Discutii Libere L81

Vlad Dacul

member
Scor reacție
0
Salut,
Nu sunt cel mai experimentat...

Există.. însă e greu să joci într-un asemenea trib pentru că nu mai ești aliat cu toată harta. :confused:
Ai ales calea ușoară și te mai miră un asemenea aspect? Poate chiar nu ai destulă experiență pe jocul ăsta. :p
De fiecare dată când vei observa un coleg sau un aliat care are mai multe puncte decât are inamici învinși.. acela este semnul că te afli în locul nepotrivit.

PS:
player_points.png
B0gdanutzu
Puncte:31.788
Loc:196
Inamici învinşi:15.361 (1159.)
Trib:SSquad
 
Ultima editare:

B0gdanutzu

member
Scor reacție
0
Data viitoare fi mai atent la prieteni , cei cu care radeai pe skype sa ii citesti mai bine .
Trebuie sa radeti impreuna , nu sa rada de tine .

Nu cred ca ai inteles mesajul, fara suparare, n-a ras nimeni de mine, m-au chemat cu ei, dar n-am acceptat sa joc in alt trib, asa vad eu jocul...unde incepi, acolo trebuie sa termini :D

Ai ales calea ușoară și te mai miră un asemenea aspect? Poate chiar nu ai destulă experiență pe jocul ăsta. :p

Nu am ales-o eu, asa a fost sa fie.
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
Există.. însă e greu să joci într-un asemenea trib pentru că nu mai ești aliat cu toată harta. :confused:
Ai ales calea ușoară și te mai miră un asemenea aspect? Poate chiar nu ai destulă experiență pe jocul ăsta. :p
De fiecare dată când vei observa un coleg sau un aliat care are mai multe puncte decât are inamici învinși.. acela este semnul că te afli în locul nepotrivit.

PS:
player_points.png
B0gdanutzu
Puncte:31.788
Loc:196
Inamici învinşi:15.361 (1159.)
Trib:SSquad

Nu te-ai saturat sa vorbesti aiurea? Nu exista nici un trib aliat cu toata harta. Sunt 2 mari tabere care impart aproximativ in jumatate harta. Cat despre ultima remarca, e usor sa ai mai multi inamici invinsi decat puncte cand ai fost innobilat, asta nu te face si bun.

Daca tie iti place sa joci mereu in triburi irelevante pe harta si sa fii innobilat mereu nu inseamna ca jocul nu e frumos in triburi mari sau ca jucatorii nu stiu sa aleaga la fel de "bine" ca tine.
 

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Data viitoare fi mai atent la prieteni , cei cu care radeai pe skype sa ii citesti mai bine .
Trebuie sa radeti impreuna , nu sa rada de tine .

Sunt simplu jucator . iei in considerare sfatul daca vrei .

Bafta pe 82 .
Nu ai ce alege.
 
Ultima editare:

lady spirit

member
Scor reacție
0
Daria ai mai slăbit?
Tu ai mai trecut clasa?? Stiu baieti ca ai ramas repetent de 3 ori in clasa a 8-a ?? Oferii tu lecti de moralitate, semi anaflabet ce esti, cand ai dat circulara pe 78 mi-au soptit niste pasarele de la voi ca ti-au corectat "lucrarea de doctorat" 3 persoane ;))))))))
 

Zone

member
Scor reacție
15
Tu ai mai trecut clasa?? Stiu baieti ca ai ramas repetent de 3 ori in clasa a 8-a ?? Oferii tu lecti de moralitate, semi anaflabet ce esti, cand ai dat circulara pe 78 mi-au soptit niste pasarele de la voi ca ti-au corectat "lucrarea de doctorat" 3 persoane ;))))))))

Ai omorat limba romana, colegu'.
 

Nero -DMC-

member
Scor reacție
0
Tu ai mai trecut clasa?? Stiu baieti ca ai ramas repetent de 3 ori in clasa a 8-a ?? Oferii tu lecti de moralitate, semi anaflabet ce esti, cand ai dat circulara pe 78 mi-au soptit niste pasarele de la voi ca ti-au corectat "lucrarea de doctorat" 3 persoane ;))))))))
Cum poti sa vorbesti tu de analfabetism? Cand tu esti certat cu gramatica limbii romane?
Doamneeeeee,cand vad zmei dinastia ca voi imi vine sa o iau razna:)) macar de puneai si tu pe cineva sa ti scrie textul ca tu sa-l dai cu copy-paste,cred ca treceam toti cu vederea:))
 

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Știe cineva de ce poți fi blocat pe extern și totodată pe joc din senin fără să știi ce anume ai încălcat , fără să poți avea drept de contesatie și fără sa știi dacă mai poți juca vreodată cu contul pe care-l ai?! Și cum este posibil să ramai blocat doar pe joc și externul sa-l poți accesa?!
 
Ultima editare:

seVos

member
Scor reacție
0
Tu ai mai trecut clasa?? Stiu baieti ca ai ramas repetent de 3 ori in clasa a 8-a ?? Oferii tu lecti de moralitate, semi anaflabet ce esti, cand ai dat circulara pe 78 mi-au soptit niste pasarele de la voi ca ti-au corectat "lucrarea de doctorat" 3 persoane ;))))))))


O zi mai proasta :))
 

lady spirit

member
Scor reacție
0
La mine se înțelege, am scris când eram la volan, după telefon, dar la Br ca a rămas repetent de 3 ori în clasa 8-a.. :)
 

lady spirit

member
Scor reacție
0
Care doriți, putem face un live pe YouTube în care să dezbatem orice subiect, fie de cultura generala fie de sport, de ce nu de triburile :) Doar doresc cu persoane ce au terminat liceul.
 

Nero -DMC-

member
Scor reacție
0
Ai probleme?? Dacă vrei sa corectezi pe cineva nu ai de cât, eu nu mai scriu odată :) Pana atunci domnule Nero, te salut :)
Eu chiar nu am probleme,absolut niciuna! Vad ca tu ai cateva probleme cu cativa:)) si mai multe cu gramatica! Nu m-am legat de tine fara motiv Data viitoare,pana sa scrii ceva,cuiva si despre cineva,gadeste-te de 2-3 ori!
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
E supărat ca nu i-am dat invitatie în squad când mi-a cerut...asa si vulpea când nu ajunge la struguri zice că-s acri
 
Sus