Discutii Libere L81

oklama

member
Scor reacție
0
Viața mea sufletul meu, cum sa mai câștig dacă sunt aici așa mulți câștigători de lumi… nu mai am loc
Toți esteți campioni cu salariu de Germania ce să zic, pp party, conturi combinații infracțiuni

Hai pe specială acu de ești tare, pariu că-mi crești sat?
 

babaoarba

member
Scor reacție
0
Nu vă înțeleg frustrările celor care au,și își permit să investească...așa a devenit jocul...ori joci și taci...ori nu mai joci...

Sunteți că aia ce merg in Logan și fac glume pe seama BMW-urilor,știind că nu și le pot lua...
 

Deleted User - 743804330

Toți esteți campioni cu salariu de Germania ce să zic, pp party, conturi combinații infracțiuni

Hai pe specială acu de ești tare, pariu că-mi crești sat?
Erai in moarte clinica si tie iti mai trebuie speciale
 

Scama.

member
Scor reacție
0
:))) tu nu observi ca nici sa porti un dialog nu stii inafara sa jignesti......dar mnah pierzatorii asa fac....:)) bine oricum tu ai fost de cand te stiu pe triburile pierzator noroc cu forumu asta extern ca ai mai invatat cat de cat sa scrii ca inainte nici sa scrii nu stiai:)))....te pupa raamon vezi ca vreau sa te barbarizezi inainte sa ajung la tine ca te pun pe youtube....si fac si tiktok cu tine:))) haidaaaaa

Ia ma ca Ramon e in trend cu lumea, tik tok alea alea, trenduri, followers, likeuri :))) zi sa iti dau add :D
 

Ra4m0n

member
Scor reacție
0
MariusBr ......vrei sa te luam in invataceii maniaci. Asa incepi si tu cu inceputul si poate incet incet ajungi in gasca maniacilor....si mnah dupa vedem daca ajungi interna sau in Mnks:)))
 
Sus