Discutii libere L79 !

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
E bine sa negociezi lucrurile astea din timp ca sa nu existe discutii la final. Poti agrea numarul de locuri ca un numar fix sau poti agrea ca locurile sa fie proportionale cu procentul de dominanta pe care il are insumat fiecare trib la final de lume. Sutn si alte solutii pe langa astea. Important e sa se vrea

Nu exista ceva fix niciodata,pentru-ca stabilesti ceva fix de la inceput iar pe parcursul lumii aliatul tau intra in hibernare si te lasa treaz doar pe tine,dupa se trezeste la sfarsit si vrea sa culeaga aceleasi roade ca si tine si nu merita nimic din ceea ce s-a stabilit,iar cand ii oferi exact ce merita datorita performantei ce a aratat-o pe acea lume vine si urla pe extern ca a primit backstab.
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Nu exista ceva fix niciodata,pentru-ca stabilesti ceva fix de la inceput iar pe parcursul lumii aliatul tau intra in hibernare si te lasa treaz doar pe tine,dupa se trezeste la sfarsit si vrea sa culeaga aceleasi roade ca si tine si nu merita nimic din ceea ce s-a stabilit,iar cand ii oferi exact ce merita datorita performantei ce a aratat-o pe acea lume vine si urla pe extern ca a primit backstab.
Daca nu e bine sa faci intelegere pt locuri fixe merge a 2-a varianta sa se primeasca locuri procentual in functie de dominanta la final si in situatia asta fiecare avea locuri in functie de performanta. Nu exista solutie 100% castigatoare. Important e ca marea majoritate sa fie multumita de intelegerea facuta.
Raman la parerea ca la o intelegere se poate ajunge intre 2 parteneri rezonabili si bine intentionati.
Incheierea unei aliante trebuie sa fie absolut ultima masura de luat in orice situatie.
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Daca nu e bine sa faci intelegere pt locuri fixe merge a 2-a varianta sa se primeasca locuri procentual in functie de dominanta la final si in situatia asta fiecare avea locuri in functie de performanta. Nu exista solutie 100% castigatoare. Important e ca marea majoritate sa fie multumita de intelegerea facuta.
Raman la parerea ca la o intelegere se poate ajunge intre 2 parteneri rezonabili si bine intentionati.
Incheierea unei aliante trebuie sa fie absolut ultima masura de luat in orice situatie.

Asta e adevarat,dar multi nu fac diferenta dintre incheierea unei aliante in care s-a incercat sa existe intelegere si sa fie ambele parti multumite si un backstab,deasta am si scris aici pentru-ca pe toate topicurile de extern vad ca se vorbeste despre backstab,backstab si iar backstab dar habar n-au ce inseamna asa ceva,se folosesc de acest cuvant doar ca sa-si ascunda neputinta de a realiza ceva pe o lume si sa se victimizeze.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Sa nu inchizi o lume singur din pct meu de vedere nu e o dovada de slabiciune. E o dovada ca iti respecti aliatul cu care ai ajuns in final. Nu mi se pare ok sa dai un backstab unui aliat doar ca sa inchizi o lume singur.

Același lucru l-am zis si eu ....noname-ul celalalt s-a trezit din fundul grotei ca să comenteze aiurea !
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Screenshot_11.png

Screenshot_7.png

Screenshot_8.png

Screenshot_9.png

Parte 1:
Triburi: Roma, R-AUG, R-CYRE, R-GERM, R-HIS, R-SCYT
Parte 2:
Triburi: N.O.M., N.O.M1, N.O.M2, N.O.M3, N.O.M4, N.O.M7

Timeframe: 21/01/2021 00:00:00la22/01/2021 13:44:42

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
66
Tabăra 2: 5
Diferență: 61

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
757,740
Tabăra 2: 46,157
Diferență: 711,583

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
423,237
Tabăra 2: 39,750
Diferență: 383,487

chart

Screenshot_10.png

Acum nu stiu Giubilane daca ''marii aparatori ai RO-ului '' te-au parasit sau doar nu si-au facut simtita prezenta dar tu continua cu arogantele fata de Roma :)

Felicitari @Dicsie pentru organizare si munca depusa
 

Atașamente

  • Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    26,9 KB · Vizualizări: 168

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Si o statistica oficiala de la startul acestui razboi.

Parte 1:
Triburi: Roma, R-AUG, R-CYRE, R-GERM, R-SCYT, R-HIS
Parte 2:
Triburi: N.O.M., N.O.M1, N.O.M2, N.O.M3, N.O.M4, NOM Ac, N.O.M7, N.O.M5

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
314
Tabăra 2: 52
Diferență: 262

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
1,283,436
Tabăra 2: 226,757
Diferență: 1,056,679

chart
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
1611339735978.png
1611339746552.png

1611339763493.png

1611339904097.png

Am vrut sa iti raspund de atunci ca nu dorm sunt cu voi pe confa dar radeam prea tare :))


Radeti si voi ca eu radeam pe rupte cand le citeam
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
Ho nebunilor, ce va umflati atata in pene cu roma voastra ca ati batut NOM-ul, zici ca ati scos cel putin echipa de All Stars de pe .ro.
Am auzit ca esti ceva interna de prin roma/green si prin nip am inteles ca ai fost internat:))) joci aici? daca nu, cauta atentie in alta parte
 
Sus