Discutii Libere L81

Vermele01

member
Scor reacție
0
Tu loial? :D Ai uitat când ai fuzionat la mine și te-ai înțeles cu liderul inamic sa ma fabricați pe interior? Ulterior inamicul mi-a trimis mesajele care dovedeau planul vostru și apoi te-am concediat și de atunci nu mai ma suporți? :D deh am fost rau cu tine :D Dar ai meritat concedierea :D Te potrivești de minune cu samy, parca ati fi frați :D

Hai ma frate,poti o lume sa nu te bagi pe forum?incep sa devin alergic la albastru....
 

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Hai ma frate,poti o lume sa nu te bagi pe forum?incep sa devin alergic la albastru....
Altul care nu poate dormi de grija mea și se baga în seama cu mine. Și apoi va mirați de ce scriu. :D Pentru mine nu existi și nu ești important, pentru tine de ce sunt asa important și nu stai în banca ta? :)
Le place să joace rolul de avocatul diavolului şi să ia parte la o ceartă bună. Le place libertatea personală, iar acest aspect ar putea reprezenta o problemă atunci când se căsătoresc. Felul lor de a fi neliniştiţi îi poate împinge să caute un mediu mai stimulant, dacă acela în care se situează la momentul respectiv, nu le satisface nevoile fizice sau mentale. Aceşti nativi sunt imprevizibili şi pot să aibe comportamente contradictorii.
 
Ultima editare:

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Înainte să mă faci pe mine ceva, gândește-te bine ce esti tu, roman sau maniac?
Cine ma întrece la somn sa-mi scoată ochii. Cine mă întrece la mâncat, sa-mi rupă dinții. La treaba nu ma pun cu toți nebunii :D

Atâta timp cât îmi merge androidul pe S20+ pot face autosplit și de pe plaja asa cum s-a întâmplat ;) mai rău este când am ședințe cu psihologul :D
 
Scor reacție
0
Incerc sa ma decid care e mai penibil, marius br sau leul albastru..nu ajung deloc la o concluzie finala, cand ma aproprii de ea, apare celalalt cu alte comentarii si preia conducerea..
 
Scor reacție
0
Bossule eu zic sa scoți de la profil realizarea cu 'ucenicie' care ai facut'o la tomasa2 . Nu mai arunca cu pietre în maestru.
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Ce era sa nu înceapă primele conflicte "externe"? .. se plictiseala și forumul .
 
Sus