Discutii libere L80 !

Prim-plan

member
Scor reacție
0
Mai putin conteaza, au castigat si punct :) Daca se inteleg pe alea 50 de locuri sau cate sunt, ce treaba avem noi :)
IAR se vorbeste despre 76 pe forumul gresit?! In loc sa-i fie rusine cu "prestatia" aratata acolo.. de ce nu si vede de treaba oare?
Cel mai tare mi place cum se fofileaza el cand il arata lumea cu degetu:)) hai sictir, bai derbedeule. S-a saturat lumea de tine.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
IAR se vorbeste despre 76 pe forumul gresit?! In loc sa-i fie rusine cu "prestatia" aratata acolo.. de ce nu si vede de treaba oare?
Cel mai tare mi place cum se fofileaza el cand il arata lumea cu degetu:)) hai sictir, bai derbedeule. S-a saturat lumea de tine.
Exista o tendinta de ambele parti de a vorbi de acea lume pe altele forumuri :) Sunt curios cum va merge lumea asta, k-ul DK-ului pare interesant pana acum :)
 
Ultima editare:

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Pai și ce sa fac cu oferte de 17000?! Nu ma distrez deloc ca ia toate resursele DrDieHard
Sărăcie mare, sunt supalat.

 
Ultima editare:

Prim-plan

member
Scor reacție
0
Exista o tendinta de ambele parti de a vorbi de acea lume pe altele forumuri :) Sunt curios cum v-a merge lumea asta, k-ul DK-ului pare interesant pana acum :)
Personal, nu am facut asta niciodata. As avea multe de zis, dar mi am lasat frustrarile pe lumile respective.
Eu sunt curios cum o sa arate lumea asta peste vreo 2 luni. Si apropo de ce zicea lumea legat de multele academii ale RS-ului. Sa stiti ca nu-i usor sa gestionezi atata lume fara un set de reguli bine pus la punct. Plus ca s-au alaturat vreo cateva nume cu personalitate tribului, care poate nu o sa se acomodeze usor..
Vedem ce a fi. Pana atunci, spor la joc!
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
Succes tuturor si nu uitati, nu exista lume fara manevre, asteptam sa le vedem pe cele de pe lumea asta :)))
 

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Succes tuturor si nu uitati, nu exista lume fara manevre, asteptam sa le vedem pe cele de pe lumea asta :)))
Îmi place ca recunoști romane ca va plac manevrele. Asa știu aliatii romani sa joace triburi. Tu ai voie doar sa ai inamici comuni cu ei, sa fii atacat de ei dar tu să nu reacționezi sa le cucerești sate ca toata harta este rezervata de ei, pe care planificator nu știu. Daca reușești sa le cucerești sate, pac-pac dam un telefon și concediem aliatul, sa-l putem ataca organizat :)
 

dormm

member
Scor reacție
0
Bine ca ti-ai tras forum pe nume propriu...

Ar trebui sa fie o harta interesanta, sunt curios ce trib va recru... cucerii primul propriul k. La cum arata harta, pare ca lumea se va termina cu 2 triburi castigatoare :)
Oooo,cencioraap:)))ce faci,maestre?ai scos capul din nisip?
 

Blabla199323

member
Scor reacție
0
Atenție Dtw jucați pentru mărețul - - grigo - -, care mai târziu te baga la interne cu scuze penibile sa își crească băieții
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Cei mai periculosi sniperi se pun in genunchi si se roaga sa nu ii execut. Asta e poza de facut poster si predat la scolile de asasini . Nu sufla skulii in fata lu Gicu Mentosan ,Legenda Vie a Sniperilor . Deja ,unii nici nu mai trag cand ma vad ca au nimerit cu mine in plansa . Nu au sanse . Oricat m-ar bana chinezii ,tot nu au ce sa-mi faca si ingenunchez pe cei mai dibaci sniperi mondiali skuli care joaca de ani buni ...hahaha
Asta da poza .
Cand o sa descoperiti lumea dura a sniperilor ,o sa ma rugati sa va invat :))
 

Atașamente

  • IMG-20210119-WA0014.jpg
    IMG-20210119-WA0014.jpg
    381,7 KB · Vizualizări: 118

ZmeuL

member
Scor reacție
0
asa ceva, rar ti-e dat sa vezi =) Barbarele nu le puteti baga la aliati ? :/
 

Atașamente

  • ALIATI.jpg
    ALIATI.jpg
    69,7 KB · Vizualizări: 270
  • PNA.jpg
    PNA.jpg
    15,9 KB · Vizualizări: 257

Tupeu

member
Scor reacție
0
Reactia unui om frustrat...
Uaciăr sau sinonim cu doi degeaba.
Te stresezi deageaba ! Aici infara de frustrări și jigniri nu vezi altceva :))) mai vezi când și când minciuni dar și alea tot din cauza frustrărilor.

Nu am nimic cu el dar arunca vorbe, spre exemplu de braila , care "nu prinde late" și el oriunde a jucat cu mine a dat dovada de profesionalism . Lăsând războaiele personale , Brăila chiar e un jucător bun , iar ca om la fel ! Dar cand nu cunoști un om , asa faci , arunci vorbe .
Fiecare lume e diferita , strategii diferite , etc... Braila pe 78 a demonstrat ca e om de echipa și a știut I lipsa conducerii integrale , sa gestioneze situația, sa se adapteze și sa caute cele mai bune metode de a duce echipa spre victorie și de a primii echipa toată ceea ce merita .
 

cata1011

member
Scor reacție
0
Auzi la el, plâng ptr asta. Ptr asta nu, doar luminez fata Romei sa se vadă mai bine.
Eu am jucat asa la mișto, fără pp fără gânduri mari ca alții.
Nu-mi fac iluzii de unul singur, îmi ajunge o deziluzie :)
Iar nu te baga lumea in seama si apari pe forumuri? :(
 
Sus