Discutii libere L80 !

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Auzi la el, plâng ptr asta. Ptr asta nu, doar luminez fata Romei sa se vadă mai bine.
Eu am jucat asa la mișto, fără pp fără gânduri mari ca alții.
Nu-mi fac iluzii de unul singur, îmi ajunge o deziluzie :)

Pai spune drept, ca te-a scos colegul lejer fara sa opui rezistenta. Ai inceput sa dai mesaje la 3 jucatori care aveau lansate fake-uri pe tine exclamand ca te ataca TOT tribul. Si tu aveai reale doar de la 1 sg jucator :confused:
Cum e pe 80? Place mai tare fara iluzii? Daca nu iti faci iluzii, de ce adunci in discutie faptul ca Roma face manevre (a se citi 5 trenuri pe toate satele tale) :(
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Te stresezi deageaba ! Aici infara de frustrări și jigniri nu vezi altceva :))) mai vezi când și când minciuni dar și alea tot din cauza frustrărilor.

Nu am nimic cu el dar arunca vorbe, spre exemplu de braila , care "nu prinde late" și el oriunde a jucat cu mine a dat dovada de profesionalism . Lăsând războaiele personale , Brăila chiar e un jucător bun , iar ca om la fel ! Dar cand nu cunoști un om , asa faci , arunci vorbe .
Fiecare lume e diferita , strategii diferite , etc... Braila pe 78 a demonstrat ca e om de echipa și a știut I lipsa conducerii integrale , sa gestioneze situația, sa se adapteze și sa caute cele mai bune metode de a duce echipa spre victorie și de a primii echipa toată ceea ce merita .

de pe conturi fantoma toti is baieti :)))
 

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Pai spune drept, ca te-a scos colegul lejer fara sa opui rezistenta. Ai inceput sa dai mesaje la 3 jucatori care aveau lansate fake-uri pe tine exclamand ca te ataca TOT tribul. Si tu aveai reale doar de la 1 sg jucator :confused:
Cum e pe 80? Place mai tare fara iluzii? Daca nu iti faci iluzii, de ce adunci in discutie faptul ca Roma face manevre (a se citi 5 trenuri pe toate satele tale) :(
Tu zici ca vorbim amândoi și ne înțelegem separat, însă istoria arata ca sunt doi care au luat sate și nu unul, plus alții doi care au trimis atacuri. Cu toții jucatori de nu știu câte ori mai mari ca mine :)
Deci atac în haita și organizat.
 
Ultima editare:

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Tu zici ca vorbim amândoi și ne înțelegem separat, însă istoria arata ca sunt doi care au luat sate și nu unul, plus alții doi care au trimis atacuri. Cu toții jucatori de nu știu câte ori mai mari ca mine :)
Deci atac în haita și organizat.
Sunt doar curios, si unde e manevra de care mentionai anterior?
 
Scor reacție
0
409.gif
 

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Sincer imi pare rau ca niste oameni extraordinari au ajuns sa fie pusi la zid aici doar pentru ca au avut incredere in alti oameni ..si de cine? de niste frustrati fara viata. nu am jigniti pe nimeni in acest joc, niciodata, insa unii au probleme serioase.
Si care sunt aia?
 

XsTt

member
Scor reacție
0
Frumusetea internetului - toti au dreptate si nu in acelasi timp :D:D:D

Unde's lumile unde erau 30 de triburi si fiecare lupta pentru gradina lui?? - nu stiu, eu doar pun intrebari
 

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Ce lume cuminte, nu se aude de nici-un război pe hartă. Doar atacuri directe sau subtile fără să poată fi sancționați, dar răutatea lor se percepe mai rău ca durerea hienelor. Dacă e cineva periculos pe harta îl aștept pe interval indiferent care ar fi dacă tot ne declaram cei mai buni jucători pe la profil!
Dar fără sa chemam pe tataita și bunicuța în ajutor cu toți nepoții lor. :)


 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Pai doar la primu val. Am jucat . Asa de final. Lumea 78 e închisa de când a dat botez stergere.

Restu e doar prilej sa apară bambilici ca tine și sa își dea cu părerea.
Poate în timpuri viitoare ne vom întâlni pe harta sa jucam de la 0.

Acu l80 e harta care ma interesează.
 
Scor reacție
0
Ce lume cuminte, nu se aude de nici-un război pe hartă. Doar atacuri directe sau subtile fără să poată fi sancționați, dar răutatea lor se percepe mai rău ca durerea hienelor. Dacă e cineva periculos pe harta îl aștept pe interval indiferent care ar fi dacă tot ne declaram cei mai buni jucători pe la profil!
Dar fără sa chemam pe tataita și bunicuța în ajutor cu toți nepoții lor. :)


.

Oficial exista război între dtw și Legend.

Tribul dtw a considerat ca e ok sa facă tribu scitii academie ceea ce a rezultat o prima colorare a hârtii.
 
Sus