Discutii Libere L81

Ra4m0n

member
Scor reacție
0
Ia vezi bosulica.....tu ai venit pelumea asta pentru interne sau......sa te bati cu noi:)))....rasuleeee
 

Atașamente

  • Screenshot_20210607-235030.jpg
    Screenshot_20210607-235030.jpg
    799,1 KB · Vizualizări: 200
Scor reacție
0
Mor cand comenteaza alde br, care isi da cu parerea pe toate lumile si singura lui realizare importanta pe joc e ca a dat backstab la green:))
 
Scor reacție
0
Iar v-au batut astia cu pp-urile si cu o multime de jucatori prin triburile inamice... :):)


Mor cand comenteaza alde br, care isi da cu parerea pe toate lumile si singura lui realizare importanta pe joc e ca a dat backstab la green:))

bravo Enzule, bine le-a facut. Si green-ul au dat backstab prietenilor lor, de-aia s-au si format [H] si Green separat.
 
Scor reacție
0
Cum sa port o discutie civilizată cu o persoană ce mănâncă rahat dar nu a avut nici o legătură directă cu mine? Din povesti vorbiti toti,de unde stii tu ca nu am salvat vreun membru? Sau ca nu am avut contribuție la câștigarea unei lumi,sau ca nu am stat pe sittere,ca nu am facut organizate,ca nu m-am ocupat de deff,ai stat sub birou cumva ?
Cumetre am pierdut o lume jucata swrios din ultimele 5 si tu mi spui mie ca s ciuca batai care ai pierdut 2 din ultimele 3, si aia castigata tot pe un backstab...
 

Deleted User - 743804330

takes one to know one))))))
Ai aparut si tu pe forum, ti-ai luat concediu dupa ultima speciala pierduta?
Nu te-a mai vazut nimeni, te-ai ascuns ca aveai ceva treaba si nu mai puteai juca,ceva normal, eternul motiv.
Totul e bine cat merge treaba bine,dupa ce pierzi niste sate marele conducator dispare
Tu vorbesti de speciale si le pierzi pe rand
 
Scor reacție
0
Astia care tot ziceti de mnks ca avem jucatori din triburile inamice a ti cerut invitatie in învățăcei si va refuzat conducerea?
 

killchamp

member
Scor reacție
0
daca ar intra toti in "invatacei" nu ati mai avea cu cine sa va bateti

Iar jucatori din triburi inamice se vede clar ca sunt multi ( sau care joaca pentru prima data cu MNK ) ... e cam pacat dar asa e la moda acum ... si prin DK si alte triburi de top
 
Scor reacție
0
Bobo mai lasa i si pe ei sa gandeasca. Br in 2 saptamani incepem sesiunea de autografe. Sa ti iei bon de ordine bai vultur fara cioc
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Ce aveti ma cu br, v-a explicat de 2-3 ori despre situatia lui. Era mort forumul asta pana acum cateva zile, acum ca e gata 81 sar toti cu rahat in prastie.
 
Sus