Discutii libere L79 !

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Am auzit ca esti ceva interna de prin roma/green si prin nip am inteles ca ai fost internat:))) joci aici? daca nu, cauta atentie in alta parte
Ai inteles prost, deh fiecare intelege asa cum este :)). Auzi la ala ca interna in nip sau green, cred ca tu esti unu dintre aia de l-au afecat 5 g-ul. Iar in Roma am cedat satele de bunavoie, poti vedea pe tw stats ca doar vreo doi jucatori le-au luat. Te-ai gasit si tu sa te bagi aiurea-n seama si ai dat cu muci-n fasole.
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
Ai inteles prost, deh fiecare intelege asa cum este :)). Auzi la ala ca interna in nip sau green, cred ca tu esti unu dintre aia de l-au afecat 5 g-ul. Iar in Roma am cedat satele de bunavoie, poti vedea pe tw stats ca doar vreo doi jucatori le-au luat. Te-ai gasit si tu sa te bagi aiurea-n seama si ai dat cu muci-n fasole.
Eu am zis ce am auzit, acum stii cum e vorba, daca am fost mintit, mint si eu la randu meu:))) De afectat nu m-a afectat 5G-ul, ca dupa cum stii si tu, nu e 5G in Sibiu:))) Inca
 

Dicsie

member
Scor reacție
7

Nu uita acel print Puma09, caci NOM e pe duca, si o sa ai din nou ocazia sa-mi arati ca esti un mare jucator cum te si lauzi.

Data viitoare cand mai aveti arogante de genul asta catre mine sau un trib ca Roma, care totusi are un colectiv cu experienta pe joc si unit, sa va mai ganditi de 2 ori.

Multumesc Divino pentru decizia de a pastra nulitati ca cei mentionati mai sus, pe 72 ti-ai tradat de 2 ori alianta iar aici, vezi bine cati oameni ti-au plecat de corect ce ai fost, adevarat ca cine se aseamana se aduna, cat despre Ioan Botezatorul al tau co-player fiind, sper sa ne batem si pe harta in curand, si sa nu fiti pe stergere/auto-ban de la primul organizat. Sa nu folositi platforma pentru lansari ca va treziti cu ban, da?

Totusi speram la un razboi, nu doar la stergere: https://prnt.sc/xir2uy

Succes cu internele intre timp.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
M-ai atacat si nu stiu eu? :) :) :)
De aseara am cateva zeci de fwd ca nu mai ai loc pe harta de mine, asa te plangeai la altii de ziceai ca iti plangi de mila, ai terminat prin a-ti scrie of-ul si pe forumul extern, doar-doar te-o baga cineva in seama. Nu te-am cautat si nu am facut referire la nimeni despre tine, doar te-am atacat pe lumea asta, esti foarte neimportant pentru mine, te rog sa pastrezi distanta. Ne vedem pe harta (daca mai existi pana ajung acolo), in rest frustrarile tale nu intereseaza pe nimeni. Succesuri !
Unde esti pe harta? Am impresia ca nu te-am putut ataca din cauza moralului, ca de obicei.
 
Sus