Discutii libere L80 !

cocacola

member
Scor reacție
1
Salutare,ce bine incep primele pagini. :cool:
Sa vedeti peste vreo saptamana cum apar baietii sa-si etaleze masculinitatea prin jigniri si injurii!
Succes atunci,nu acum,acum la inceput vorbesc pp-urile. ;)
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Vine un amic la mine: -Bah,mai joci triburile? Dap ,mai joc .
Hai intra pe 80 ca vi cu mine in trib .
Ai sa-mi bag . La romani? Nu joc eu la romani. Pana mea ,hai ca intru sa te ajut ,sa iti cresc satul si sa te faci mare mai repede. Dar nu joc eu la romani. Hai tu la americani ca am.2 conturi si iti dau unul dar nu mai sunt pp uri si trebuie sa faci pp pe lumea asta noua. Si dau sa intru la romani. Belea a dracu,cont incuiat. Cred ca astia m-au incuiat preventiv ,banuiau ei ca o sa trisez. Ii arat astuia,uite ,eu am vrut sa te ajut dar dracu stie cand m-or fi incuiat astia?
Si ii arat omului ce am la americani.
Acum ,intrebarea nu e de ce mi-ati incuiat contul . Intrebarea e de ce nu m-au prins americanii pana acum?!! hahaha
 

Atașamente

  • Screenshot_20210115-063440_Chrome.jpg
    Screenshot_20210115-063440_Chrome.jpg
    524,5 KB · Vizualizări: 337

neatzza08

member
Scor reacție
3
Cred ca astia m-au incuiat preventiv ,banuiau ei ca o sa trisez. Ii arat astuia,uite ,eu am vrut sa te ajut dar dracu stie cand m-or fi incuiat astia?
Si ii arat omului ce am la americani.
Acum ,intrebarea nu e de ce mi-ati incuiat contul . Intrebarea e de ce nu m-au prins americanii pana acum?!! hahaha

In sfarsit vad un om sincer pe extern :))
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
In sfarsit vad un om sincer pe extern :))
Eu ,toata viata mea am fost sincer. Si cand injuram,eram sincer ...hahaha
Daca nu furi,n-ai bah . Fi cinstit si o sa te uiti cu jind la aia care fura . Si justitia fiind oarba ,ii prinde pe 2-3 blegi restul scapa cu averea . Daca te uiti la toti latifundiarii de sate ,nu e unul cinstit . Tot a luat ceva la interne :))))))
 
Scor reacție
1
Incerc sa fac pp aici

Cer pna la toata harta pentru 31 de zile.

Multumesc anticipat si bafta la toata lumea

Care ma ataca ii backstaber
 
Sus