Discutii libere L78

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Ba cap de creta.
Ciocu mic și stai jos, jucator de Mario. Tu nu ai ce comenta aici pe forum. Squad un trib de toată jena o replica proasta a acestei lumi. Când ma vedeți ziceți-mi sărumana fără mine erați dispăruți de pe harta asta.

Cât de combinațiile care le faceți e o bătaie de joc marca Brăila cap de trib . Cine face diplomație cu voi pe 81 trebuie sa fie mai prost ca tine.

Va pup și ne auzim pe 81. Nu joc da o sa va stau în gat .

Pup vtm
 

BragoWar

member
Scor reacție
0
cei mai "violati" dintre toti sunt gerula si nacazu' de visina.cum ma sa pierzi zile si nopti ca sa pierzi sate la Legend pe urma zile si nopti sa iti reconstruiesti contul iar acum sa-i violeze" MariusBr7 pe jumatate din sate??astora se pare ca le place :D :D :D
il locul lui le-as luat toate satele ca oricum nu-s ceva sa conteze,buni de o tradare dar ca jucatori....fitze mai mari decat nivelul
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
cei mai "violati" dintre toti sunt gerula si nacazu' de visina.cum ma sa pierzi zile si nopti ca sa pierzi sate la Legend pe urma zile si nopti sa iti reconstruiesti contul iar acum sa-i violeze" MariusBr7 pe jumatate din sate??astora se pare ca le place :D :D :D
il locul lui le-as luat toate satele ca oricum nu-s ceva sa conteze,buni de o tradare dar ca jucatori....fitze mai mari decat nivelul

1.Gerula si visina termina lumea alaturi de noi din cate vezi,au loc de final si de aceea nu au de ce sa cedeze din sate(nu stiu de unde dar ai informatii proaste)
2.Cei care nu au loc in tribul final tot fac parte din SquaD si au ajutat la castigarea lumii mai mult sau mai putin,vor trebui sa cedeze jumatate sau mai putin din sate pentru a face dominanta(asta vad ca nu stii,e si normal pentru-ca nu ai ajuns niciodata la final) si a indeplini conditiile de castigare a lumii pentru ca asa este normal iar jumatate de an pot face steaguri linistiti(pe alte lumi jucatorilor ce nu au loc in tribul final le sunt luate toate satele si nu sunt lasati sa faca steaguri)
3.Cand au intrat la voi,v-au ajutat si au fost printre singurii ce jucau triburi in LEGEND era bine ?
4.CANTA LA ALTA MASA!
 
Scor reacție
0
Adevărul doare :)). Brrrrr

Brago. Nu te obosi tata sa ii explici la cimpanzeu ca e prost.


Ps brrr: când ai vrut sa fie xeler intern și eu i'am salvat contu. Ai uitat?? Acu îs jucători :)).
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
sunt jucatori fata de tine :))) mai vrei 30 pp ? printul cersetor ce esti :)))
 
Ultima editare:

BragoWar

member
Scor reacție
0
sunt jucatori fata de tine :))) mai vrei 30 pp ? printul cersetor ce esti :)))
i-am tot zis lui diavolu' sa lase informatica si sa se apuce de zidit "toalete de fundul curtii" pe sate ca se castiga mult mai bine:rolleyes:,da e a dracu',nu asculta
cum sa le zici jucatorilor de inceput "va dau voie sa faceti steaguri":))))) si sa ii iei in brate pe gerula si visina?doi traseisti care nici macar nu "presteaza" bine...
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Invidiosule:))) daca crezi ca zici vorbele astea sa provoci cearta sau destabilizare te înșeli
 

**vodo**

member
Scor reacție
0
index.php
 

Atașamente

  • profil.PNG
    profil.PNG
    388,8 KB · Vizualizări: 445

BragoWar

member
Scor reacție
0
sa ajuns rau in Squad,aia care au dus din greu razboaiele de la inceput au ajuns acum sa cedeze sate unor nacajiti oportunisti,fara frica,nu va taie nimeni din salar daca aveti aveti curajul sa va spuneti nemultumirea
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
sa ajuns rau in Squad,aia care au dus din greu razboaiele de la inceput au ajuns acum sa cedeze sate unor nacajiti oportunisti,fara frica,nu va taie nimeni din salar daca aveti aveti curajul sa va spuneti nemultumirea
Te chinui inutil sa faci valuri în squad ;) se cedeaza de buna voie satele ! Te pupam.si Te mai așteptăm.pe harta dar cu fapte nu cu "lătrat ", ca și aladin "the big legend "
Latră și.deja a pierdut pe 81 satul și pp :*
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Câtă invidie .. culmea ca e activa lumea 81 , ati fi.putut sa va luați revanșa :) profitați sa arătați tuturor celor din SquaD ca sunteți mai buni ca noi .
 
Scor reacție
0
Am deschis link-ul ala doar sa vad despre ce e vorba , am jucat pe l78 si pot sa va zic sincer ca toti jucători din print-ul de mai sus au avut impact la lumea aia :))
 
Sus