Discutii libere L79 !

Deleted User - 743756583

Haide Alex te rog cu hartile ca imi e frica ca dispar dusmani fara sa se vada pe harta.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7

@Rakanishu te rog sa nu mai vanati acest cont, asa cum se vaita pe L66 cred, sau 60, sau mai pe oriunde a jucat, ca asa zicea, ca-l vanati si ca nu mai joaca. Dupa cum se vede pe profilul lui, acest jucator are toate calitatile pe care le mentioneaza acolo.

@Tom Hardy tu fiind motorul Romei pe 75 asa cum te laudai, si ca fara tine Roma era fix pix, sper ca ne arati aici viziunea ta de joc, ca tot te comparai cu Pietraru-Coco, si pe aceasta cale, tin sa iti reamintesc ca ai pierdut deja o speciala, si 73 in fata mea, dupa ce ti-am intins o mana de ajutor pe alte lumi, tie si echipei pe care "o conduci".

Iti urez succes, si sper sa nu plangi de rusine daca din 2-0 in fata unui noob cum ma consideri tu si oricine mai vrea, ajungi la 3-0 ;)

Arata-ne tu ca esti motorul, si ca acum Roma fara tine, e fix...ce zici tu acolo in print :]
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Mai are rost sa facem tickete lui Tom hardy si contului "Nusha"?

Ca dupa daca ia ban, sare de fund in sus ca de ce...
 

Deleted User - 743756583

De la A la Z si-a facut si academiile pe lumea asta :)) Nu credeam ca o sa devina o problema numarul de litere din alfabet la crearea de academii :)
Doar Tom Hardy poate sa iti dea razboi pe 15.11 , iar pe 19 sa vrea sa faceti alianta! Daca tot zici ca esti motoru unei echipe, e vai de capu ei de echipa.
 

florinalex242

member
Scor reacție
0
cu ce cont joaca echipa? :confused:
1606338200031.png

:)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Doar Tom Hardy poate sa iti dea razboi pe 15.11 , iar pe 19 sa vrea sa faceti alianta! Daca tot zici ca esti motoru unei echipe, e vai de capu ei de echipa.

Sa nu generalizam...Cunosc jucatori acolo care-s ok ca si jucatori/personalitate, unii chiar i-au platit datoriile, si cel putin mie mi s-au parut persoane ok, dar gusturile nu se discuta (legat de ce joaca acolo sau stau sub conducerea lui ). La fel si in Roma, sau Gentle, sau pe unde a mai fost, nu e vai de capul ei echipa sau tribul doar pentru ca joaca acolo.
 

Deleted User - 743756583

Sa nu generalizam...Cunosc jucatori acolo care-s ok ca si jucatori/personalitate, unii chiar i-au platit datoriile, si cel putin mie mi s-au parut persoane ok, dar gusturile nu se discuta (legat de ce joaca acolo sau stau sub conducerea lui ). La fel si in Roma, sau Gentle, sau pe unde a mai fost, nu e vai de capul ei echipa sau tribul doar pentru ca joaca acolo.
Nu am zis ca NIP-ul nu are o echipa buna, in conducerea NIP gasim doar jucatori cu caracter, gen ricautza, papaya, Augustin. TomHardy dupa parerea mea trage echipa in jos prin ce face pe extern, si ce face pe harta cum ca da razboaie fara sa discute si cu ceilalti! Acum sper sa fie gresita parerea mea.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Eu n-am scris si am primit mesaj in privat, poate legenda a omis asta :]]

Da-i pace, ca vin sarbatorile...
 
Sus