Discutii libere L80 !

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
.

Oficial exista război între dtw și Legend.

Tribul dtw a considerat ca e ok sa facă tribu scitii academie ceea ce a rezultat o prima colorare a hârtii.
Am observat ca au o declarație de dragoste la secțiunea ,, Războaiele Tribului`` doar de discutat nu am observat nimic.


 
Ultima editare:

Tupeu

member
Scor reacție
0
Pai doar la primu val. Am jucat . Asa de final. Lumea 78 e închisa de când a dat botez stergere.

Restu e doar prilej sa apară bambilici ca tine și sa își dea cu părerea.
Poate în timpuri viitoare ne vom întâlni pe harta sa jucam de la 0.

Acu l80 e harta care ma interesează.
Ai jucat de ai rămas fără jumate satele :) dar e ok și asa .. se putea mai rău!
Bafta pe 80 , dar presimt ca ne vedem și pe 81 cu aceleași valuri de argumente dar alte personaje .
 

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Daca aveți sentimente unul ptr altul puteți lua o camera ca în pro Evolution 2021 și va puteți pune parola sa nu între nimeni peste voi :)

 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Ce a patit diehard ? am vrut sa fac misiunea cu 250 jucatori diferiti atacati si am zis sa incep de la locul 1 pe lume, iar cand sa dau pe el aparea asta :

download.png


Din ce am citit pe aici, acolo joaca doar oameni corecti, sper sa il bage stou la interne pentru ca joaca cu ilegale :(
 
Scor reacție
0
Atatia membrii DK online aici care citesc si nu ne spune nimeni ce se intampla de ii blocat diehard :( Haideti sa fim uniti si poate facem petitie pentru el sa fie lasat sa joace, este pacat sa vedem cel mai bun trib cum ajung sa aibe lacate peste acei jucatori de elita care au atatea lumi castigate chiar daca trebuie sa lupte si cu lacatelele :(
 

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Inteleg miyamo ca nu mai faci parte din Dk și-ti pare rău, iti e greu și mie-mi este.
 

warhopegod

member
Scor reacție
0
Bai chiar ma chinuiam sa iau cu copy paste numele si sa'l gasesc pe harta pe acest razboinic desavarsit care face trofee falsificate de 250 jucatori atacati.
Cand am mai vazut ca a fost si pe l70, am incercat sa-mi amintesc de acest aparent binevoitor autosesizat al lumii 80 si surpriza. Tot nu mi'am amintit. :))
Barosane, daca tot avem timp si ai chef de discutii mai prins bine. Dar inainte sa-ti raspund, ca sa stiu cu cine vorbesc, poti sa-mi spui daca pe vreo lume castigata de la profilul tau ai depus si tu vreun efort sau i-ai impresionat tot asa cu 250 de jucatori atacati inca din prima saptamana si ti-au prins frica?
 
Scor reacție
0
Atatia membrii DK online aici care citesc si nu ne spune nimeni ce se intampla de ii blocat diehard :( Haideti sa fim uniti si poate facem petitie pentru el sa fie lasat sa joace, este pacat sa vedem cel mai bun trib cum ajung sa aibe lacate peste acei jucatori de elita care au atatea lumi castigate chiar daca trebuie sa lupte si cu lacatelele :(


bisnitare/ursule , stati cuminti...
 
Scor reacție
0
Bai chiar ma chinuiam sa iau cu copy paste numele si sa'l gasesc pe harta pe acest razboinic desavarsit care face trofee falsificate de 250 jucatori atacati.
Cand am mai vazut ca a fost si pe l70, am incercat sa-mi amintesc de acest aparent binevoitor autosesizat al lumii 80 si surpriza. Tot nu mi'am amintit. :))
Barosane, daca tot avem timp si ai chef de discutii mai prins bine. Dar inainte sa-ti raspund, ca sa stiu cu cine vorbesc, poti sa-mi spui daca pe vreo lume castigata de la profilul tau ai depus si tu vreun efort sau i-ai impresionat tot asa cu 250 de jucatori atacati inca din prima saptamana si ti-au prins frica?



Nu am eu treaba cu lumile castigate, eu intru sa joc si cam atat, lumile castigate cu triburi unde sunt banati mereu pentru ilegale este altceva ce pe mine nu ma intereseaza, deci ce a patit ala ?


bisnitare/ursule , stati cuminti...


Cine ma ? :))


Atatia membri DK online dar nu pentru oricine .

Ramonica, te rog nu si aici, stiu ca iti este dor dar nu, ce a fost a fost si nu se mai repeta :)) am vazut ca esti vedeta peste tot, cand simt momentul o sa iti cer autograf


Adevarul e ca suntem in doliu .... depozitul e tot pe 0 .

Numa sa nu dati vina pe doliu, depozitu ii 0 pentru ca merge bine jucaria, cand nu mai investiti masiv patiti ca baietu de mai sus :)))) jucatori de triburile cica, strategie si razboi, lasi script sa ajungi pe 1 si dupa iti iei ciocan in cap :)) dar cred ca deja se stie cum au fost castigate lumile impreuna cu dt ;) tocmai ati ajuns la lumea 80 si lacatalele continua sa apara, cand ajungi sa castigi o lume fara sa iei ban pentru porcarii de genu poti sa zici ca ai castigat, pana atunci lasati prosteala ieftina pentru aia de ii puneti sa va faca suport


la revedere si sper sa ne vedem in late
 
Ultima editare:

warhopegod

member
Scor reacție
0
Sau daca tot ne provoci sa raspundem lucrurilor evidente, tu in toate lumile de joc, ti-ai accelerat vreodata cresterea sa poti pricepe ce ar trebui sa primesti ca si raspuns? Ca daca ne apucam acum sa-ti explicam cat de subtire devine linia dintre banabil si nebanabil, s'ar putea sa ne racim gura degeaba si eu te suspectez ca nu esti atat de priceput
 

spearrr

member
Scor reacție
0
Cine ma ? :))


Ramonica, te rog nu si aici, stiu ca iti este dor dar nu, ce a fost a fost si nu se mai repeta :)) am vazut ca esti vedeta peste tot, cand simt momentul o sa iti cer autograf

felicitari,ai reusit sa te lamentezi si pe forumul extern al lumii 80, felicitari, ramai eternul clovn al comunitatii .ro....se pare ca nu reusesti sa te dezlipesti de stindardul asta...
 

spearrr

member
Scor reacție
0
Ramonica, te rog nu si aici, stiu ca iti este dor dar nu, ce a fost a fost si nu se mai repeta :)) am vazut ca esti vedeta peste tot, cand simt momentul o sa iti cer autograf

Si apropo, referitor la ramona, de unde te-n sange sa te bata ti-ai permis tu sa pui poze cu conversatii cu mine? Din cate tin minte ultima oara cand am discutat ne-am zis salut prieteneste, asta facand abstractie de la faptul ca ai dat dovada, inca o data, cat de a dracu e pielea pe tine...
 
Scor reacție
0
Si apropo, referitor la ramona, de unde te-n sange sa te bata ti-ai permis tu sa pui poze cu conversatii cu mine? Din cate tin minte ultima oara cand am discutat ne-am zis salut prieteneste, asta facand abstractie de la faptul ca ai dat dovada, inca o data, cat de a dracu e pielea pe tine...


Ce poze si conversatii cu tine baiete ? esti fumat cumva ? au fost postate pe extern acum 2-3 zile :))
 
Scor reacție
0
Unde sa fiu banat mai ? :))) tu esti fumat acuma sau ce esti asa agitat ? lasa ma ca nu stie nimeni, oricum nu am apucat sa citesc tot din cazua ca erau sterse mesajele de aici dar am primit in alta parte, iar eu nu am treaba cu fatuca aia, am venit sa intreb de asa banat si voi schimbati subiectul, terminati sunteti doamneee
 

warhopegod

member
Scor reacție
0
Musahasi, dar macar ai fost onest cu actualii tai colegi si sa le spui de la inceput gen:

Sunt un fals. Am facut rost de acest cont de la cineva, pentru ca eu ca si jucator sunt foarte slab de felul meu si nu eram in stare sa am nici trofee la profil si nici cine stie ce steaguri in portofoliu.

Eu ma dau rotund printre voi, dar sunt um fals
 
Sus