) Tupeu baga mare ca mai ai putin ! observ ca in 2 saptamani de cand e facut printul ai fost moartea trupelor :))

nu am obiceiul sa postez pe alte forumuri in care nu joc pe lumea respectiva.
totus mi-a atras atentia circulara lui MariusBr7 si am ramas uimit ce a scris acolo.
Cum sa ceri jucatorilor aberatiile din circulara aia?
Asta inseamna ca nu ai nici un respect ptr munca depusa de ceilalti colegi care te-au ajutat sa inchizi lumea.
Eu daca as juca cu un condcator care sa imi cearta asemenea aberatii nu as mai juca niciodata in echipa lui.
Asta ar trebui sa faca orice jucator care nimereste intr-o echipa cu un conducator care nu respecta munca depusa de fiecare in parte.
 

=Mihnea=

member
Scor reacție
1
nu am obiceiul sa postez pe alte forumuri in care nu joc pe lumea respectiva.
totus mi-a atras atentia circulara lui MariusBr7 si am ramas uimit ce a scris acolo.
Cum sa ceri jucatorilor aberatiile din circulara aia?
Asta inseamna ca nu ai nici un respect ptr munca depusa de ceilalti colegi care te-au ajutat sa inchizi lumea.
Eu daca as juca cu un condcator care sa imi cearta asemenea aberatii nu as mai juca niciodata in echipa lui.
Asta ar trebui sa faca orice jucator care nimereste intr-o echipa cu un conducator care nu respecta munca depusa de fiecare in parte.
Salut.

Marius a depus cel mai mare efort in incheierea acestei lumi si isi revendica pe buna dreptate locul 1.

Oricine crede altceva, nu a facut parte din echipa asta cu adevarat sau comenteaza sa se afle in treaba :).

E prima lume cand Marius conduce, probabil si ultima, ceea ce s a vazut si simtit, insa calitatea de jucator e incontestabila. Fiecare e in felul lui,
baietii s-au obisnuit.
Echipa e foarte noua, imbunatatirile au loc pe parcurs.

Succes sub conducerea pe care o preferi tu.
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Salut.

Marius a depus cel mai mare efort in incheierea acestei lumi si isi revendica pe buna dreptate locul 1.

Oricine crede altceva, nu a facut parte din echipa asta cu adevarat sau comenteaza sa se afle in treaba :).

E prima lume cand Marius conduce, probabil si ultima, ceea ce s a vazut si simtit, insa calitatea de jucator e incontestabila. Fiecare e in felul lui,
baietii s-au obisnuit.
Echipa e foarte noua, imbunatatirile au loc pe parcurs.

Succes sub conducerea pe care o preferi tu.

Doamne ajuta SA NU MAI CONDUCA ptr ca un asemenea conducator care da circurara aia si decide el cine si ce sate sa cedeze plus clasamentul jucatorilor merita sa fie innobilat de proprii jucatori.
NU AR FI PRIMUL sau mai intimplat cazuri. :cool:
 
Scor reacție
0
nu e necesar sa va de-a altii solutii cum sa se inchida o lume.
ganditi ca de aceea aveti cap pe umeri sa cautati solutii care sa nu afecteze jucatorii care au ajutat.
nu sa le luati sate cu forta ptr a face dominanta si sa stabiliti clasamentul iar apoi sa iesiti pe alte servare si sa va laudati cu o performanta castigata prin forta si fara onoare.
oricine ar fi in situatia lor ar aduna toti colegii care se simt lezati, ar face alt trib si ar da in voi sa vedeti atunci distractie.
Cei care au jucat sa isi aduca aminte de lumea 44 cum la final de lume Die s-a rupt in doua si multi au iesit din trib si au facut alt trib unde au inchis lumea.cine stie si cunoaste.
Aveti cap pe umeri doar sa nu va ploua in gat si sa il spalati cu sampon?
 
Scor reacție
0
Salut.

Marius a depus cel mai mare efort in incheierea acestei lumi si isi revendica pe buna dreptate locul 1.

Oricine crede altceva, nu a facut parte din echipa asta cu adevarat sau comenteaza sa se afle in treaba :).

E prima lume cand Marius conduce, probabil si ultima, ceea ce s a vazut si simtit, insa calitatea de jucator e incontestabila. Fiecare e in felul lui,
baietii s-au obisnuit.
Echipa e foarte noua, imbunatatirile au loc pe parcurs.

Succes sub conducerea pe care o preferi tu.

AM MURIIIT . GG MARIUSEE. DANYKBOOM ȘI ALINUTZU. CUM E SA FIȚI LUAȚI DE PROSTI?? .

Brailooo i'al și pe xeler intern și te mai iartă pt scheme
 

=Mihnea=

member
Scor reacție
1
AM MURIIIT . GG MARIUSEE. DANYKBOOM ȘI ALINUTZU. CUM E SA FIȚI LUAȚI DE PROSTI?? .

Brailooo i'al și pe xeler intern și te mai iartă pt scheme
Ai o problema la cap prietene.
Am spus ca a depus cel mai mult, nu inseamna ca alti jucatori nu au depus.
Vermele, replay, gasca lui alinutzu si multi altii ... fiecare a contribuit la victorie.
Mai fa-ti un control din cand in cand si vezi ti de lumile unde activezi:).
 
Scor reacție
0
Ba cap de creta.
Ciocu mic și stai jos, jucator de Mario. Tu nu ai ce comenta aici pe forum. Squad un trib de toată jena o replica proasta a acestei lumi. Când ma vedeți ziceți-mi sărumana fără mine erați dispăruți de pe harta asta.

Cât de combinațiile care le faceți e o bătaie de joc marca Brăila cap de trib . Cine face diplomație cu voi pe 81 trebuie sa fie mai prost ca tine.

Va pup și ne auzim pe 81. Nu joc da o sa va stau în gat .
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
nu e necesar sa va de-a altii solutii cum sa se inchida o lume.
ganditi ca de aceea aveti cap pe umeri sa cautati solutii care sa nu afecteze jucatorii care au ajutat.
nu sa le luati sate cu forta ptr a face dominanta si sa stabiliti clasamentul iar apoi sa iesiti pe alte servare si sa va laudati cu o performanta castigata prin forta si fara onoare.
oricine ar fi in situatia lor ar aduna toti colegii care se simt lezati, ar face alt trib si ar da in voi sa vedeti atunci distractie.
Cei care au jucat sa isi aduca aminte de lumea 44 cum la final de lume Die s-a rupt in doua si multi au iesit din trib si au facut alt trib unde au inchis lumea.cine stie si cunoaste.
Aveti cap pe umeri doar sa nu va ploua in gat si sa il spalati cu sampon?

Prăjela da-i cu lapte să-ți taie efectul
 
Sus